Γεια σου ρε Τζούλια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

tse είπε:
Μετά και από αυτό έγινε και επίσημα η Τζούλια η εθνική μας π...
δεν θα έχει καλό τέλος πάντως η περίπτωση της από ότι μου λέει το ένστικτο μου :chinscratch

Και εγώ το ίδιο πιστεύω. Η Ελλάδα δεν σηκώνει τέτοιες καταστάσεις, κρίμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kabamarou

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Παιδιά αν είναι δυνατόν να προειδοποιείται άλλη φορά αν το link παραπέμπει σε πορνό γιατί μεταξύ σοβαρού και αστείου μερικούς από εμάς μας έχει φάει η μ... και προσπαθούμε να την κόψουμε
 
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

tse είπε:
Παιδιά αν είναι δυνατόν να προειδοποιείται άλλη φορά αν το link παραπέμπει σε πορνό γιατί μεταξύ σοβαρού και αστείου μερικούς από εμάς μας έχει φάει η μ... και προσπαθούμε να την κόψουμε

θα πρεπει να κανουμε μια αναλυση (ισως και ψηφηφηρια) για την επιδραση του dvd τζουλιας και του ρυθμου τριχοπτωσης οσων το βλεπουν. :D :D :D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

tse είπε:
Παιδιά αν είναι δυνατόν να προειδοποιείται άλλη φορά αν το link παραπέμπει σε πορνό γιατί μεταξύ σοβαρού και αστείου μερικούς από εμάς μας έχει φάει η μ... και προσπαθούμε να την κόψουμε

:D :D :D :D καλο :D
τζουλια προχωρα τραβαει ολη η χωρα.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
Στην αθηνα τωρα γίνετε πολεμος και τα καναλια ασχολούνται με το νινι της πουτ@ν@ς :mad3 :mad3 :mad3
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

ηταν πολλα τα λεφτα ΑΡΗ :D :D :D :D


περα απο την πλακα στο τελος θα καταντησει για λυπηση

εχει και εναν πατερα ( Ο καημενος ) δεν θα εχει μουτρα να βγει εξω πλεον

μαλλον πηγε να το κανει οπως η pariw hilton αλλα μαλλον δεν τις εκατσε το σκηνικο οπως θα θελε
χαχαχα ειναι και ψωμοπουλος τωρα στην μεση
θα εχει Show τις επομενες μερες στα καναλια
 

geofish

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Με αφορμή το video της Τζούλιας και το πόσα πήρε αλλά και σε σχέση με ένα άλλο μου θέμα ΄΄deal or no deal’’ θα ρωτούσα:
Θα δεχόσασταν να παίξετε σε πορνοταινία για 100.000 ευρώ?
Και ακόμη μια δύσκολη ερώτηση (υποθετική, φανταστική)
Θα δεχόσασταν να παίξετε σε πορνοταινία προτείνοντας σαν αντάλλαγμα ότι δεν θα έχετε πλέον πρόβλημα τριχόπτωσης ή φαλάκρας.
Εννοείτε ότι η ταινία θα προβαλλόταν κανονικά στην Ελλάδα και θα γινόσασταν διάσημοι.
Ακούω λοιπόν
 

NGL

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

geofish είπε:
Θα δεχόσασταν να παίξετε σε πορνοταινία για 100.000 ευρώ?
Και ακόμη μια δύσκολη ερώτηση (υποθετική, φανταστική)
Θα δεχόσασταν να παίξετε σε πορνοταινία προτείνοντας σαν αντάλλαγμα ότι δεν θα έχετε πλέον πρόβλημα τριχόπτωσης ή φαλάκρας.

ρε τι διλημματα μας βαζεις... :)
και για τα 2 ερωτηματα ισχυει οτι τωρα ΟΧΙ,πριν 15 χρονια ΝΑΙ.ξερεις τι ειναι να γ@μεις τα καλυτερα και να σε πληρωνουν κιολας? :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

εσυ ρε geo που μας το παιζεις cool τι θα εκανες? 8)
και για να στο κανω πιο δυσκολο,ας υποθεσουμε οτι εισαι nw18 και ισχυουν τα παραπανω ερωτηματα... :D
 

geofish

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

NGL είπε:
εσυ ρε geo που μας το παιζεις cool τι θα εκανες? 8)
και για να στο κανω πιο δυσκολο,ας υποθεσουμε οτι εισαι nw18 και ισχυουν τα παραπανω ερωτηματα... :D

Εγώ ειλικρινά δεν θα το έκανα ούτε για τα λεφτά ούτε για τα μαλλιά ακόμη και nw18.

Πέρα από την πλάκα είχα γνωρίσει στο παρελθόν έναν τύπο που ασχολούνταν με αυτά και μου είχε προτείνει να παίξω σε μια ταινία τέτοιου είδους και μάλιστα σε νησί. Όταν τον ρώτησα τι ρόλο θα παίξω μου είπε ο θα έκανα τον <<παγωτατζή>> δηλ θα πωλούσα <<παγωτά>> στις τουρίστριες. Φυσικά αρνήθηκα.
 

aleksandros

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Ακομα και αν ειχα full μαλλια.
Και αφραγκος να ειμουνα δεν θα το εκανα.
;) ;)
 

NGL

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

geofish είπε:
Εγώ ειλικρινά δεν θα το έκανα ούτε για τα λεφτά ούτε για τα μαλλιά ακόμη και nw18.

Πέρα από την πλάκα είχα γνωρίσει στο παρελθόν έναν τύπο που ασχολούνταν με αυτά και μου είχε προτείνει να παίξω σε μια ταινία τέτοιου είδους και μάλιστα σε νησί. Όταν τον ρώτησα τι ρόλο θα παίξω μου είπε ο θα έκανα τον <<παγωτατζή>> δηλ θα πωλούσα <<παγωτά>> στις τουρίστριες. Φυσικά αρνήθηκα.

περα απ την πλακα πρεπει να εισαι πολυ ''στ @ρχιδι@ σου τυπος'' για να κανεις κατι τετοιο και να μην σκεφτεσαι τις συνεπειες..
στην προσωπικη,οικογενειακη,επαγγελματικη σου ζωη.μονο καποιος τεοιος τυπος λοιπον χωρις κανενα ενδοιασμο θα τα θυσιαζε ολα στο βωμο του χρηματος και της καλοπερασης..
 

aleksandros

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Ειναι κατι το οποιο σε στιγματιζει εφορου ζωης.
Διαλεγεις και παιρνεις
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

καλα στο στυλ τζουλιας κανενας δεν θα επαιζε γιατι κυκλοφορει ελλαδα

αλλα δεν νομιζω να χαλουσε κανεναν να παιξει σε μια πορνο ταινια ξενης παραγωγης
η οποια δεν θα κυκλοφορουσε στην ελλαδα

στο θεμα τζουλιας βασικα αν ηταν μια αλλη ελληνιδα και οχι η τζουλια
δεν θα γινοταν αυτος ο χαμος
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

geofish είπε:
Με αφορμή το video της Τζούλιας και το πόσα πήρε αλλά και σε σχέση με ένα άλλο μου θέμα ΄΄deal or no deal’’ θα ρωτούσα:
Θα δεχόσασταν να παίξετε σε πορνοταινία για 100.000 ευρώ?
Και ακόμη μια δύσκολη ερώτηση (υποθετική, φανταστική)
Θα δεχόσασταν να παίξετε σε πορνοταινία προτείνοντας σαν αντάλλαγμα ότι δεν θα έχετε πλέον πρόβλημα τριχόπτωσης ή φαλάκρας.
Εννοείτε ότι η ταινία θα προβαλλόταν κανονικά στην Ελλάδα και θα γινόσασταν διάσημοι.
Ακούω λοιπόν


Ο Χ Ι
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα