Ενδιαφερον βιντεο

makis25

Well-Known Member
βρηκα αυτο

θα ηταν καλο ολες οι κλινικες σε Ελλαδα και Κυπρο να καναν τετοια βιντεο . Σε αυτο πεφτει χτενα οποτε δε παιζει να εχει τοπικ . Ωραια πρωτοβουλια παντως μου εκανε θετικη εντυπωση . Αν αρχισει ο Αναστασακης να ποσταρει πιο συνχα βιντεο με αποτελεσματα θα τραβηξει κοσμο . Το κλειδι ειναι πως τολμα να βαλει χτενα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jothess

Member
Καλησπέρα ειναι ενδιαφερον βίντεο οντως. Αλλα μιλάμε για 5500τριχες μονο σε 2κροταφους παρα πολλες τριχες σε πολυ μικρη περιοχή. Λογικο ναδιχνει πυκνο..
 

vlafo

Well-Known Member
βρηκα αυτο

θα ηταν καλο ολες οι κλινικες σε Ελλαδα και Κυπρο να καναν τετοια βιντεο . Σε αυτο πεφτει χτενα οποτε δε παιζει να εχει τοπικ . Ωραια πρωτοβουλια παντως μου εκανε θετικη εντυπωση . Αν αρχισει ο Αναστασακης να ποσταρει πιο συνχα βιντεο με αποτελεσματα θα τραβηξει κοσμο . Το κλειδι ειναι πως τολμα να βαλει χτενα .
Πάντως είναι αλήθεια κάνει φιλότιμες προσπάθειες και βελτιώνεται διαρκώς.Ενταξει έκανε μια μαϊμουδια σ το παρελθόν να μην τον κηνυγαει μια ζωή.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα στον Μάγο ανασ#σ#κη.
Σε λίγο ταινία θα γυρίσει ο Αρλεκίνος.:D
 

jothess

Member
Χαχαχ 5.5χιλ τρι ες γ κροταφους 3ατομα θελει για να γεμίσει ενα κεφαλι αν το παμε έτσι
 

makis25

Well-Known Member
jothes το λεει στο βιντεο πως τα τοποθετησε με μεγαλη πυκνοτητα . Και σε ενα αλλο βιντεο ειδα λεει πως τοποθετει με πυκνοτητα 100 τριχες ανα cm2 , δηλαδη να πουμε γυρω στα 40 graft/cm2 . μαλλον καπου εκει .Προφανως στοχευει να μπορει να παρει μεγαλα νουμερα απο δοτρια λογω στριπ. Τωρα δε ξερω τι ποσοστο μεγαλωσε βεβαια αλλα ειναι αξιοπρεπες αποτελεσμα απο οσο φαινεται . Γενικα τολμηρο για Ελληνικα δεδομενα να βαλεις χτενα . Δηλαδη φαντασου να βλεπαμε βιντεο με χτενα απο dhi , advanced , και απο κυπρο βεβαια . Ποσο καλυτερη εικονα θα ειχαμε .
 

jothess

Member
Εγω προσωπικά εκανα dhi 3200τριχες ολο το μπροστά μερος καμια σχέση βαζω μινοξ αλλα και σκονη πυκνωσης αλλα ημουνα τελειως αδειος εγω. Καλη δ λεω αλλα ατ πεσουνε κ αλλο θαβκανει και αλλο στριπ και θαβτραβηξει το δερμα οσο περνει και θα γινει οκ..αλλα θα θελει και τεχνική διορθωση για 2στριπ γτ αυτος γενικα μονο κροταφους ειχε θέμα ..
 

makis25

Well-Known Member
Εγω προσωπικά εκανα dhi 3200τριχες ολο το μπροστά μερος καμια σχέση βαζω μινοξ αλλα και σκονη πυκνωσης αλλα ημουνα τελειως αδειος εγω. Καλη δ λεω αλλα ατ πεσουνε κ αλλο θαβκανει και αλλο στριπ και θαβτραβηξει το δερμα οσο περνει και θα γινει οκ..αλλα θα θελει και τεχνική διορθωση για 2στριπ γτ αυτος γενικα μονο κροταφους ειχε θέμα ..
Jothess πως πας απο φυτρωση; εισαι ικανοποιημενος απο αποτελεσμα; εχεις ποσταρει καμια φωτογραφια πουθενα;
 
Μπλουζα