ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

drloui

New Member
Γεια σας παιδιά!Να σας προειδοποιήσω για κάτι:μετά από αρκετή μελέτη αποφάσισα να παραγγείλω το Revivogen και να το χρησιμοποιήσω σε συνδυασμό με κετοκοναζόλη.Πήγα λοιπόν στο site της παραγωγού εταιρίας(Revivogen.com) και παρείγγηλα ηλεκτρονικά(paypal).Το προιόν καθυστερούσε να έρθει και τελικά έλαβα ένα e-mail από την εταιρία ότι τάχα επειδή παράγγελνα για πρώτη φορά έπρεπε να τους δώσω ένα κωδικό ασφαλείας της κάρτας μου τον οποίο θα έπαιρνα από την τράπεζα που μου έβγαλε την κάρτα και πάει λέγοντας...Αυτό μου φάνηκε εξαιρετικά ύποπτο και ακύρωσα αμέσως την παραγγελία τραβώντας ταυτόχρονα τα χρήματα από την paypal(ευτυχώς ήταν ακόμα εκεί)...Δε ξέρω αν αυτό σημαίνει κάτι αλλά μου έκανε εντύπωση ότι το γεγονός συνέβει με το αυθεντικό site της παραγωγού εταιρίας και το αναφέρω προς γνώση άλλων υποψηφίων πελατών για να μη βρεθούν με άδειο λογαριασμό(ΔΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ!)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aprilianos

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Εισαι σίγουρος οτι ήταν το αυθεντικό σαιτ;
Εγω εχω παραγγειλει 3 φορες απο εκει και οσο αφορα εξυπηρετηση αποστολη κλπ ηταν πολυ καλα.
Πάντως πολυ σωστά έπραξες. Πληρωμή με paypal + ζητηση κωδικων = καραμπινάτη απατη.
Εαν θες δε, να γλυτωσες τα λεφτα σου 2 φορες, μην παραγγειλεις και το ρεβιβοτζεν(λοσιον)... :D
 

drloui

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Σωστός ο παίχτης!!!Δεν κάνει τίποτα έτσι?Κρίμα γιατί τα συστατικάτου φαίνονται πολυ καλά.Τεσπα,μάλλον θα φτιάξω μια λοσιόν με παρόμοια σύνθεση(reviv+tricom).Α,το site μάλλον ήταν το πραγματικό,είχε όλο το εταιρικο προφίλ.Λες να'παιξε κάνα redirection(εκτός από καραφλοί θα γινουμε και στραβοί)
 

tirakise

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Εμενα,μου ειχαν ζητησει απλως μια φωτοτυπια την paypal, με καλυμενα ολα τα ψηφια εκτος απο τα τεσσερα τελευταια (το μπροστινο μερος της καρτας)!!! Αυτο το κανουν μονο την πρωτη φορα που παραγγελνεις, γαι να σιγουρευτουν οτι η καρτα ειναι δικη σου.
 

aprilianos

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Παιζει να ηταν καμια μουφα σελιδα για να σου ζητησουν κωδικους, τι να τον κανουν τον κωδικο της καρτας αφου πληρωσες με Paypal;
Τα συστατικα στα χαρτια φαινονται ολα σπεσιαλ, μην σου πω οτι στα χαρτια καραφλοι δεν υπαρχουν...
200% νεες τριχες το ενα προιον, 500% σταματημα τριχοπτωσης το αλλο.
Το ενα με 10 συστατικα και 7 "ερευνες", το αλλο με 50 και 100 "ερευνες" και το παραλλο με πατενταρισμενη συνθεση ισως για να πηγαινει ασορτι στους βλακες με πατεντα, οπως τους νομιζουν οι διαφοροι αρχιαπατεωνες....
Το θεμα ειναι τι γινεται στην πραξη...τιποτα...Μπορει να εχει 15πχ καλα συστατικα το ταδε σκευασμα αλλα αποτελεσμα μηδεν. Ελαχιστα ειναι αυτα που κανουν δουλεια και μακροπροθεσμα ισως κανενα.
 

tirakise

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

το revivogen το χρησιμοποιω 1,5 χρονο. Το αγοραζω απο www.revivogen.com. Tην πρωτη φορα που εκανα παραγγελια μου ζητησαν αυτο που εγραψα πιο πανω. Οσο αφορα την αποτελεσματικοτητα του, εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος. Θεραπειες κανω εδω και τρια χρονια. ειχα ξεκινησει με προσκαρ και μινοξιδιλη. Με το προσκαρ ειδα καποια sides,το εκοψα και ετσι πηγα στο revivogen.
 

badday

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

temple είπε:
το revivogen το χρησιμοποιω 1,5 χρονο. Το αγοραζω απο www.revivogen.com. Tην πρωτη φορα που εκανα παραγγελια μου ζητησαν αυτο που εγραψα πιο πανω. Οσο αφορα την αποτελεσματικοτητα του, εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος. Θεραπειες κανω εδω και τρια χρονια. ειχα ξεκινησει με προσκαρ και μινοξιδιλη. Με το προσκαρ ειδα καποια sides,το εκοψα και ετσι πηγα στο revivogen.

τι sides αν επιτρεπεται;
 

badday

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

drloui είπε:
Γεια σας παιδιά!Να σας προειδοποιήσω για κάτι:μετά από αρκετή μελέτη αποφάσισα να παραγγείλω το Revivogen και να το χρησιμοποιήσω σε συνδυασμό με κετοκοναζόλη.Πήγα λοιπόν στο site της παραγωγού εταιρίας(Revivogen.com) και παρείγγηλα ηλεκτρονικά(paypal).Το προιόν καθυστερούσε να έρθει και τελικά έλαβα ένα e-mail από την εταιρία ότι τάχα επειδή παράγγελνα για πρώτη φορά έπρεπε να τους δώσω ένα κωδικό ασφαλείας της κάρτας μου τον οποίο θα έπαιρνα από την τράπεζα που μου έβγαλε την κάρτα και πάει λέγοντας...Αυτό μου φάνηκε εξαιρετικά ύποπτο και ακύρωσα αμέσως την παραγγελία τραβώντας ταυτόχρονα τα χρήματα από την paypal(ευτυχώς ήταν ακόμα εκεί)...Δε ξέρω αν αυτό σημαίνει κάτι αλλά μου έκανε εντύπωση ότι το γεγονός συνέβει με το αυθεντικό site της παραγωγού εταιρίας και το αναφέρω προς γνώση άλλων υποψηφίων πελατών για να μη βρεθούν με άδειο λογαριασμό(ΔΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ!)

μηπως καταλαβες κατι λαθος; Ισως να σου ζητησαν των 3ψηφιο κωδικο που εχει πισω η καρτα και νομιζω λεγεται security number. Γενικα αυτο τον κωδικο τον ζητανε παντου.
 

aprilianos

New Member
Απ: ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Και εγω στην αρχη για 3ψηφιο ειπα αλλα αναφερει οτι παρηγγειλε μεσω paypal.
Οταν παραγγελνεις με καρτα ζητουν αυτον τον κωδικο αλλα με Paypal....
Γιαυτο υπαρχει το paypal για να μην δινεις περα δωθε τα στοιχεια της καρτας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα