Διάρκεια ζωής minox

Καλημέρα σε ολους στο forum.Είμαι καινούργιος σχετικά και δεν ήξερα που έπρεπε να θέσω το συγκεκριμένο ερώτημα. Γνωρίζει κανεις ποια είναι η διαρκεια ζωής προϊόντων μινοξιδιλης. Συγκεκριμένα με ενδιαφέρουν οι αφροι kirkland. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aetos

Member
Σε καθε ατομο αντιδραει διαφορετικα...η μεγιστη αποδοση της μινοξιδίλης κειμένεται απο 1 μεχρι πεντε χρονια( αποτι έχω ακούσει απο εμπειρίες χρηστων)....μετα ξεκιναει να χανει σε δυναμη...παντα όμως θα σου κραταει το μαλλι σε καλυτερη κατασταση αποτι να μην την χρησιμοποιούσες καθόλου...
 
Συγνωμη φιλε αλλα δεν εθεσα σωστα το ερωτημα...Εννοουσα ποσο καιρο κανει να ληξει η συσκευασια...
συγνωμη και παλι :)
 
Παρηγγειλα τους αφρους kirkland απο εξωτερικο και μου ηρθανε με αυτοκολλητα γυρω απο τη συσκευασια και συνεπως δεν μπορω να διακρινω ημ/νια ληξης γι' αυτο ρωταω γενικα αν γνωριζετε ποσο διαρκει περιπου ο αφρος kirkland...
 

Reve

Active Member
Alex η ετικέτα είναι κολλημένη για να μην σταματανε τα πραγματα στο τελωνείο. Αφαίρεσε την σιγά και θα δεις απο κάτω της kirkland οποτε και την ημερομηνια.
 
Μπλουζα