Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

aeratos28

Just aeratos
joh γουσταρεις παρασιμα ε??χαχαχα.!:D
καταρχην οι διαχειριστες να διορθωσουν τα well know members γιατι εμεις ειμαστε 5 χρονια εδω μεσα φτασαμε τα 1000 Post και πηραμε μια κατηγορια παραπανω και καποιοι γινανε με 500-600 και πιο λιγα Post.
Δεν το καταλαβα αυτο....
δεκτό.προτείνω εμένα να με βάλουν ως new member για να μην έχουμε αντιπαλοτητες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
zotrix έγραψε:
Δεν είπα ότι δεν μου αρέσει η συγκεκριμένη κλινική. Αντιθέτως, το ενα αποτελεσμα που έχω μέχρι στιγμής δει απο αυτήν (του συγκεκριμένου νήματος) το θεωρώ πολύ καλό για τα ελληνικά δεδομένα. Αυτό που εννοώ είναι ότι έχω ενδοιασμούς ως προς το ρόλο κάποιων εδώ μέσα (και άλλοι έχουν τους ίδιους ενδοιασμούς για τον ρόλο κάποιων εδώ μέσα, από ότι έχω δει) οπότε προτιμώ να απαντάω μόνο αν είμαι σίγουρος για το ποιόν αυτού στον οποίο απαντάω.

"τωρα μιλας σωστα, δεν υποστηριζω και το εχεις καταλαβει φανταζομαι μια κλινικη. απλα δεν τοποθετηθηκες σωστα πριν."

@bruno1989 φιλε σου γραφω εδω προς σεβασμο στο νημα του Δημητρη....να καταλαβω και να πιστεψω οτι δεν υποστηριζεις μια οποιαδηποτε κλινικη. Να σε ρωτησω κατι ομως... διαβαζεις τα νηματα εδω μεσα και βλεπεις τις ανανεωσεις (και πολυ καλα κανεις οπως κανουμε ολοι)... στο δικο μου το νημα (που το ειδες) πώς ειναι δυνατόν να κανω ανα μηνα ή/και πιο τακτικα ενημερωση με την εξελιξη της πορειας της μ/μ που εχω κανει στις 26-27/10/2015, αλλα να γραφεις σε προσφατο ποστ σου οτι εκανα την ιδια περιοδο με Dance, οτι 2 αποτελεσματα καλα=κανενα για τη συγκεκριμενη κλινικη, και "θυμισου ποσοι αλλοι δεν τους εκανε καλη δουλεια".... το να μηδενιζεις, να παραπληροφορεις και να γραφεις ανακριβειες για μια οποιαδηποτε κλινικη ή/και ιατρο, ειναι το ιδιο με το να εξυμνεις μια αλλη... ξερω οτι απολογηθηκες και ειπες εκανες μ@λ@κια και ειναι προς τιμην σου αλλα στο γραφω προς απαντηση της πιο πανω τοποθετησης σου.
 

aeratos28

Just aeratos
χαχαχα..και aggessive αλλά και αντικειμενικό member..ελπίζω να συμφωνεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αντε παντε κανα καφε εχει καλη μερα σημερα γιατι θα καραφλιασουμε εδω μεσα ολη μερα φιλια στην ομαδα!!!
 

bruno1989

Active Member
zotrix έγραψε:
Δεν είπα ότι δεν μου αρέσει η συγκεκριμένη κλινική. Αντιθέτως, το ενα αποτελεσμα που έχω μέχρι στιγμής δει απο αυτήν (του συγκεκριμένου νήματος) το θεωρώ πολύ καλό για τα ελληνικά δεδομένα. Αυτό που εννοώ είναι ότι έχω ενδοιασμούς ως προς το ρόλο κάποιων εδώ μέσα (και άλλοι έχουν τους ίδιους ενδοιασμούς για τον ρόλο κάποιων εδώ μέσα, από ότι έχω δει) οπότε προτιμώ να απαντάω μόνο αν είμαι σίγουρος για το ποιόν αυτού στον οποίο απαντάω.

"τωρα μιλας σωστα, δεν υποστηριζω και το εχεις καταλαβει φανταζομαι μια κλινικη. απλα δεν τοποθετηθηκες σωστα πριν."

@bruno1989 φιλε σου γραφω εδω προς σεβασμο στο νημα του Δημητρη....να καταλαβω και να πιστεψω οτι δεν υποστηριζεις μια οποιαδηποτε κλινικη. Να σε ρωτησω κατι ομως... διαβαζεις τα νηματα εδω μεσα και βλεπεις τις ανανεωσεις (και πολυ καλα κανεις οπως κανουμε ολοι)... στο δικο μου το νημα (που το ειδες) πώς ειναι δυνατόν να κανω ανα μηνα ή/και πιο τακτικα ενημερωση με την εξελιξη της πορειας της μ/μ που εχω κανει στις 26-27/10/2015, αλλα να γραφεις σε προσφατο ποστ σου οτι εκανα την ιδια περιοδο με Dance, οτι 2 αποτελεσματα καλα=κανενα για τη συγκεκριμενη κλινικη, και "θυμισου ποσοι αλλοι δεν τους εκανε καλη δουλεια".... το να μηδενιζεις, να παραπληροφορεις και να γραφεις ανακριβειες για μια οποιαδηποτε κλινικη ή/και ιατρο, ειναι το ιδιο με το να εξυμνεις μια αλλη... ξερω οτι απολογηθηκες και ειπες εκανες μ@λ@κια και ειναι προς τιμην σου αλλα στο γραφω προς απαντηση της πιο πανω τοποθετησης σου.
Και για το αποτελεσμα του δημητρη ειπα ενα=κανενα. για το δικο σου νομιζω το ειχε αναφερει και καποιο αλλο μελλος θα το βρω και θα το κανω copy paste οτι ο γιατρος που εκανες μια περιοδο δεν εκανε καλες δουλειες. εγω οπως σου ειπα μπερδευτηκα και το ξαναλεω με την περιπτωση τη δικια σου και νομιζα οτι κανατε την ιδια περιοδο και ζητησα 2 φορες συγνωμη για το μπερδεμα αυτο. και ειπα και ξαναλεω οτι αν ειχα την οικονομικη ανεση θα πηγαινα και εγω κυπρο η εξωτερικο.
 

Tasmania

Active Member
ναι ρε φιλος δεν αντιλεγω οτι ειπες και για το Δημητρη ή οποιοδηποτε αλλο μελος που εκανε σε οποιαδηποτε αλλη κλινικη... ουτε με ενδιαφερει που θα παει καποιος ειτε εχει ειτε οχι την οικονομικη ανεση ... για την κλινικη που αναφερθηκες αρνητικα εχει ενα καλο δειγμα στο φορουμ με τελειωμενα περιστατικα που μπορει οποιοσδηποτε να βγαλει τα συμπερασματα του, για την κλινικη που εκανες εχουμε προς το παρον το πολυ καλο αποτελεσμα του Δημητρη και αναμενουμε την συνεχεια με την ευχη ολων να συνεχισει στο ιδιο τεμπο και ολα τα παιδια να ειναι ευχαριστημενα ! Το ξερω οτι ζητησες συγνωμη γι'αυτο ειπα ειναι προς τιμη σου ! Απλα καλο ειναι πριν να γραφουμε κατι κακο-δυσφημιστικο για οποιοδηποτε ιατρο-κλινικη να υπαρχει μια βαση τεκμηριωσης... οντως στην περιοδο που εκανε ο Dance ο ιατρος δεν ειχε πολυ καλα αποτελεσματα σε σχεση με αυτα που μας ειχε συνηθισει, τραγικα δεν ηταν, απλα δεν ηταν αυτο που λεμε WOW... και η καλλοπιστη κριτικη που ασκηθηκε απο ολα τα μελη εδω μεσα (ειτε αυτα που εκαναν ειτε αυτα που δεν εκαναν μ/μ εκει) τον βοηθησαν να ανεβασει και παλι το level (αποψη μου)... αυτη ειναι μια απο τις πολλες αξιες του φορουμ η ασκηση πιεσης προς ολες τις κλινικες για να προσφερουν τη μεγιστη δυνατη παροχη στους ασθενεις...
 

Tasmania

Active Member
Πολυ σωστα και μπραβο στους διαχειριστες που αλλαξαν τους κανονες για τις αναβαθμισεις των μελων...πολυ σωστη επισημανση απο @John_John1 . Δεν γινεται εγω πχ που εκανα εγγραφη περι τα τελη Δεκεμβριου να θεωρουμε well-known member με 3 μηνες παρουσια στο φορουμ (ασχετα με τα likes,comments etc)...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως είδατε έχουν αλλάξει οι τίτλοι κάποιων μελών. Ως γνωστόν όλοι μπορούν να κάνουν edit τον τίτλο τους αλλα θα παρακαλέσω για λόγους δεοντολογίας να μην δίνονται τίτλοι πανομοιοτυποι με αυτούς που δίνει το σύστημα όταν πιαστούν κάποιοι αριθμοί σχολίων/likes. Αν κάποιος θέλει να βάλει κάποιον άλλο τίτλο (πχ alternative member), παρόλο που δεν συστήνεται, μπορει να το κανει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
καλά είμαι σίγουρος για αυτό.!χαχαχα..άλλα δεν έχω πρόβλημα.γενικά δηλαδή δεν έχω πρόβλημα,μαζεύω τα κουβαδακια μου και σταματάω να παίζω στην παραλία που λέει..no problem φίλε μου john!:);)
αστο καλυτερα καθε μερα στο μπανακι μανακι θα σε χω!!!!:confused:
 

poseidonas77

Well-Known Member
Διυλιζουμε τον κωνοπα εδω μεσα για πραγματα αυτονοητα.
Αναφερομαι στο χρηματικο ποσό (αμοιβή) που πληρωθηκε καθως και στην πυκνοτητα και τη φυσικοτητα αποτελεσματος 2 χρηστων που φωτογραφηθηκε εν εξελιξη και εμφανιστηκε στην θεματικη ενοτητα των παρουσιασεων.
Αποκλειστικα την ευθυνη οσον αφορα την επιτυχια του αποτελεσματος την έχει ο ιατρος, ο οποιος οφειλει με ενδιαφερον και επαγγελματισμο και την απαραιτητη εμπειρια να προσφερει αποτελεσμα ικανοποιητικο αρα αναφερομαι σε αυτους και μονο αποκλειστικα.

Και επειδη εμενα δεν μου αρεσει να παπαγαλιζω, απλα postαρω με φωτογραφιες τα αποτελεσματα της δουλειας τους στους 6 μηνες για τις αναγκαιες συγκρισεις και ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του

Loretzo (Κορυφαιος του Πλανητη - Ισπανος)
Ασθενης: Ελληνας (προσωπο υπαρκτο στο Φορουμ)
Επεμβαση: 2.500 Μοσχευματα
Τιμη: 12.000 Ευρω

Πριν την Επεμβαση
Προβολή συνημμένου 10969

6μηνες μετα την Επεμβαση

Προβολή συνημμένου 10970


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Βεκρης (Ελληνας)
Ασθενης: Ελληνας (προσωπο υπαρκτο στο Φορουμ)
Επεμβαση: 2.300 Μοσχευματα
Τιμη: 3.000 Ευρω

Πριν την Επεμβαση


Προβολή συνημμένου 10971

5μηνες & 20 ημερες μετα την Επεμβαση

Προβολή συνημμένου 10972


========================================================================

Εαν κανω λαθος τις τιμες που πληρωθηκε ο Καθε Γιατρος ας με διορθωσετε.
Τις φωτογραφιες τις εχουνε δημοσιοποιησει οι ιδιοι χρηστες στο παρων Φορουμ οποτε μπορει ο καθενας να διαβασει και τις εντυπωσεις τους, εγω απλα τις χρησιμοποιω σαν ερευνα αγορας και απαντηση στον Φιλο μου Ταζ..
ετσι!!!!πολυ ωραια συγκριση..ξεκαθαρα συμπερασματα!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παντως οι Βεκρ**δες και οι dhiκιδες ουτε ενα like στο ban του Δημητρη38.
Αναμενουμε τον κλωνο του τωρα...Δημητρη38 εαν εισαι μαγκας κανε νημα με τις 2 μεταμοσχευσεις που εκανες επιτελους για να μας βγαλεις το καπελο αλλα μολις εμαθα σε αλλους λες οτι δεν εκανες τιποτα..
Θα βγουν πολλα στην φορα για ολους και για ολα....Ιδωμεν....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από την στιγμή που ο Δημήτρης38 δεν μπορεί να απαντήσει θα ήθελα να μην ανοίγουμε θέματα σχετικά με αυτόν. Επίσης John να ξέρεις ότι ένας μπαναρισμένος χρήστης δεν έχει δικαίωμα να επιστρέψει με νέο username λέγοντας ή υπονοώντας ότι είναι αυτός γιατί θα μπαναριστεί αυτόματα. Φυσικά μπορεί κάποιος να ξεκινήσει από την αρχή με άλλη "προσωπικότητα". Τέλος να επισημάνω ότι μου είναι αδιάφορα τα like και τα μη-like για το ban. Ο καθένας έχει την αποψή του και τους λόγους του και είναι σεβαστοί. Κακώς που δεν έγραψα να μην κάνει like κανείς.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σιγουρα θα σου ειναι αδιαφορα..Αλλα χρειαζονται γιατι μπορεις να καταλαβεις πολλα απο ενα like.
 
Μπλουζα