Γενόσημη φιναστερίδη στην Ελλάδα?

bullshit

Member
Καλησπέρα στο φόρουμ.

Εδώ και 3 μήνες περίπου παίρνω γενόσημη φιναστερίδη 1mg με καλά αποτελέσματα. Γνωρίζετε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα? Στη Γερμανία όπου είμαι κοστίζει 114 για 98 χάπια που είναι καλή τιμή νομίζω. Απλά ίσως δεν μπορέσω να ξαναπάρω απο εδώ για κάποιους λόγους. Το Propecia πόσο κοστίζει στα φαρμακεία? Επίσης υπάρχει τρόπος να αγοράσει κανείς online? Υπάρχει κάποιο site που εμπιστεύεστε? Μια φορά που το δοκίμασα έπεσα θύμα απάτης :-/
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bullshit

Member
RE: Finpecia στην Ελλάδα?

Αρχικά έγραψα finpecia στο θέμα αλλά έκανα λάθος και το διόρθωσα. 1Α Pharma λέγεται και είναι γερμανική.
 
bullshit είπε:
Καλησπέρα στο φόρουμ.

Εδώ και 3 μήνες περίπου παίρνω γενόσημη φιναστερίδη 1mg με καλά αποτελέσματα. Γνωρίζετε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα? Στη Γερμανία όπου είμαι κοστίζει 114 για 98 χάπια που είναι καλή τιμή νομίζω. Απλά ίσως δεν μπορέσω να ξαναπάρω απο εδώ για κάποιους λόγους. Το Propecia πόσο κοστίζει στα φαρμακεία? Επίσης υπάρχει τρόπος να αγοράσει κανείς online? Υπάρχει κάποιο site που εμπιστεύεστε? Μια φορά που το δοκίμασα έπεσα θύμα απάτης :-/

το proscar που ξερω παντως οτανξεκινησα να το παιρνω ειχε 13 ευρω και τωρα εχει 8
 
bullshit είπε:
Χρειάζεται συνταγή το προσκάρ? Επίσης για τι ποσότητα μιλάς?

Ευχαριστώ

οχι πας στο φαρμακειο και το ζητας και στο δινει..σου αφηνει πανω το κουπονι και αν θες αν το γραψεις... εγω ετσι κανω, παω και το ζηταω... το καθε χαπι εχει 5 φορες την ποσοτητα του propecia ,δηλαδη 5 mg.. καθε κουτακι εχει 14 τετοια χαπια και κοστιζει 8 ευρω... περνεις ενα χαρτοκοπτη τον πιο λετο που εχουν τα βιβλιοπωλεια και διαβαζεις στο ιντερνετ πως να το κοψεις στα 5 (ειναι το πλεον διαδεδομενο)
 
Μπλουζα