Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Καλα κανει και δεν κανει τιποτα ο πριγκηψ...μαλλον ξερει τι κανει...
Αν μπορουσα να γυρισω 18 χρονια πισω με το μυαλο του τωρα δεν θα ειχα αγγιξει το κεφαλι μου ουτε θα ειχα βαλει χαπι στο στομα με τιποτα.ολα αυτα απλα σε δεσμευουν,σε πανε πισω και σε βαζουν σε εναν φαυλο κυκλο που τελικα δεν εχει τελειωμο πολυ απλα γιατι με το DNA δεν τα βαζει κανεις.
πολυ λιγες περιπτωσεις που το DNA τους προκαθοριζει χαμηλο νοργουντ μπορουν να επωφεληθουν απο ΜΜ και θεραπειες.οι υπολοιποι τυπου πριγκηπα δεν εχουν σωτηρια...γιατι πολυ απλα δεν βγαινουν οι αριθμοι...ο νοργουντ 7 ΔΕΝ μπορει να ξαναγινει full head.βελτιωση μπορει να εχει...αλλα αυτη η βελτιωση παντα θα θυμιζει κατι που θες και δεν θα εχεις ποτε.οποτε προσαρμοσου και δεξου την αληθεια...εγω τωρα αυτο θα εκανα και πιστεψτε με θα ειχα πολυ καλυτερη πορεια στην ζωη μου σε ολους τους τομεις...αυτα
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
hairlosscursed είπε:
Καλα κανει και δεν κανει τιποτα ο πριγκηψ...μαλλον ξερει τι κανει...
Αν μπορουσα να γυρισω 18 χρονια πισω με το μυαλο του τωρα δεν θα ειχα αγγιξει το κεφαλι μου ουτε θα ειχα βαλει χαπι στο στομα με τιποτα.ολα αυτα απλα σε δεσμευουν,σε πανε πισω και σε βαζουν σε εναν φαυλο κυκλο που τελικα δεν εχει τελειωμο πολυ απλα γιατι με το DNA δεν τα βαζει κανεις.
πολυ λιγες περιπτωσεις που το DNA τους προκαθοριζει χαμηλο νοργουντ μπορουν να επωφεληθουν απο ΜΜ και θεραπειες.οι υπολοιποι τυπου πριγκηπα δεν εχουν σωτηρια...γιατι πολυ απλα δεν βγαινουν οι αριθμοι...ο νοργουντ 7 ΔΕΝ μπορει να ξαναγινει full head.βελτιωση μπορει να εχει...αλλα αυτη η βελτιωση παντα θα θυμιζει κατι που θες και δεν θα εχεις ποτε.οποτε προσαρμοσου και δεξου την αληθεια...εγω τωρα αυτο θα εκανα και πιστεψτε με θα ειχα πολυ καλυτερη πορεια στην ζωη μου σε ολους τους τομεις...αυτα

Οπότε προτιμότερο το καθαρό 6αρι λες;
Αν καταλαβαίνω καλα το πρόβλημα σου ειναι η ψυχική ταλαιπωρία και κόστος, θεωρείς οτι αν αφήσεις τη φύση ελεύθερη θα εχει λιγότερο ψυχικό κόστος;
Μετα απο 4 μμ τι σε απογοητεύει και που βρίσκεσαι τώρα; Δεν θα ξανακάνεις στο μέλλον;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Μετα απο 4 ΜΜ τι μπορει να εχει απομεινει;;;;αντε 1000...και τι θα καταλαβεις;τι θα καλυψεις αν το dna σου σε παει για μεγαλο nwd?
Εχεις φαει τα καλυτερα σου χρονια κανοντας 2η ζωη στην ουσια κρυβωμενος,προσποιουμενος πως ανηκεις στους νορμαλ ενω μερα νυχτα ψαχνεις αν εχασες τριχες ή αραιωσες ή αν φαινεται κατι ή αν κυκλοφορησε κατι καινουργιο...
Εχε υπ οψην οτι αυτο το κολπακι που βιωνουμε εδω δεν εχει καμια διαφορα απο τα πρεζακια της ομονοιας...μονο το αντικειμενο αλλαζει.αυτοι εχουν την πρεζα εμεις τις τριχες...το σιγουρο ειναι πως και τους δυο μας κατι λειπει και οι μεν το ριχνουν στην πρεζα,καποιοι στις τριχες καποιοι στο φαι κλπ κλπ...
Παντα θες κι αλλες κι αλλες κι αλλες...πολυ απλα γιατι αν η φυση εχει προκαθορισει να τα χασεις ολα δεν εχεις αρκετη δοτρια...απλα μαθηματικα...ετσι και στο πρεζακι την στιγμη που θα εθιστει θα πινει μεχρι που καποια στιγμη θα πεθανει γιατι πολυ απλα δεν αντεχει ο οργανισμος.
Εν κατακλειδι ο κοινος παρανομαστης ειναι ενας και ειναι η εξαρτηση.και καμια εξαρτηση δεν ειναι καλη...και δεν οδηγει ποτε πουθενα..
Πλεον μετα απο τοσα χρονια ηλιθιας μαχης με την φυση ειμαι σε θεση να εξομολογηθω πως ζηλευω συνομιλικους μου,μικροτερους και μεγαλυτερους nwd7 που ποτε δεν εμπλεξαν σε αυτην την φαμπρικα και παρολο που και αυτοι θα ηθελαν τα μαλλια τους εν τελη αγαπησαν τον εαυτο τους,το αποδεχτηκαν,συνεχισαν και σωσανε πνευματικη,ψυχικη και σωματικη υγεια αλλα και πολλα καλα χρονια.εγω τελικα δεν καταφερα να σωσω ουτε το ενα ουτε το αλλο.
Εχασα πολλα και ελπιζω μην χασω και αλλα.οι αλλοιωσεις, η φθορα προσωπικοτητας και υγειας ειναι ανεπανορθωτες.
 

tropheus

Well-Known Member
hairlosscursed είπε:
Μετα απο 4 ΜΜ τι μπορει να εχει απομεινει;;;;αντε 1000...και τι θα καταλαβεις;τι θα καλυψεις αν το dna σου σε παει για μεγαλο nwd?
Εχεις φαει τα καλυτερα σου χρονια κανοντας 2η ζωη στην ουσια κρυβωμενος,προσποιουμενος πως ανηκεις στους νορμαλ ενω μερα νυχτα ψαχνεις αν εχασες τριχες ή αραιωσες ή αν φαινεται κατι ή αν κυκλοφορησε κατι καινουργιο...
Εχε υπ οψην οτι αυτο το κολπακι που βιωνουμε εδω δεν εχει καμια διαφορα απο τα πρεζακια της ομονοιας...μονο το αντικειμενο αλλαζει.αυτοι εχουν την πρεζα εμεις τις τριχες...το σιγουρο ειναι πως και τους δυο μας κατι λειπει και οι μεν το ριχνουν στην πρεζα,καποιοι στις τριχες καποιοι στο φαι κλπ κλπ...
Παντα θες κι αλλες κι αλλες κι αλλες...πολυ απλα γιατι αν η φυση εχει προκαθορισει να τα χασεις ολα δεν εχεις αρκετη δοτρια...απλα μαθηματικα...ετσι και στο πρεζακι την στιγμη που θα εθιστει θα πινει μεχρι που καποια στιγμη θα πεθανει γιατι πολυ απλα δεν αντεχει ο οργανισμος.

+1
 
hairlosscursed είπε:
Μετα απο 4 ΜΜ τι μπορει να εχει απομεινει;;;;αντε 1000...και τι θα καταλαβεις;τι θα καλυψεις αν το dna σου σε παει για μεγαλο nwd?
Εχεις φαει τα καλυτερα σου χρονια κανοντας 2η ζωη στην ουσια κρυβωμενος,προσποιουμενος πως ανηκεις στους νορμαλ ενω μερα νυχτα ψαχνεις αν εχασες τριχες ή αραιωσες ή αν φαινεται κατι ή αν κυκλοφορησε κατι καινουργιο...
Εχε υπ οψην οτι αυτο το κολπακι που βιωνουμε εδω δεν εχει καμια διαφορα απο τα πρεζακια της ομονοιας...μονο το αντικειμενο αλλαζει.αυτοι εχουν την πρεζα εμεις τις τριχες...το σιγουρο ειναι πως και τους δυο μας κατι λειπει και οι μεν το ριχνουν στην πρεζα,καποιοι στις τριχες καποιοι στο φαι κλπ κλπ...
Παντα θες κι αλλες κι αλλες κι αλλες...πολυ απλα γιατι αν η φυση εχει προκαθορισει να τα χασεις ολα δεν εχεις αρκετη δοτρια...απλα μαθηματικα...ετσι και στο πρεζακι την στιγμη που θα εθιστει θα πινει μεχρι που καποια στιγμη θα πεθανει γιατι πολυ απλα δεν αντεχει ο οργανισμος.
Εν κατακλειδι ο κοινος παρανομαστης ειναι ενας και ειναι η εξαρτηση.και καμια εξαρτηση δεν ειναι καλη...και δεν οδηγει ποτε πουθενα..
Πλεον μετα απο τοσα χρονια ηλιθιας μαχης με την φυση ειμαι σε θεση να εξομολογηθω πως ζηλευω συνομιλικους μου,μικροτερους και μεγαλυτερους nwd7 που ποτε δεν εμπλεξαν σε αυτην την φαμπρικα και παρολο που και αυτοι θα ηθελαν τα μαλλια τους εν τελη αγαπησαν τον εαυτο τους,το αποδεχτηκαν,συνεχισαν και σωσανε πνευματικη,ψυχικη και σωματικη υγεια αλλα και πολλα καλα χρονια.εγω τελικα δεν καταφερα να σωσω ουτε το ενα ουτε το αλλο.
Εχασα πολλα και ελπιζω μην χασω και αλλα.οι αλλοιωσεις, η φθορα προσωπικοτητας και υγειας ειναι ανεπανορθωτες.

+1000
 
hairlosscursed είπε:
Μετα απο 4 ΜΜ τι μπορει να εχει απομεινει;;;;αντε 1000...και τι θα καταλαβεις;τι θα καλυψεις αν το dna σου σε παει για μεγαλο nwd?
Εχεις φαει τα καλυτερα σου χρονια κανοντας 2η ζωη στην ουσια κρυβωμενος,προσποιουμενος πως ανηκεις στους νορμαλ ενω μερα νυχτα ψαχνεις αν εχασες τριχες ή αραιωσες ή αν φαινεται κατι ή αν κυκλοφορησε κατι καινουργιο...
Εχε υπ οψην οτι αυτο το κολπακι που βιωνουμε εδω δεν εχει καμια διαφορα απο τα πρεζακια της ομονοιας...μονο το αντικειμενο αλλαζει.αυτοι εχουν την πρεζα εμεις τις τριχες...το σιγουρο ειναι πως και τους δυο μας κατι λειπει και οι μεν το ριχνουν στην πρεζα,καποιοι στις τριχες καποιοι στο φαι κλπ κλπ...
Παντα θες κι αλλες κι αλλες κι αλλες...πολυ απλα γιατι αν η φυση εχει προκαθορισει να τα χασεις ολα δεν εχεις αρκετη δοτρια...απλα μαθηματικα...ετσι και στο πρεζακι την στιγμη που θα εθιστει θα πινει μεχρι που καποια στιγμη θα πεθανει γιατι πολυ απλα δεν αντεχει ο οργανισμος.
Εν κατακλειδι ο κοινος παρανομαστης ειναι ενας και ειναι η εξαρτηση.και καμια εξαρτηση δεν ειναι καλη...και δεν οδηγει ποτε πουθενα..
Πλεον μετα απο τοσα χρονια ηλιθιας μαχης με την φυση ειμαι σε θεση να εξομολογηθω πως ζηλευω συνομιλικους μου,μικροτερους και μεγαλυτερους nwd7 που ποτε δεν εμπλεξαν σε αυτην την φαμπρικα και παρολο που και αυτοι θα ηθελαν τα μαλλια τους εν τελη αγαπησαν τον εαυτο τους,το αποδεχτηκαν,συνεχισαν και σωσανε πνευματικη,ψυχικη και σωματικη υγεια αλλα και πολλα καλα χρονια.εγω τελικα δεν καταφερα να σωσω ουτε το ενα ουτε το αλλο.
Εχασα πολλα και ελπιζω μην χασω και αλλα.οι αλλοιωσεις, η φθορα προσωπικοτητας και υγειας ειναι ανεπανορθωτες.

συμφωνω μαζι σου και επαυξάνω. περιγραφεις την κατασταση με τον πλεον ρεαλιστικοτερο τρόπο. σε αυτο το τρυπακι πήγαινα να μπω και εγω αλλα ευτυχως το εκοψα νωρις. εκανα το παιδακι μου εφτιαξα την οικογενεια μου και ηρεμησε το κεφαλι μου!!!!!!! βεβαια οσοι ζουνε με αυτο το προβλημα ποτε δε ζουν ηρεμα παντα υπαρχουν στιγμες που τα σκεφτεσαι τα ξανασκεφτεσαι κοιτιέσαι ξανα κοιτιεσαι και προβληματιζεσαι... πως θα ητανε αν εκανα μια μμ??? αξιζει να δωσω τοσα λεφτα??? και αν φτασω se nw μεγαλο??? οι γνωστες αποριες ολων.. τεσπα... παιδια ηρεμια και καλο κουραγιο σε ολους!!!!!!!!::huh::angel:
 

Stripar

Established Member
H άποψη του @hairlosscursed είναι απόλυτα δικαιολογημένη δεδομένου της ταλαπωρίας που έχει τραβήξει.

Επειδή είχα την τιμή να τον γνωρίσω απο κοντά και να δώ το μακέλεμά του , θεωρώ ότι άν στο παρελθόν είχαν γίνει σωστότερες επιλογές απο την πλευρά του ή άν (επειδή τότε δέν γνώριζε όσα γνωρίζει σήμερα) τα ελληνικά σφαγεία (κλινικές) παρείχαν καλύτερες υπηρεσίες δέν θα είχαν φτάσει αυτόν τον άνθρωπο σήμερα να εκφράζεται έτσι!! & ίσως να είχαν μείνει και αρκετα grafts προς χρήση.

Όπως και να έχει φίλε , επειδή είσαι αξιοπρεπείς & δυνατός χαρακτήρας...
ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ , ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΈΨΟΥΜΕ!!!.Μπήκαμε στο χορό , θα χορέψουμε!.Υπάρχει και το Body fue και στην αισχάτη & το full micropigmentation...ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ!!!

Υ.Γ:Όπως λέτε με έναν κοινό φίλο RIDERS ON THE STORM :)
 

nucky

Active Member
Αποκαλύπτω φίλοι μου ενα νέο στοιχείο στο μέγα μυστήριο που λέγεται Ματθαίος Μακόναχης . Μόλις διάβασα στο μπλόγκ του William Rassman (γιατρός και εκ των πρωτοπόρων της FUE ) οτι τον συνάντησε από κοντα και είναι σίγουρος οτι δεν έχει κάνει μεταμόσχα. Άρα ή δουλεύει το ρεζενιξ ή παίζει περουκίνιο ή δεν ήτο ΑΓΑ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
hairlosscursed είπε:
Μετα απο 4 ΜΜ τι μπορει να εχει απομεινει;;;;αντε 1000...και τι θα καταλαβεις;τι θα καλυψεις αν το dna σου σε παει για μεγαλο nwd?
Εχεις φαει τα καλυτερα σου χρονια κανοντας 2η ζωη στην ουσια κρυβωμενος,προσποιουμενος πως ανηκεις στους νορμαλ ενω μερα νυχτα ψαχνεις αν εχασες τριχες ή αραιωσες ή αν φαινεται κατι ή αν κυκλοφορησε κατι καινουργιο...
Εχε υπ οψην οτι αυτο το κολπακι που βιωνουμε εδω δεν εχει καμια διαφορα απο τα πρεζακια της ομονοιας...μονο το αντικειμενο αλλαζει.αυτοι εχουν την πρεζα εμεις τις τριχες...το σιγουρο ειναι πως και τους δυο μας κατι λειπει και οι μεν το ριχνουν στην πρεζα,καποιοι στις τριχες καποιοι στο φαι κλπ κλπ...
Παντα θες κι αλλες κι αλλες κι αλλες...πολυ απλα γιατι αν η φυση εχει προκαθορισει να τα χασεις ολα δεν εχεις αρκετη δοτρια...απλα μαθηματικα...ετσι και στο πρεζακι την στιγμη που θα εθιστει θα πινει μεχρι που καποια στιγμη θα πεθανει γιατι πολυ απλα δεν αντεχει ο οργανισμος.
Εν κατακλειδι ο κοινος παρανομαστης ειναι ενας και ειναι η εξαρτηση.και καμια εξαρτηση δεν ειναι καλη...και δεν οδηγει ποτε πουθενα..
Πλεον μετα απο τοσα χρονια ηλιθιας μαχης με την φυση ειμαι σε θεση να εξομολογηθω πως ζηλευω συνομιλικους μου,μικροτερους και μεγαλυτερους nwd7 που ποτε δεν εμπλεξαν σε αυτην την φαμπρικα και παρολο που και αυτοι θα ηθελαν τα μαλλια τους εν τελη αγαπησαν τον εαυτο τους,το αποδεχτηκαν,συνεχισαν και σωσανε πνευματικη,ψυχικη και σωματικη υγεια αλλα και πολλα καλα χρονια.εγω τελικα δεν καταφερα να σωσω ουτε το ενα ουτε το αλλο.
Εχασα πολλα και ελπιζω μην χασω και αλλα.οι αλλοιωσεις, η φθορα προσωπικοτητας και υγειας ειναι ανεπανορθωτες.
Συμφωνω αν και υπερβαλεις.Καποιοι μαζι με την θεραπεια τους η την μεταμοσχευση τους εχουν κανει και πολλα πραγματα στην ζωη τους οπως παιδια και εχουν προχωρησει και σε επαγγελματικο επιπεδο κ απλα τους απασχολει και η εμφανιση τους σε βαθμο πολυ μικροτερο απο οσο απασχολει σε ενα πρεζακι η δοση του.Το καταλαβαινω οτι εισαι απογοητευμενος γιατι εχω βρεθει κ εγω σε αυτη την θεση αλλα ειναι υπερβολικος ο τροπος που εκφραζεσαι.Ψαξε να βρεις το στυλ σου και αρχισε να κανεις κ καποια πραγματα που θα σε ανεβαζουν κ προχωρα.Οι μεταμοσχευσεις ειναι απλα για μια βελτιωση αλλα και για να καθυστερησουμε οσο γινεται να δεχτουμε το αναποφεκτο.Οταν ακουω καποιους εδω μεσα να μιλανε για 70-80 grafts ανα εκατοστο και ψαχνουν αυτο που δεν βρισκεται εγω απλα γελαω.
 

trela

New Member
Καλισπερα μαγκες!

2 ερωτησεις

1. Φερεντινος. Θυμαμαι ειχε δυνατη αραιωση και τωρα ειναι μια χαρα. Τι μπορει να εκανε?

2. Ο Κανακης πως εχει κανει την ψευδαισθηση οτι εχει μαλλι μπροστα?
 

nucky

Active Member
1. Toppik με το φτυάρι ( πάνω σε μμ φυσικά )

2 . Ομοίως (εδώ υποθέτω ) συν οτι φαίνεται να έχει αλογότριχα
 

Bouklas

Well-Known Member
http://www.sport-fm.gr/article/futepse-malli-o-lempron-pic/787018
«Φύτεψε» μαλλί ο Λεμπρόν;
Ο Λεμπρόν Τζέιμς εμφανίστηκε σε εκδήλωση αθλητικής εταιρείας χθες με νέα εμφάνιση και ήδη οι φήμες πως πρόσθεσε… μαλλί δίνουν και παίρνουν.
Οι κακές γλώσσες λένε πως η περίφημη κορδέλα που φορά στο κεφάλι του ο Λεμπρόν Τζέιμς δεν είναι στυλ, αλλά προσπάθεια απόκρυψης της τριχόπτωσής του.

Και η αλήθεια είναι πως το κουτέλο του «βασιλιά» χρόνο με το χρόνο μεγαλώνει. Χθες, πάντως, ο νέος άσος των Καβαλίερς εμφανίστηκε σε εκδήλωση αθλητικής εταιρείας με ανανεωμένη εμφάνιση και… κώμη.

Ήδη στα social media και όχι μόνο γίνεται ντόρος για το αν ο σούπερ σταρ του ΝΒΑ «φύτεψε» μαλλιά, βαδίζοντας στα χνάρια του Γουέιν Ρούνεϊ που μέσα σε μια νύχτα άφησε πίσω του τον χαρακτηρισμό «ασκεπής».

Το Sporting News έκανε μάλιστα μέχρι και αφιέρωμα για την πορεία της… φαλάκρας του από το 2002 μέχρι και σήμερα.
 

MANKAR

Active Member
Μπορεί επειδή τα άφησε να μεγαλώσουν να φαίνεται έτσι,,,Αν δεν κάνουν αυτοί που έχουν εκατομμύρια τοτε ποιοι θα κάνουν?
 
Μπλουζα