Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Μόνο ο Χαριτάτος τελικά ψιλολέει φαλακρός.
Κατά τα υπόλοιπα, απογοήτευση το video, εννοώντας το τι λένε/δείχνουν...
 
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

καλα το προγραμμα ειναι οτι νανε.. σε ολους εχει το ιδιο σχημα κεφαλιου και ειναι το πιο αθλιο.
 

xk

Active Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

πως γελαει ετσι η κοτα ρε..της ειπαν στο κοντρολ στο τελος να μην κανει σα μαλακω και αλλαξε σταση..γιατι ειναι πολυ ζωο για να το καταλαβε μονη της

αθλιο ''photoshop'' πάντως,ολονων τα κεφαλια τα κανε σαν αυγο.. :werd:
 

Hopefull

New Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Άκης είπε:
Μόνο ο Χαριτάτος τελικά ψιλολέει φαλακρός.
Κατά τα υπόλοιπα, απογοήτευση το video, εννοώντας το τι λένε/δείχνουν...

μη ψαρωνετε ρε σεις αυτα βγηκε να πει γιατι καταβαθος ο κοσμος ζηλευει τους stars ειδικα αυτη την εποχη που πεφτει και η κριση και βγηκε η κοκοτα να τους καθαιρεσει και να προσπαθησει να τους μειωσει. Και καλα ανθρωποι ειναι και αυτοι και αμα δεν ειχανε μαλλι δεν θα τανε τιποτα οποτε μη κομπλεξαρεστε εσεις που ο αντρας σας ειναι απολυμενος η δε σας γ@μαει πια απο το αγχος της κρισης. Κοινωνικο εργο κανει κατα βαθος lol.

Οσο για τους περισσοτερους απο το video ας τα χανε κανεις τους σε σημειο που δεν μπορει να τα καλυψει και να δεις πως θα αλλαζανε στυλακι με ξυρισμα και θα καναν και πιο αλητακι look και θα ταν παλι ωραια παιδια. εκτος απο τον αρναουτογλου και καπουντζιδη που ναι ψιλογλοιωδιες και γυναικωτα και θα τη βγαζανε στη χειροτετη με κανα περουκινι. Ο χαριτατος ειναι ο μονος που τα χει κοντα και στο πλαι και δεν εχει την πλαινη αφανα που αφησανε στους αλλους. Ας ξυριζανε και τα πλαινα και να ταν το προγραμμα σωστο και θα σου λεγα εγω αν ηταν ολοι ετσι χαλια, Θελουν να μας πουν οτι αν τα ξυριζε ο ρουβας η ο αλλος ο πολιστας δεν θα ταν πια ωραιοι...ρε ουστ!

Μην την ακουτε την κοτα ειναι κομπλεξικια και το προγραμμα του iphone μουφα ,αν ηταν μαγκακι σε αυτο το θεμα θα βγαζε και τον Ευαγγελατο και θα χε το χιουμορ να αυτοσαρκαστει γιατι για γελια ειναι οι συγκρισεις με αυτο το προγραμμα
 

Hopefull

New Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

xk είπε:
πως γελαει ετσι η κοτα ρε..της ειπαν στο κοντρολ στο τελος να μην κανει σα μαλακω και αλλαξε σταση..γιατι ειναι πολυ ζωο για να το καταλαβε μονη της

αθλιο ''photoshop'' πάντως,ολονων τα κεφαλια τα κανε σαν αυγο.. :werd:

ρε XK ασχετο τι μ@υνι ειναι αυτο που εχεις στο avatar σου lol. Καιρο ηθελα να σε ρωτησω ποια ειναι αυτη, οποτε κανεις post σε θεμα αποσυντονιζομαι ρε φιλε lol
 

Hopefull

New Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Και οσοι δεν το πιστεουν....για να μη βλεπετε τις μπουρδες και ψαρωνετε
 

Hopefull

New Member
Δειτε πως θα ηταν οι διασημοι καραφλοι...καραφλοι

-
 

Συνημμένα

  • -2.jpg
    -2.jpg
    37.8 KB · Προβολές: 202
  • -1.jpg
    -1.jpg
    40.4 KB · Προβολές: 207

xk

Active Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

hopefull είπε:
[quote author=xk link=topic=2531.msg45030#msg45030 date=1294786572]
πως γελαει ετσι η κοτα ρε..της ειπαν στο κοντρολ στο τελος να μην κανει σα μαλακω και αλλαξε σταση..γιατι ειναι πολυ ζωο για να το καταλαβε μονη της

αθλιο ''photoshop'' πάντως,ολονων τα κεφαλια τα κανε σαν αυγο.. :werd:

ρε XK ασχετο τι μ@υνι ειναι αυτο που εχεις στο avatar σου lol. Καιρο ηθελα να σε ρωτησω ποια ειναι αυτη, οποτε κανεις post σε θεμα αποσυντονιζομαι ρε φιλε lol
[/quote]

την ειχα πετυχει καπου αλλα δεν εσωσα τη σελιδα ο μ@λ@κας...που θα παει θα τη ξαναβρω

παρε μια αλλη ετσι για το καλο
 

Συνημμένα

  • 166155_152168331498968_100001174078871_235787_1891705_n.jpg
    166155_152168331498968_100001174078871_235787_1891705_n.jpg
    75.1 KB · Προβολές: 253

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Γουσταρω τωρα ειμαστε στο σωστο δρομο ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

ANAR είπε:
Γουσταρω τωρα ειμαστε στο σωστο δρομο ;D

Σα δε ντρεπεστε λεω γω..... 7SFGSFA χαχαχα :p

Υ.Γ ΧΚ αυτες ρε φιλε που βλεπω στις φωτο ειναι 1000% βιζιτουδες ετσι?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

χαχαχαχα.......ναι χκ...ασε ασε....τα ξερω καλα εγω αυτα τα κοριτσια για σπιτι.... ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=2531.msg45102#msg45102 date=1294856525]
χαχαχαχα.......ναι χκ...ασε ασε....τα ξερω καλα εγω αυτα τα κοριτσια για σπιτι.... ;D

Και περπατιμενος ο Πανος :p :p
[/quote]

ουυυυ.....οποιος την νυχτα περπατει.....λασπες και σκατα πατει.......εχω φαει εγω σκατα.......με την κουταλα.....
αυτη τη μεγαλη που εχουν στο στρατο....ξερεις.... χαχαχα... :p
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Ααααααααααα εγω δεν ξερω απο αυτα μην με ανακατεύεις εγω μια γυναίκα γνωρισα στα 18 μου και την παντρεύτηκα :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

ANAR είπε:
Ααααααααααα εγω δεν ξερω απο αυτα μην με ανακατεύεις εγω μια γυναίκα γνωρισα στα 18 μου και την παντρεύτηκα :D

χ0ααχ0χα0χα0χα0.......ναι ναι.....ξερω.....αυτο μου το λεγε κ ο παππους μου καποτε οταν ημουν μικρος.....
μεχρι που τον ειδα να πιανει το κωλαρακι της καθαριστριας στο σπιτι ενα μεσημερι.....
μετα απ αυτο...γκρεμιστηκε η υπολυψη που ειχα για τον παππου......χαχαχαχααχαχα :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δείτε πώς θα ήταν οι διάσημοι Έλληνες καραφλοί!

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=2531.msg45128#msg45128 date=1294871761]
Ααααααααααα εγω δεν ξερω απο αυτα μην με ανακατεύεις εγω μια γυναίκα γνωρισα στα 18 μου και την παντρεύτηκα :D

χ0ααχ0χα0χα0χα0.......ναι ναι.....ξερω.....αυτο μου το λεγε κ ο παππους μου καποτε οταν ημουν μικρος.....
μεχρι που τον ειδα να πιανει το κωλαρακι της καθαριστριας στο σπιτι ενα μεσημερι.....
μετα απ αυτο...γκρεμιστηκε η υπολυψη που ειχα για τον παππου......χαχαχαχααχαχα :D
[/quote]

Το εχετε στο dna φαίνεται ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα