Διαγωνισμός από την Top Hair Loss Clinic

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Give Away Ιατρικού Τουρισμού από το Top Hair Loss Clinic! ✈️

Καλημέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ!

Έχω χαρά να σας ανακοινώσω έναν ξεχωριστό διαγωνισμό, σε συνεργασία με το Top Hair Loss Clinic, μια νέα πλατφόρμα που βοηθά τους ανθρώπους που αντιμετωπίζουν την τριχόπτωση να βρουν κλινικές μεταμόσχευσης μαλλιών σε όλο τον κόσμο.

Ο νικητής του διαγωνισμού θα κερδίσει ένα δωρεάν ταξίδι για μεταμόσχευση μαλλιών της επιλογής του, με περιλαμβανόμενα εισιτήρια πτήσης και διαμονή σε ξενοδοχείο 4 αστέρων με πρωινό!

Ο νικητής θα πρέπει να παράσχει απόδειξη κράτησης για τη διαδικασία μεταμόσχευσης μαλλιών για να διεκδικήσει το βραβείο και να κλείσει τα εισιτήρια.

Πώς Μπορείτε να Συμμετέχετε;

Πατήστε εδώ για να μεταφερθείτε στον διαγωνισμό στο Instagram και ακολουθήστε τις οδηγίες συμμετοχής.

Καλή τύχη σε όλους!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
OK ενδιαφέρον. Άρα αν θέλω κλείνω ας πούμε Lorenzo Ισπανία και μου βάζει τα έξοδα μετακίνησης και διαμονής;
 

ntinbo

Member
Να ευχαριστήσω με την σειρά μου καταρχάς την Top Hair Loss Clinic για την ευκαιρία που μου δίνει.Εν συνέχεια το φόρουμ αλλά και τον @CVIAL προσωπικά για την όλη προσπάθεια που γίνεται ώστε να έχουμε νέους συμμάχους,καλή ώρα όπως η Top Hair Loss Clinic στον μαραθώνιο αυτόν. Τα καλύτερα έπονται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Να ευχαριστήσω με την σειρά μου καταρχάς την Top Hair Loss Clinic για την ευκαιρία που μου δίνει.Εν συνέχεια το φόρουμ αλλά και τον @CVIAL προσωπικά για την όλη προσπάθεια που γίνεται ώστε να έχουμε νέους συμμάχους,καλή ώρα όπως η Top Hair Loss Clinic στον μαραθώνιο αυτόν. Τα καλύτερα έπονται.
Αντε καλή επιτυχία φίλε μου!!!!Μεγάλη τύχη είχες!!!!
 
Μπλουζα