ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

baybars

New Member
ΚΑΛΑ Ε, ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟ...ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΩΠΕΚΙΑΣ), ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ FORUM ΤΟΥ HAIRLOSSGR ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΑ TOPICS! ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο...ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΣ BAYBARS ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΧΑΣΚΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ (ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ!!!). ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM (ΑΚΗ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΥΣΗΜΑ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ). ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΕΥΜΑ ΠΑΛΙ, ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΤΚΑΦΕ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ WARCRAFT ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM....ΕΥΓΕ ΣΤΟΝ admin! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM, ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΤΟΣΟ..ΔΙΑΣΗΜΟΣ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

καλά,αυτοπροβολή σίγουρα δεν αναζητούσαμε ... 8)
κρίμα όμως - τόσοι επισκέπτες και δυσανάλογα τα μέλη ::)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

ευχαριστησε το φιλο σου εκ μερους μου για τα καλα του λογια
η αρχη ηταν ο ακης εγω η συνεχεια ...

το οτι το φορουμ εχει πολλους επισκεπτες ειναι σιγουρα κατι που ηταν αναμενομενο μιας και ειναι εντονο προβλημα το θεμα τριχοπτωσης

γιατι νομιζεις ερχονταν ""ΚΑΠΟΙΟΙ"" που υπερασπιζοντουσαν μια συγκεκριμενη λοσιον με νυχια και με δοντια
γιατι θιγονταν τα συμφεροντα τους
τοσο καιρο που αγορασε ο κοσμος φιδελαιο (snake oil) καλα ηταν οταν επερνε του κοσμακι τα λεφτα και υποσχονταν πολλα

η ενημερωση δεν συμφαιρει ολους απο οτι φαινεται
 

baybars

New Member
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ...ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ...Η ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕ...ΑΣΧΕΤΟΣ ΔΗΛΩΝΕ ΕΙΔΗΜΟΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο,ΤΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΕΥΤΥΧΩΣ (ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΨΑΧΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ). ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΣΤΟΥΣ "ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ" ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥΔΙΑΦΗΜΙΣΜΑΝΑ...SNAKE OILS ΤΟΥΣ.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

θα σταθω ιδιαιτερα σε αυτο που λες

Η ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕ...ΑΣΧΕΤΟΣ ΔΗΛΩΝΕ ΕΙΔΗΜΟΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ

ειναι ασχημο να παιζεις με το πονο του συναθρωπου σου να του πουλας ελπιδες ψευτικες
λιγο πολι ολοι εδω μεσα την εχουμε πατησει απο καπου

το ιντερνετ εχει και τα καλα του
και να θυμομαστε παν μετρον αριστον

αντε και καλη μας συνεχεια
 

Άκης

Administrator
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

baybars είπε:
ΚΑΛΑ Ε, ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟ...ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΩΠΕΚΙΑΣ), ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ FORUM ΤΟΥ HAIRLOSSGR ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΑ TOPICS! ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο...ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΣ BAYBARS ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΧΑΣΚΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ (ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ!!!). ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM (ΑΚΗ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΥΣΗΜΑ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ). ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΕΥΜΑ ΠΑΛΙ, ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΤΚΑΦΕ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ WARCRAFT ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM....ΕΥΓΕ ΣΤΟΝ admin! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM, ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΤΟΣΟ..ΔΙΑΣΗΜΟΣ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
:)

Παναγιωτης είπε:
γιατι νομιζεις ερχονταν ""ΚΑΠΟΙΟΙ"" που υπερασπιζοντουσαν μια συγκεκριμενη λοσιον με νυχια και με δοντια
γιατι θιγονταν τα συμφεροντα τους
τοσο καιρο που αγορασε ο κοσμος φιδελαιο (snake oil) καλα ηταν οταν επερνε του κοσμακι τα λεφτα και υποσχονταν πολλα

η ενημερωση δεν συμφαιρει ολους απο οτι φαινεται
baybars είπε:
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΣΤΟΥΣ "ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ" ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥΔΙΑΦΗΜΙΣΜΑΝΑ...SNAKE OILS ΤΟΥΣ.
Οπότε καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει, όταν το forum γίνει ακόμη ποιο διάσημο; Τότε να δείτε "κόντρες", απειλές κλπ...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

υπαρχουν και δικηγοροι χωρις μαλλια με το ιδιο προβλημα και θα υπερασπιστουν δωρεαν

χιχιχιχιιχι
 

baybars

New Member
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...ΤΟΣΟΙ ΚΑΡΑΦΛΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ...ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ...ΣΩΣΤΑ!ΧΑΧΑΧΑ!

ΣΠΥΡΟ ΕΤΟΙΜΟΠΟΛΕΜΟ ΣΕ ΒΛΕΠΩ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ :)
 

baybars

New Member
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

ΒΑΣΙΚΑ...ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ GROUP ΣΤΟ FACEBOOK, ΓΙΑ ΝΑ "ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ" ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΩΝ ΛΑΜΟΓΙΩΝ-ΤΡΙΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ?ΑΚΗ ΤΙ ΛΕΣ?ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

baybars μετά από 30 χρόνια ρεμπελιάς, δεν πάω τους "δηθεν",τους "έτσι" και τους "κάπως"...

όποιος μου μιλάει αληθινά είναι σεβαστός...

υ.γ: το φάτσα-book είναι δημιούργημα του "μεγάλου αδελφού" και της CIA - είναι κοινό μυστικό ότι φακελωνόμαστε
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

οπως ειχα πει και σε παλια υπογραφη μου

διαδωστε το φορουμ οπως μπορειτε
σε φιλους σε γνωστους
διαδωστε την γνωση

ο κοσμος ειναι ελευθερος να διαβαζει
και να κρινει

ειμαι σχεδον απο την αρχη στο φορουμ με τον ακη και θα παραμεινω οτι και αν χρειαστει
μονο καλο κανει αυτο το φοορυμ σε ανθρωπους
ο ακης και πολλα παιδια δωσανε πολυ χρονο απο την προσωπικη τους ζωη ωστε ο κοσμος να μαθει
να γνωριζει και να μην τον εκμεταλευονται

οποιος μπορει να διαδωσει το φορουμ ειναι το λιγοτερο που μπουρει να κανει μαζι με ενα ευχαριστω προς τον ακη για την "φιλοξενια του" στο φορουμ

γιατι αντιθετα με αλλους που σου παιρνουν λεφτα χωρις αποτελεσματα ο ακης δινει απο την τσεπη του καθε μηνα (πληρονοντας servers ωστε το φορουμ να υπαρχει και ο κοσμος να ενημερωνετε
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

οσοι ειναι δυσπιστοι θα δειξει ο καιρος αν καναν καλα η οχι

εμεις εδω θα ειμαστε και τοτε
 

Άκης

Administrator
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

Μάχημα τα βλέπω τα μέλη :D

Όσο baybars για το group ή ότι άλλο θέλετε, επειδή δεν τα πάω καλά με τα social sites, μπορείτε να κάνετε ότι θέλετε, εγώ μέσα είμαι. Αρκεί να μην έχει κουβάλημα :D :D :D
 

hairevival

New Member
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

baybars είπε:
ΚΑΛΑ Ε, ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟ...ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΩΠΕΚΙΑΣ), ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ FORUM ΤΟΥ HAIRLOSSGR ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΑ TOPICS! ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο...ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΣ BAYBARS ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΧΑΣΚΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ (ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ!!!). ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM (ΑΚΗ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΥΣΗΜΑ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ). ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΕΥΜΑ ΠΑΛΙ, ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΤΚΑΦΕ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ WARCRAFT ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM....ΕΥΓΕ ΣΤΟΝ admin! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM, ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΤΟΣΟ..ΔΙΑΣΗΜΟΣ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

μαγκες εγω ενα θα σας πω...
θυμαμαι παλια αναλογες συζητησεις που εκανα με ΠΟΛΥ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ τυπάδες στο θεμα της αλωπεκειας που απλα δεν εχει τυχει ΑΚΟΜΑ να δουν το φορουμ...

τα ατομα ψαχνονταν, συζητουσαν κτλ... ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ , ΩΣΤΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΥΑΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ... ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ...

παραλληλη δουλεια και πειραματα απο εκατονταδες χομπιστες ερευνητες θα δωσει αλλη ωθηση και περισσοτερη επιταχυνση και γνωση....

ΔΙΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΝΑ ΜΗ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ Η DHI ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....
 

Άκης

Administrator
Απ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ!!!

hairevival είπε:
μαγκες εγω ενα θα σας πω...
θυμαμαι παλια αναλογες συζητησεις που εκανα με ΠΟΛΥ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ τυπάδες στο θεμα της αλωπεκειας που απλα δεν εχει τυχει ΑΚΟΜΑ να δουν το φορουμ...

τα ατομα ψαχνονταν, συζητουσαν κτλ... ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ , ΩΣΤΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΥΑΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ... ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ...

παραλληλη δουλεια και πειραματα απο εκατονταδες χομπιστες ερευνητες θα δωσει αλλη ωθηση και περισσοτερη επιταχυνση και γνωση....
Thanks. Με τον καιρό θα γίνουμε περισσότεροι και φυσικά θα έχουμε μέλη (όπου ήδη έχουμε :) ) όπου θα είναι hairloss masters...

hairevival είπε:
ΔΙΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΝΑ ΜΗ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ Η *** ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....
Αυτό είναι κάτι που δεν θα αλλάξει. Να φαίνονται τα ονόματα κάποιων εταιριών ή έστω τα άσχημα σχόλια προς αυτές.
Αλλά πως το γνωρίζεις;

Και κάτι άλλο. Όσο θα το μαθαίνουν, δεν ξέρεις πως θα αντιδράσουν.
Μια φορά έγραψα για το toppik, να μην το αγοράζουν από εδώ όσοι μπορούν να το πάρουν από Αμερική πχ που είναι αρκετά φτηνότερο και μου έστειλε email με παράπονα κάποιος από εκεί. Μετά "ξαφνικά" ήρθε και ένα μέλος όπου υποστήριζε το toppik και αντιδρούσε έντονα στα αρνητικά μου σχόλια (που είδα όταν το δοκίμασα) και φυσικά έλεγε ότι παράγγειλε από Αμερική και του τα κράτησαν στο τελωνείο...
Πολλές συμπτώσεις... :-\
Ρε, μασάμε εμείς από αυτά;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα