Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

scarface

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

παιδακια καλησπερα και παλι..να σας ενημερωσω οτι και εγω πηγα και εκανα τα βλαστοκυτταρα τελικα...χωρις να περιμενω θαυματα..ειναι περιπου εδω και ενας μηνας.δεν εχω δει κατι τρομερο.περιμενω και ελπιζω.τουλαιστον 4 μηνες..το θεμα ειναι οτι επειδη η μεθοδος ειναι καινουργια ουτε ο γιατρος ξερει τα αποτελεσματα.και σκεφτομαι λεγοντας οτι τα βλαστοκυτταρα ειναι η θεραπεια του μελοντος για ολα.και βαζεις κατι απο τον οργανισμο σου..οποτε θα ειναι καλο.τωρα για αποτελεσματικο δεν ξερω.αναμενω..συνεχιζω οτι εκανα και πιο πριν απο θεραπειες.μην χασω και οτι εχει βγει.ο γιατροσ παντως με ενημερωσε οτι το πολυ σε ενα χρονο θα βγει η θεραπεια για κλωνοποιηση μαλλιων...και μου εφτιαξε την διαθεση..τωρα να πω οτι αξιζουν τα βλαστοκυτταρα...δεν μπορω ακομα να πω κατι.ΕΙΝΑΙ πως το βλεπει ο καθενας..εγω πιστευω και ελπιω οτι κατι θα δω...για νεοτερα σασ ενημερωνω.μακαρι τα νεα να ειναι θετικα.. :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

scarface είπε:
παιδακια καλησπερα και παλι..να σας ενημερωσω οτι και εγω πηγα και εκανα τα βλαστοκυτταρα τελικα...χωρις να περιμενω θαυματα..ειναι περιπου εδω και ενας μηνας.δεν εχω δει κατι τρομερο.περιμενω και ελπιζω.τουλαιστον 4 μηνες..το θεμα ειναι οτι επειδη η μεθοδος ειναι καινουργια ουτε ο γιατρος ξερει τα αποτελεσματα.και σκεφτομαι λεγοντας οτι τα βλαστοκυτταρα ειναι η θεραπεια του μελοντος για ολα.και βαζεις κατι απο τον οργανισμο σου..οποτε θα ειναι καλο.τωρα για αποτελεσματικο δεν ξερω.αναμενω..συνεχιζω οτι εκανα και πιο πριν απο θεραπειες.μην χασω και οτι εχει βγει.ο γιατροσ παντως με ενημερωσε οτι το πολυ σε ενα χρονο θα βγει η θεραπεια για κλωνοποιηση μαλλιων...και μου εφτιαξε την διαθεση..τωρα να πω οτι αξιζουν τα βλαστοκυτταρα...δεν μπορω ακομα να πω κατι.ΕΙΝΑΙ πως το βλεπει ο καθενας..εγω πιστευω και ελπιω οτι κατι θα δω...για νεοτερα σασ ενημερωνω.μακαρι τα νεα να ειναι θετικα.. :)

Ευχομαι καλά αποτελέσματα.

Ανέβασε φωτο πριν και μετά να δούμε.
 

geofish

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ANAR είπε:
Σπυρο μια μακροχρόνια χρήση big 3 εκει κοντα παει χρηματικα στα 4.000 μην σου πω οτι τα ξεπερναει ανετα και δεν βαζω το καθημερινο ανχος οποτε χαλάλι τα λεφτά.

Ας παρει θέση και ο tse για το χρηματικό ;D ;D

O tse έτσι όπως τον έχω ψυχολογήσει θα έλεγε το εξής,
<<100 ευρώ θέλετε καλώς αλλιώς πάω αλλού, άντε για.>>
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

GK είπε:
Ώστε από τα 12.000.000 έπεσαν στα 5.000, μάλιστα. Είδαν ότι τους πήρε όλους ο Βουκίδης για αυτό λογικά.

ώπα πιστεύω με 12.000.000 δεν θα με απασχολούσε το μαλλί ΚΑΘΟΛΟΥ (αν είχα τόσα να ξοδέψω)...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

scarface είπε:
παιδακια καλησπερα και παλι..να σας ενημερωσω οτι και εγω πηγα και εκανα τα βλαστοκυτταρα τελικα...χωρις να περιμενω θαυματα..ειναι περιπου εδω και ενας μηνας.δεν εχω δει κατι τρομερο.περιμενω και ελπιζω.τουλαιστον 4 μηνες..το θεμα ειναι οτι επειδη η μεθοδος ειναι καινουργια ουτε ο γιατρος ξερει τα αποτελεσματα.και σκεφτομαι λεγοντας οτι τα βλαστοκυτταρα ειναι η θεραπεια του μελοντος για ολα.και βαζεις κατι απο τον οργανισμο σου..οποτε θα ειναι καλο.τωρα για αποτελεσματικο δεν ξερω.αναμενω..συνεχιζω οτι εκανα και πιο πριν απο θεραπειες.μην χασω και οτι εχει βγει.ο γιατροσ παντως με ενημερωσε οτι το πολυ σε ενα χρονο θα βγει η θεραπεια για κλωνοποιηση μαλλιων...και μου εφτιαξε την διαθεση..τωρα να πω οτι αξιζουν τα βλαστοκυτταρα...δεν μπορω ακομα να πω κατι.ΕΙΝΑΙ πως το βλεπει ο καθενας..εγω πιστευω και ελπιω οτι κατι θα δω...για νεοτερα σασ ενημερωνω.μακαρι τα νεα να ειναι θετικα.. :)

κρατα μικρο καλαθι φιλε...δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα μην ακους κανεναν.....η λογικη παντως λεει οτι θα αργησει λιγο η οριστικη λυση.....
 

GK

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

NoMoreLoss είπε:
[quote author=GK link=topic=1653.msg33599#msg33599 date=1274183376]
Ώστε από τα 12.000.000 έπεσαν στα 5.000, μάλιστα. Είδαν ότι τους πήρε όλους ο Βουκίδης για αυτό λογικά.

ώπα πιστεύω με 12.000.000 δεν θα με απασχολούσε το μαλλί ΚΑΘΟΛΟΥ (αν είχα τόσα να ξοδέψω)...
[/quote]
:D έλα ντε, με 12.000.000 προσλαμβάναμε έναν μαλλιά να κάνει εμάς και εμείς καθόμασταν σπίτι και παίζαμε 'Red Dead Redemption' σε οθόνη LCD HD 3D 60 inches με dolby surround σύστημα Bang & Olufsen και 2 playmates (από της καινούργιες που θα βγούν τώρα) η μία να μας μαγειρέυει και η άλλη να πλένει τα πιάτα. :D
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

μία να μαγειρεύει μία να πλένει τα πιάτα και 30 να βόσκουν στο σαλόνι γυμνές......
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

geofish είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1653.msg33590#msg33590 date=1274175253]

Σπυρο μια μακροχρόνια χρήση big 3 εκει κοντα παει χρηματικα στα 4.000 μην σου πω οτι τα ξεπερναει ανετα και δεν βαζω το καθημερινο ανχος οποτε χαλάλι τα λεφτά.

Ας παρει θέση και ο tse για το χρηματικό ;D ;D

O tse έτσι όπως τον έχω ψυχολογήσει θα έλεγε το εξής,
<<100 ευρώ θέλετε καλώς αλλιώς πάω αλλού, άντε για.>>
[/quote]


100Ε ??? ???Πολλα λες ;D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

scarface είπε:
παιδακια καλησπερα και παλι..να σας ενημερωσω οτι και εγω πηγα και εκανα τα βλαστοκυτταρα τελικα...χωρις να περιμενω θαυματα..ειναι περιπου εδω και ενας μηνας.δεν εχω δει κατι τρομερο.περιμενω και ελπιζω.τουλαιστον 4 μηνες..το θεμα ειναι οτι επειδη η μεθοδος ειναι καινουργια ουτε ο γιατρος ξερει τα αποτελεσματα.και σκεφτομαι λεγοντας οτι τα βλαστοκυτταρα ειναι η θεραπεια του μελοντος για ολα.και βαζεις κατι απο τον οργανισμο σου..οποτε θα ειναι καλο.τωρα για αποτελεσματικο δεν ξερω.αναμενω..συνεχιζω οτι εκανα και πιο πριν απο θεραπειες.μην χασω και οτι εχει βγει.ο γιατροσ παντως με ενημερωσε οτι το πολυ σε ενα χρονο θα βγει η θεραπεια για κλωνοποιηση μαλλιων...και μου εφτιαξε την διαθεση..τωρα να πω οτι αξιζουν τα βλαστοκυτταρα...δεν μπορω ακομα να πω κατι.ΕΙΝΑΙ πως το βλεπει ο καθενας..εγω πιστευω και ελπιω οτι κατι θα δω...για νεοτερα σασ ενημερωνω.μακαρι τα νεα να ειναι θετικα.. :)


Σου εύχομαι τα καλυτερα και περιμένουμε νεα σου
 

kabamarou

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Ας παρει θέση και ο tse για το χρηματικό ;D ;D

O tse έτσι όπως τον έχω ψυχολογήσει θα έλεγε το εξής,
<<100 ευρώ θέλετε καλώς αλλιώς πάω αλλού, άντε για.>>


100Ε ??? ???Πολλα λες ;D
50 Ευρώ και με διακανονισμό σε 10 άτοκες δόσεις :D :D :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

tse είπε:
Ας παρει θέση και ο tse για το χρηματικό ;D ;D

O tse έτσι όπως τον έχω ψυχολογήσει θα έλεγε το εξής,
<<100 ευρώ θέλετε καλώς αλλιώς πάω αλλού, άντε για.>>


100Ε ??? ???Πολλα λες ;D
50 Ευρώ και με διακανονισμό σε 10 άτοκες δόσεις :D :D :D

Ετσι ετσι γιατι ειναι και δύσκολη εποχη τωρα ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

msc

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Θελω να κανω μια ερωτηση σε οσους εχουν κανει τη μεθοδο με τα βλαστοκυτταρα αν καποιος εχει βγαλει καποιες τριχες απο big3(προσκαρ, μινοξ, φουνγκοραλ)και μετα κανει βλαστοκυτταρα και σταματησει το big3 θα κρατησει τα μαλλια που εβγαλε απο αυτο???τουλαχιστον καποια στιγμη στο συντομο μελλον θα γινετε κατι τετοιο η να μην ελπιζουμε?????
 

PapaNick

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Αντε ρε παιδια τι γινεται να δουμε καμια φοτο .... :-[
 

rozparnithas

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Φιλε έσυ που έχεις κάνει την επέμβαση με τα βλαστοκυτταρα, μηπως θα μπορουσες να ανεβάσεις καμια φωτογραφια πριν-μετα?Θα ηθελα πολυ να δω τι αποτελέσματα εχει μεχρι τώρα σε εσένα γιατι ενδιαφέρομαι και εγώ.Και πιστέυω και αλλοι θα ηθελα να δουν.

thanks
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

rozparnithas είπε:
Φιλε έσυ που έχεις κάνει την επέμβαση με τα βλαστοκυτταρα, μηπως θα μπορουσες να ανεβάσεις καμια φωτογραφια πριν-μετα?Θα ηθελα πολυ να δω τι αποτελέσματα εχει μεχρι τώρα σε εσένα γιατι ενδιαφέρομαι και εγώ.Και πιστέυω και αλλοι θα ηθελα να δουν.

thanks

Εαν διαβάσεις ολο το θεμα προσεκτικά εχουν ανέβει φοτο πριν και μετα απο την επεμβαση απο τον geo φιλε.
 

rozparnithas

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Τις εχω δει τις φωτογραφιες του Geo, αναφερόμουνα τώρα στον scarface που ειπε μολις πιο πάνω ειπε οτι εχει κανει και αυτος την θεραπεια με τα βλαστοκυτταρα, γιατι ο geo δεν είχε ιδιαίτερο πρόβλημα και πριν, οπότε δεν φαίνονται καλά τα αποτελέσματα αν υπάρχουν στις φωτοραφιες του.
 

badday

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

και εγω περιμενω τα αποτελεσματα του scarface. Στην περιπτωση του geo δεν διακρινω διαφορες εκτος αν ανεβασει καινουργιες που η θεραπεια εχει προχωρησει θεωρητικα.
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

scarface είπε:
ο γιατροσ παντως με ενημερωσε οτι το πολυ σε ενα χρονο θα βγει η θεραπεια για κλωνοποιηση μαλλιων...και μου εφτιαξε την διαθεση..
ναι για ρωτα τον απο ποιον γτ εμεις δε βλεπουμε κατι τετοιο
 

jimakos88

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

και εγω χω ακουσει απο τον δερματολογο μου σχετικα με την κλωνοποιηση ή τελειοποιηση των βλαστοκυτταρων και οτι ειναι θεμα χρονου αλλα και παλι πολυ διπλωματια παιζει..προσωπικα πιστευω τωρα δεν θα μας ενδιαφερει αν αυτο γινει σε 20 χρονια πχ οποτε το θεωρω και σφαλμα να το αναφερουν επιστημονες απο τωρα χωρις βαση!μια 10ετια+βαλε σε researches... δεν μπορει να μν εχει γινει κατι!
 

PapaNick

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Ελεικρινα δεν θα με χαλαγε να εφαρμοζοταν η μέθοδος και να σταθεροποιούσε το norwood σε ένα επίπεδο... :chinscratch
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα