Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nikos23

New Member
Γεια σας, θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον δερματολόγο στην περιοχή της Θεσσαλονίκης που να ειδικεύετε στα θέματα τριχόπτωσης. Έχω ήδη επισκεφτεί κάποιους αλλά δεν είχαν ιδιαίτερες γνώσεις επί του θέματος ( από ότι κατάλαβα ασχολιόντουσαν κυρίως με αποτριχώσεις και ακμή… ).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

οι περισσοτεροι αυτα κανουν
τεσπα αν εισαι τυχερος και πεσεις σε κανενα γνωστη καλα θα ειναι

σε καθε περιπτωση αν καποιος εχει να προτεινει κατι να το στειλει σε προσωπικο μηνυμα στον ενδιαφερομενο
 

Panos123

New Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

Παιδιά stile μου και εμενα με pm αν έχετε να μου προτείνεται κάποιον...
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

Τζάμπα επίσκεψη θα πληρώσετε αγαπητοί φίλοι nikos23 και Panos123...

Δε θα σας πει κανένας τίποτα καινούργιο...
Διαβάστε αυτά που γράφονται σε αυτό το site και σε καμιά εβδομάδα τα ξαναλέμε.
Περισσότερα θα μάθετε ...

Believe me ...
 

Partblah

New Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

αχ ρε παιδια και εγω ενδιαφερομαι για εναν καλο δερματολογο στην θεσσαλονικη..!! Κανενας γνωστος που να βγαινει και στην τηλεοραση!! Οποιος μπορει PM!
 

Άκης

Administrator
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

Όπως τα λέει ο tropheus. Εγώ ποιο πολλά έμαθα από το net παρά από τους γιατρούς.

Partblah γιατρός που βγαίνει σε τηλεόραση, δεν νομίζω να είναι και πολύ "σόι".
Ένας που βγαίνει συχνά πάντως, είναι αυτός που δείχνει συνέχεια ο Λαζόπουλος :)
 

takis7

New Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

και εγω ψαχνω για καποιον ειδικευμενο απο θεσ/νικη .οχι οτι θα τον εχω και θεο αλλα ετσι για μια γνωμη οποιος νομιζει οτι τον πετυχε ασ στειλει πμ. παντος εγω πηγα πριν 10 περιπου μηνες σε εναν που βγενει τηλεωραση αλλα μου ζυτησε 150 για να μου δεσει θεραπεια τοπικα αλλα πιρε τα αρχεια μου.
 

kerozen

New Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

παιδια αν εχετε καποιον καλο υποψην σας θα ηθελα και γω να μαθω ...εχω τριχοπ. κ δεν ξερω αν ειναι ΑΑ .πηγα σε εναν και δεν μπορουσε να μου απαντησει με σιγουρια..θελω να παω σε καποιον καλο να κανω εξετασεις αιματος αν δεν ειναι ΑΑ να δω τι σκ......τα συμβαινει.
 

sakis9282

Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

kerozen είπε:
παιδια αν εχετε καποιον καλο υποψην σας θα ηθελα και γω να μαθω ...εχω τριχοπ. κ δεν ξερω αν ειναι ΑΑ .πηγα σε εναν και δεν μπορουσε να μου απαντησει με σιγουρια..θελω να παω σε καποιον καλο να κανω εξετασεις αιματος αν δεν ειναι ΑΑ να δω τι σκ......τα συμβαινει.
Έχω ακούσει ότι ο Ιωαννίδης είναι καλός δεν έτυχε να πάω,αλλά θα περάσω για μια γνώμη.Είναι ο διευθυντής του αφροδίσιου αν δεν κάνω λάθος.Το ιατρείο του ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 28 τηλ.2310 282292
 

Mr Thanos

New Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

sakis9282 είπε:
[quote author=kerozen link=topic=1784.msg43246#msg43246 date=1292276420]
παιδια αν εχετε καποιον καλο υποψην σας θα ηθελα και γω να μαθω ...εχω τριχοπ. κ δεν ξερω αν ειναι ΑΑ .πηγα σε εναν και δεν μπορουσε να μου απαντησει με σιγουρια..θελω να παω σε καποιον καλο να κανω εξετασεις αιματος αν δεν ειναι ΑΑ να δω τι σκ......τα συμβαινει.
Έχω ακούσει ότι ο Ιωαννίδης είναι καλός δεν έτυχε να πάω,αλλά θα περάσω για μια γνώμη.Είναι ο διευθυντής του αφροδίσιου αν δεν κάνω λάθος.Το ιατρείο του ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 28 τηλ.2310 282292
[/quote]

Στον Ιωαννίδη πηγα και αυτος μια απο τα ιδια δινει : )
 

gus210

Member
Απ: Δερματολόγος στην Θεσσαλονίκη

Αν και έχω ξεκινήσει θεραπεία με regain x 2, αν κάποιος γνωρίζει ένα ικανοποιητικό δερματολόγο στη Θεσσαλονίκη που να ασχολείται με τριχόπτωση (για εξετάσεις περισσότερο) ας στείλει ένα πμ.
Ευχαριστώ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα