Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

nucky

Active Member
Μπα κανένα κακό δεν κάνω....ο γάιδαρος μου ειναι μάλλον δεμένος , καράφλα χάρη στο τοπικ δεν έχω, απλά θα ήθελα να μην το βάζω , με εκνευρίζει αφάνταστα . Πέραν αυτού , ουδέν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Αν μιλαμε για 20 χρονων κοπελες μπορει, εκει εχεις αναγκη τα προτυπα για να επιβιωσεις.
Οταν αποκτησεις προσωπικοτητα(χωρις να ειναι απαραιτητο το iq εδω) καταλαβαινεις οτι οι μλκιες που σε ταιζαν ειναι...μλκιες...
Ε αυτες οι κοπελες θα εκπλαγεις με το τοσο πολλες ειναι.
 

Serifis

Active Member
Ρε παιδιά να σας το θέσω αντίστροφα. Γνωρίζω μια κοπέλα πχ. και είναι πόπα, χαρακτήρας, πρόσωπο, μυαλό κτλ και αυτή η κοπέλα έχει λίγα παραπανίσια κιλά (δεν μου αρέσουν καθόλου οι παχουλές και αγύμναστες), φυσικά και θα θέλω να κάνω κάτι. Αν αυτήν την κοπέλα μου την φέρνατε πες 10 κιλά λιγότερη ε εκεί θα τρελενόμουν. Είναι τόσο απλά τα πράγματα.
 

vag25

Well-Known Member
Μπα κανένα κακό δεν κάνω....ο γάιδαρος μου ειναι μάλλον δεμένος , καράφλα χάρη στο τοπικ δεν έχω, απλά θα ήθελα να μην το βάζω , με εκνευρίζει αφάνταστα . Πέραν αυτού , ουδέν.

Ναι αλλα ειναι ασχημο να κανεις κακο στους αλλους.
Τα μικρα παιδια τα βλεπεις αρχιζουν φινες απο τα 20.
 

nucky

Active Member
οχι μόνο στ 20 , εγω θα έλεγα μεχρι την ηλικία γάμου, που ειναι πλέον περί τα 35

Ε αν οι γυναίκες στα καλύτερα χρονια της ζωής σου , απο 18 μεχρι 30κατι κοιτάνε εμφάνιση, ειναι ζόρικο κρατά καιρό πως ν το κανωμε
 

vag25

Well-Known Member
οχι μόνο στ 20 , εγω θα έλεγα μεχρι την ηλικία γάμου, που ειναι πλέον περί τα 35

Ε αν οι γυναίκες στα καλύτερα χρονια της ζωής σου , απο 18 μεχρι 30κατι κοιτάνε εμφάνιση, ειναι ζόρικο κρατά καιρό πως ν το κανωμε
διαφωνουμε, εγω δεν βλεπω κατι τετοιο.
Αν πανω απο 25 μου πει για καραφλα αντε γεια...(ευτυχως πανω απο 23 δεν το εχω συναντησει ποτε στη ζωη μου)
ποσο μαλλον 35.
 

nucky

Active Member
Τα μικρά παιδιά αρχίζουν φίνες διότι πάνε σε μπαράκια και δεν τα κοιτάνε ουτε οι μέτριες, γιατί τρώνε τις χυλόπιτες σερί, γιατί ακούνε τα κακεντρεχή σχόλια όχι γιατί μπορεί να διαβάσουν δυο αλήθειες σε ενα ξεχασμένο μπλογκ. Οτι και να τους πεις εσυ η αλήθεια βρίσκεται εκεί έξω , στα μπαρ της παραλιακής , στις πλατείες και στα ουφαδικα ,,,,,πως φαίνεται η ηλικία μου
 

nucky

Active Member
ωρε ναι , αμα σου πει για καράφλα λες άντε γεια , το θέμα ειναι ποσά άντε γεια θα πεις....
 

edyuser1

Active Member
λοιπον να γραψω και εγω κατι λοιπον οντως εχουμε ενα κομπλεξ για το κεφαλι μας και παντα κοιταμε τον συνομιλιτη μας αν κοιταει την φαλακρα μας.αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι στην ελλαδα τα ματια οντως πανε πιο συχνα του αλλου στο κεφαλι μας.τωρα που μενω ολλανδια εχω παρατηρησει οτι αυτο το φαινομενο δεν υπαρχει και αν υπαρχει ειναι πολυ σπανιο δεν κοιταει κανενας πανω στο κεφαλι τι γινετε.γιατι υπαρχει το κομπλεξ τωρα πιστευω πρωτον ειναι επειδη δεν αρεσει σε εμας σε γιορτες και σε τετοια παντα θα υπαρξει μια θεια που εχει καιρο να σε δει και σχολιαζει την φαλακρα σου και τριτον η ψιλοκαζουρα που γινετε στην παρεα μεταξυ μας.αυτο το αλλο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ενας κοντος βρισκει πιο δυσκολα γκομενα απο ενα φαλακρο ενταξει και ο φαλακρος να ειναι ομορφος ετσι.αυτα τα λιγα
 

vag25

Well-Known Member
Τα μικρά παιδιά αρχίζουν φίνες διότι πάνε σε μπαράκια και δεν τα κοιτάνε ουτε οι μέτριες, γιατί τρώνε τις χυλόπιτες σερί, γιατί ακούνε τα κακεντρεχή σχόλια όχι γιατί μπορεί να διαβάσουν δυο αλήθειες σε ενα ξεχασμένο μπλογκ. Οτι και να τους πεις εσυ η αλήθεια βρίσκεται εκεί έξω , στα μπαρ της παραλιακής , στις πλατείες και στα ουφαδικα ,,,,,πως φαίνεται η ηλικία μου

Η αληθεια ειναι οτι μπορουν να εχουν ΟΠΟΙΑ θελουν με τις ιδιες πιθανοτητες με το να ειχαν κοτσιδες. Αλλα η μιρλα και τα προτυπα τους αδειασαν μεσα τους οχι στο μαλλι και ετσι δεν εχουν ΚΑΜΙΑ πιθανοτητα να βρουν γκομενα και το ριχνουν στο μαλλι...
Μετα θα βγει κατι αλλο ακομα και αν το λυσουν αυτο, να εισαι σιγουρος.
 

nucky

Active Member
Για πες ρε έντυ , εκεί στην Ολλανδία , όπου 4 μέρες έκατσα τι ρεπορτάζ να κάνω, τι ισχύει; Αυτά που λέω γω η αυτά που λέει ο βαγκ. Ετσι για να θέσουμε και μια ευρωπαϊκή διάσταση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nucky

Active Member
...και εδώ βαγκ ειναι που οριστικά θα διαφωνήσουμε ... Παντως τα είπαμε ωραία...εμείς οι δυο
 

vag25

Well-Known Member
ωρε ναι , αμα σου πει για καράφλα λες άντε γεια , το θέμα ειναι ποσά άντε γεια θα πεις....

Δεν μου εχει τυχει ποτε!!μα ποτε!! να πει αλλη κοπελα δεν τον θελω λογο καραφλας και για μενα δεν το εχω ακουσει ποτε μα ποτε.

Στους περισσοτερους στρυφογυριζει στο μυαλο τους οτι ΘΑ τους το πουν και ειδικα ΑΝ τους το πουν ΜΙΑ φορα, θα γινει εφιαλτης για τα επομενα χρονια τους και θα εχουν την ψευδαισθηση οτι ειναι ο κανονας.
 

vag25

Well-Known Member
λοιπον να γραψω και εγω κατι λοιπον οντως εχουμε ενα κομπλεξ για το κεφαλι μας και παντα κοιταμε τον συνομιλιτη μας αν κοιταει την φαλακρα μας.αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι στην ελλαδα τα ματια οντως πανε πιο συχνα του αλλου στο κεφαλι μας.τωρα που μενω ολλανδια εχω παρατηρησει οτι αυτο το φαινομενο δεν υπαρχει και αν υπαρχει ειναι πολυ σπανιο δεν κοιταει κανενας πανω στο κεφαλι τι γινετε.γιατι υπαρχει το κομπλεξ τωρα πιστευω πρωτον ειναι επειδη δεν αρεσει σε εμας σε γιορτες και σε τετοια παντα θα υπαρξει μια θεια που εχει καιρο να σε δει και σχολιαζει την φαλακρα σου και τριτον η ψιλοκαζουρα που γινετε στην παρεα μεταξυ μας.αυτο το αλλο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ενας κοντος βρισκει πιο δυσκολα γκομενα απο ενα φαλακρο ενταξει και ο φαλακρος να ειναι ομορφος ετσι.αυτα τα λιγα

Οι ολλανδοι ειναι αλλο επιπεδο ρε συ και εχουν χτισει προσωπικοτητες(για τις οποιες μιλαω τοση ωρα)
 

nucky

Active Member
Την πιθανότητα όμως να είπε οτι δεν τον θέλω γιατί δε μου κανει και καλά , κλικ, αλλα να εννοούσε αλλα; Γιατί ο στοιχειωδώς ευγενικός άνθρωπος δε θα πει στον αλλο δε σε θέλω γιατί είσαι κοντός η χοντρός, αλλα μια Παπατζανετέα του στιλ σε βλέπω σα φίλο κλπ.

Άκου τον ειδικό
 

edyuser1

Active Member
εχω παρατηρησει οτι η φαλακρα δεν παιζει τοσο ρολο εδω.και μιλαω για 27 χρονων γυναικες και ανω ετσι. τωρα οι πιτσιρικες ενταξει εχουν σχεσεις με παιδια με μαλλια αλλα ειναι και αυτοι πιτσιρικαδες.η αληθεια ειναι καπου αναμεσα σε αυτα που γραφετε οτι σε μια κοινωνια που η φαλακρα ειναι σπανια ειναι πιστευω λιγο πιο δυσκολα για σχεση.
 

vag25

Well-Known Member
Την πιθανότητα όμως να είπε οτι δεν τον θέλω γιατί δε μου κανει και καλά , κλικ, αλλα να εννοούσε αλλα; Γιατί ο στοιχειωδώς ευγενικός άνθρωπος δε θα πει στον αλλο δε σε θέλω γιατί είσαι κοντός η χοντρός, αλλα μια Παπατζανετέα του στιλ σε βλέπω σα φίλο κλπ.

Άκου τον ειδικό

Μπορεις να φας χ για πολλους λογους, αλλα αν εχει θεμα με το μαλλι θα πιστευεις οτι ειναι αυτο.

Τωρα το να μου λενε ψεμματα, ξαδερφες και κοντινες φιλες , χλωμο.

Οταν ημουν μικρος δεν φανταζεσαι ποσα χρονια προσπαθουσε να με πεισει η αδερφη μου οτι δεν μετραει η καραφλα και τελικα το ειδα στις επιλογες της κατα καιρους και επιλογες φιλεναδων της.

Η μια τα εχει με καραφλα, η αλλη γουσταρε στο ΛΥΚΕΙΟ εναν τυπο με αραιωμενο μαλλι και η αδερφη μου τα ειχε με καρταφλους, τωρα παει για γαμο με NW3.
Και εγω σαν ηλιθιος την ρωταγα, μα πως σου αρεσει αυτος δεν ειναι καραφλος? μα πως αρεσει στην φιλη σου αυτος? εχει καραφλα απο τα 17...
Ρε συ μιλαμε τα παραδειγματα ειναι τοσα πολλα που γραφω βιβλιο.

Οσο το σκεφτομαστε και ασχολουμαστε τοσο θα ασχολουνται και οι τελευταιες που εχουν μεινει και ασχολουνται με τριχες.
 

edyuser1

Active Member
εχω ενα φιλαρακι στην ελλαδα που επανω δεν εχει μαλλια αλλα εχει ενα μηνα παντρευτηκε και εχω εναν αλλον γνωστο που ηταν ελλαδα παλια παλι φαλακρο που δεν σταυτωνε γκομενα και πηγε καναδα και παντρευτηκε και αυτος
 
Μπλουζα