ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

Αν και λίγοι οι voters, καλά τα αποτελέσματα. exit poll είναι :p

Πρέπει να κάνουμε και εμείς κάτι αντίστοιχο :chinscratch
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

ακη φτιαξε ενα θεματακι να κανουμε κι εμεις ενα πολλ εδω απ τις προσωπικες μας εμπειριες.....
και κανε αν θες delete τον μαλλια....μου την δινει στα νευρα!!!!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

ο μαλλια πλεον για να γραψει κατι θα πρεπει
να παρει εγριση αυτο που γραφει το εχω φροντισει το θεμα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

ναι να φτιαξετε ενα πολλ με καμμια 10ρια ερωτησεις η και περισσοτερες που κρινετε σημαντικες....για να απανταμε εμεις που κανουμε χρηση καιρο και να βλεπουν και αυτοι που θελουν/σκεφτονται να ξεκινησουν.....
θα ηταν πολυ καλη κινηση......
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

haircloningnow είπε:
[quote author=Παναγιωτης link=topic=1569.msg27315#msg27315 date=1266954061]
ο μαλλια πλεον για να γραψει κατι θα πρεπει
να παρει εγριση αυτο που γραφει το εχω φροντισει το θεμα
ρε παιδια ο μαλλιας τι ειναι??δεν καταλαβα!!
[/quote]

Μαλ@κας ειναι :knup:
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

μια ερωτηση και παρακαλω να απαντησει οποιος ειναι σιγουρος....
αν εγω κανω χρηση φινας,μπορει να ανιχνευτει η ουσια(οτι δηλαδη κανω χρηση) με εξετασεις αιματος και ουρων???????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

giannis13 είπε:
μια ερωτηση και παρακαλω να απαντησει οποιος ειναι σιγουρος....
αν εγω κανω χρηση φινας,μπορει να ανιχνευτει η ουσια(οτι δηλαδη κανω χρηση) με εξετασεις αιματος και ουρων???????

Εγω που ειχα ρωτήσει για την σπιρο μου ειπαν οτι με απλες εξετασεις δεν ανιχνεύετε θελει ιδικές
Τωρα για την φινα δεν ξερω ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

giannis13 είπε:
μια ερωτηση και παρακαλω να απαντησει οποιος ειναι σιγουρος....
αν εγω κανω χρηση φινας,μπορει να ανιχνευτει η ουσια(οτι δηλαδη κανω χρηση) με εξετασεις αιματος και ουρων???????

eχω ακουσει οτι ανιχνευεται.....και οτι την χρησιμοποιουσε ενας αγγλος ποδοσφαιριστης (rouney..)...και τον βρηκαν κ τον κατηγορισαν για ντοπα....και ειπε οτι την επερνε για τα μαλλια.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

εδω βρηκα κι ενα λινκ γιαννη ετσι για παρτι σου....
που λεει οτι απαγορευοταν η φινα στους αθλητες γιατι θεωρονταν ντοπα...αλλα τωρα επιτρεπετε....
http://209.85.229.132/search?q=cache:cHEo_tApyGoJ:fametastic.co.uk/archive/20090517/16405/wayne-rooney-to-take-hair-regrowth-pills/+wayne+rooney+finasteride&cd=2&hl=el&ct=clnk&gl=gr&lr=lang_el
 

Dimitris173475

New Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

Δε θεωρείται ακριβώς ντόπα η φίνα. Απαγορεύεται βέβαια, αλλά αυτό γιατί μπορεί να αλλοιώσει τα αποτελέσματα του τεστ.
 

magic810

New Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

Oσο παραδοξο και αν ακουγεται....παρομοια ιστορια ηταν και αυτη του ρομαριο ο οποιος επαιρνε φιναστεριδη και θεωρηθηκε ντοπαρισμενος επειδη βρηκαν στο αιμα του υψηλα επιπεδα τεστοστερονης.......και αναγκαστηκε να ξεκαθαρισει οτι επαιρνε φιναστεριδη....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

magic810 είπε:
Oσο παραδοξο και αν ακουγεται....παρομοια ιστορια ηταν και αυτη του ρομαριο ο οποιος επαιρνε φιναστεριδη και θεωρηθηκε ντοπαρισμενος επειδη βρηκαν στο αιμα του υψηλα επιπεδα τεστοστερονης.......και αναγκαστηκε να ξεκαθαρισει οτι επαιρνε φιναστεριδη....

τι διαολο ρε γαμωτο.....ο ρομαριο τι να την κανει....τιγκα ηταν απο μαλλι.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

καταρχην ευχαριστω ολους που μου απαντησατε και εσενα πανο που μου εβαλες και το αρθρο για παρτι μου.....
δηλαδη θα φανει επειδη θα εχω υψηλα επιπεδα τεστοστερονης ε??????
το θεμα ειναι οτι εγω το καλοκαιρι πρεπει να κανω κατι εξετασεις για τη σχολη που θελω...ομως θελω να αρχισω φινα πριν το καλοκαιρι αλλα να μη φανει στις εξετασεις οτι κανω χρηση(ο λογος ειναι επειδη η γιατρος ειναι μια θεια μου και δε θελω να το ξερει).....λετε να υπαρχει προβλημα????????ή απλα θα μου πουν οτι εχω υψηλη τεστοστερονη για καποιους λογους??????
 

Maria

New Member
Απ: ΕΡΕΥΝΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PROPECIA/PROSCAR

η φίνα όπως είπε κι ο dimitris δε θεωρείται ντόπα αλλά έχει την ιδιότητα να κρύβει τις αναβολικές ουσίες, γι'αυτό όταν ανιχνεύσουν φίναστερίδη θεωρούν ύποπτο τον αθλητή ότι ντοπαρίστηκε και πήρα φίνα για να το καλύψει... και η δικαιολογία που λένε είναι ότι την παίρνουν για τη φαλάκρα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα