Γνωμες-συμβουλες μεταμοσχευσης

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν θελήσεις μπορώ και εγώ να σου δώσω εκτίμηση τις κατάστασής σου όπως και κοστολόγηση άλλα θα ήθελα σίγουρα καλύτερες φώτος και κάποια στοιχειά pm.
 

jimpas

Member
Αν θελήσεις μπορώ και εγώ να σου δώσω εκτίμηση τις κατάστασής σου όπως και κοστολόγηση άλλα θα ήθελα σίγουρα καλύτερες φώτος και κάποια στοιχειά pm.
Εννοείται. Αν θέλεις στείλε μου την διεύθυνση email και μπορώ να στείλω περισσότερες φωτογραφιες-ερωτησεις
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.

Eλα ρε το δικό μου fishing είναι γλυκούλη θα μπορούσα να τον στείλω pm κατευθείαν άλλα θέλω να φαίνομαι καθαρός και αληθινός στο φορουμ..
Είδα πήρε από πολλές κλινικές γνώμη γιαυτό.
 

jersey

Well-Known Member
Eλα ρε το δικό μου fishing είναι γλυκούλη θα μπορούσα να τον στείλω pm κατευθείαν άλλα θέλω να φαίνομαι καθαρός και αληθινός στο φορουμ..
Είδα πήρε από πολλές κλινικές γνώμη γιαυτό.
Ε εντάξει είτε με PM είτε από εδώ ο σκοπός του fishing είναι ίδιος όμως δεν αλλάζει :D Καλό ειναι να μη γίνεται.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ε εντάξει είτε με PM είτε από εδώ ο σκοπός του fishing είναι ίδιος όμως δεν αλλάζει :D Καλό ειναι να μη γίνεται.

Aι ρε τζερσει είμαι από το 2011 εδώ μέσα και σαν απλό μέλος τα 7 χρονιά έχω γαμηθεί παλαιότερα να πηγαίνω σε άλλες πόλεις να βοηθάω και να με βλέπουν μέλη από κοντά για να μην την πατήσουν τα τότε χρονιά όπως με βοήθησαν και έμενα. Έχω φάει λεφτά δικές μου βενζίνες να βοηθήσω παιδιά και με έχουν δει από κοντά σοβαρά άλλα μέλη.
Τρώω τόσο χρόνο να μου στέλνουν φωτός κτλ κτλ απο μονοι τους στΑ pm. χωρις να ανταμείβομαι καν όπως πρέπει.
Ενημερώνω 10 χρονιά τις μεταμοσχευσεις μου για να δούνε τις διάφορες από τότε.
Δεν έχω δώσει δικαιώματα γενικά. Φιλικά σου μιλάω αλλά πιστεύω με τρώει το δίκιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Ειναι το γνωστό μακριά από fishing...
Μέχρι να σου σκάσει μια καλή προσφορά χχαχα.
Επίσης μια απορία. Αν ενα μέλος στειλει προσωπικό μήνυμα στον Τζον π.χ. και του ζητήσει πληροφορίες, ο Τζον πρέπει να απαντήσει ή όχι με τη λογική fishing;
 

oreo

Well-Known Member
Ειναι το γνωστό μακριά από fishing...
Μέχρι να σου σκάσει μια καλή προσφορά χχαχα.
Επίσης μια απορία. Αν ενα μέλος στειλει προσωπικό μήνυμα στον Τζον π.χ. και του ζητήσει πληροφορίες, ο Τζον πρέπει να απαντήσει ή όχι με τη λογική fishing;
Αν είσαι με το δάχυλο στην σκανδάλη και σου κάνουν "an offer , you can't refuse " δεκτό.
Ο τζον μια χαρά είναι , έχει άλλα "μαιμούδια" εδώ.
 

jersey

Well-Known Member
Ειναι το γνωστό μακριά από fishing...
Μέχρι να σου σκάσει μια καλή προσφορά χχαχα.
Επίσης μια απορία. Αν ενα μέλος στειλει προσωπικό μήνυμα στον Τζον π.χ. και του ζητήσει πληροφορίες, ο Τζον πρέπει να απαντήσει ή όχι με τη λογική fishing;
Κοίταξε άλλο να του στείλει μήνυμα και να απαντήσει και αλλο μια κλινική να στείλει από μόνη της μύνημα σε άτομα που ψάχνουν για επέμβαση. Το σωστό είναι να μη πιέζουμε τα μέλη που ψάχνουν για επέμβαση και ειδικά κάποιος που έχει οικονομικό συμφέρον καθώς ανήκει σε μια κλινική αλλα να τους αφήνουμε να κρίνουν μόνοι τους.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειναι το γνωστό μακριά από fishing...
Μέχρι να σου σκάσει μια καλή προσφορά χχαχα.
Επίσης μια απορία. Αν ενα μέλος στειλει προσωπικό μήνυμα στον Τζον π.χ. και του ζητήσει πληροφορίες, ο Τζον πρέπει να απαντήσει ή όχι με τη λογική fishing;

Ε δεν στέκει αυτό με στέλνουν αρκετά μηνύματα από μονοί τους τι να κάνω να μην τους απαντάω να μην τους πω για τις τιμες? να μην στειλω φωτος στην κλινική αν μου το ζητήσουν? Αν και πιστεύω οι Mod Μπορούνε να τα δούνε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κοίταξε άλλο να του στείλει μήνυμα και να απαντήσει και αλλο μια κλινική να στείλει από μόνη της μύνημα σε άτομα που ψάχνουν για κλινική. Το σωστό είναι να μη πιέζουμε τα μέλη που ψάχνουν για επέμβαση αλλα να τους αφήνουμε να κρίνουν μόνοι τους.

Νομίζω δεν πιέζω κανέναν. Ας διαβάσουν και ας αποφασίσουν αυτό τους λέω και στα Pm κάποιες φόρες όταν δεν γνωρίζουν τίποτα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παραπανω ο φιλος μιλαει για καποιον Μαρα...ε τωρα τι να πω οτι δεν τον ξερω οτι να μην δει τα αποτελέσματα του οπως και αλλων κλινικων και να κρινει?
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Γιατί το λες αυτό Nik ?
Φιλε ορεο πιστευω οτι περιστατικα διαχυτης αραιωσης(με πιθανοτητα να εχει χτυπηθει και η δοτρια) θα πρεπει να κοιταζουν μονο σοβαρους μεγαλους γιατρους με εμπειρια και να αποκλειουν τριτοδευτερες επιλογες(ελλαδα τουρκια κτλ),η λιστα των επιλογων στενευει ακομη περισσοτερο οταν μιλαμε για FUE only,δεν παιρνει απο πειραματισμους.
 
Μπλουζα