Γεια σου ρε Τζούλια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kabamarou

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

ΌΧΙ και εγώ.
Βασικά οι περισσότεροι πιστεύω ότι δεν θα το κάνανε όχι για λόγους συνειδήσεως αλλά γιατί στην Ελλάδα προκύπτει πιο εύκολα ο κοινωνικός στιγματισμός.
 

magic810

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Aν υποθεσουμε οτι το παραπανω διλλημα που εθεσε ο geofish εχει τεθει στο εξωτερικο....τοτε οι πορνοσταρς εχουν παρει τις αποφασεις τους μιας και το 90% αυτων ειναι καραφλοι η με προβλημα τριχοπτωσης....
Εγω παντως θα το κανα.....
Δεν υπαρχει γυναικα αλλωστε που να μην ηθελε να παει με τον γκουσγκουνη ας πουμε..... ;D
 

aprilianos

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Πολυ στεναχωρηθηκα που ειδα αυτο το βιντεο (για την ακριβεια μερικες σκηνες) οχι δεν την συμπαθουσα απλα δεν μου αρεσε αυτο που εκανε...Κριμα...
Οσο για το διλλημα εγω οχι δεν θα το εκανα, ειναι αμαρτια.
 

jonn70

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

παιδια πως και δεν αναφερε κανεις για τον γαλο προταγωνιστη, που αν ειναι αυτος που
νομιζω ειναι με καραφλιτσα. η κανω λαθος? ειδατε βγαινει και στο γιαλι και δεν εχει προβλημα.

αλλοι γ*****ε και εμεις καθομαστε και σκαμε :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

aprilianos είπε:
Πολυ στεναχωρηθηκα που ειδα αυτο το βιντεο (για την ακριβεια μερικες σκηνες) οχι δεν την συμπαθουσα απλα δεν μου αρεσε αυτο που εκανε...Κριμα...
Οσο για το διλλημα εγω οχι δεν θα το εκανα, ειναι αμαρτια.

Εντάξει ΑΜΑΡΤΙΑ δεν ειναι εεεεεελεος αλλα ψιλοξευτιλα ΕΙΝΑΙ ;)
 
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Τι να πω ρε παιδιά, δεν ξέρω...μου κίνησε την περιέργεια όλη αυτή η ιστορία (αν k δεν ήξερα ποια είναι αυτή η Julia, μοντέλο? τραγουδίστρια?). anyway, οποιος θέλει να δει την Julia εν δράσει...enjoy it :p

Y.γ. άραγε επιτρέπονται τέτοιου είδους link? Αν όχι, ας το σβήσει ο mod.
 

Conan

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Μ' αρεσει που στην ιστοσελιδα την χαρακτηριζει και TV Star.. ::) :p και καλα...
 

aprilianos

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

ANAR είπε:
[quote author=aprilianos link=topic=1618.msg28506#msg28506 date=1268073686]
Πολυ στεναχωρηθηκα που ειδα αυτο το βιντεο (για την ακριβεια μερικες σκηνες) οχι δεν την συμπαθουσα απλα δεν μου αρεσε αυτο που εκανε...Κριμα...
Οσο για το διλλημα εγω οχι δεν θα το εκανα, ειναι αμαρτια.

Εντάξει ΑΜΑΡΤΙΑ δεν ειναι εεεεεελεος αλλα ψιλοξευτιλα ΕΙΝΑΙ ;)
[/quote]
Το υλιστικο σκεπτικο δεν θαλεγα οτι υπαγορευει ξεφτιλα, ισως το αντιθετο κιολα σε μεγαλο ποσοστο των περιπτωσεων.
Λεγοντα ναι στο ερωτημα καποιος μεμιας θα ελυνε το προβλημα των μαλλιων του, θα πηγαινε με μια ωραια γυναικα, θα τα κονομαγε κλπ.
Εαν ηταν ενας ανθρωπος της διπλανης πορτας με την Τζουλια θα λεγανε ξεφτιλα? δεν νομιζω τα επιθετα να ηταν τα ποιο πολλα υποτιμητικα.....
Κατι τετοια ομως ειναι αμαρτια, κανουν τον ανθρωπο ζωο, εδω που τα λεμε ετσι που παμε μας βλεπω να ανεβαινουμε παλι πανω στα δεντρα αλλα αντι με τριχωμα, με κουστουμια αυτην την φορα...
 

kabamarou

Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Κατι τετοια ομως ειναι αμαρτια, κανουν τον ανθρωπο ζωο, εδω που τα λεμε ετσι που παμε μας βλεπω να ανεβαινουμε παλι πανω στα δεντρα αλλα αντι με τριχωμα, με κουστουμια αυτην την φορα...
ωραίος :worshipper
 

geofish

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

tse είπε:
Κατι τετοια ομως ειναι αμαρτια, κανουν τον ανθρωπο ζωο, εδω που τα λεμε ετσι που παμε μας βλεπω να ανεβαινουμε παλι πανω στα δεντρα αλλα αντι με τριχωμα, με κουστουμια αυτην την φορα...
ωραίος :worshipper

Φιλέ θα συμφωνήσω με τον tse, έγραψες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

Τωρα που θα την κανει κοσκινο η εφορια θα την στρωση μια χαρα :) :)
Ψεμα στο ψεμα το πηγαινε εκανε την παλαβη τωρα τη θα κανει?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

aleksandros είπε:
Τωρα που θα την κανει κοσκινο η εφορια θα την στρωση μια χαρα :) :)
Ψεμα στο ψεμα το πηγαινε εκανε την παλαβη τωρα τη θα κανει?

Κοσκινο η εφορια σουρωτήρι την καναν οι αλλοι αντε να δουμε τι θα γινει στο τελος :chinscratch
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

περνει χαπαρι η τζουλια ρε???? μη τρελενεσται.....και η μαντονα τα ιδια περιπου εκανε το 80 και δε τρεχει μια......το μονο κακο ειναι οτι η τζουλια δεν εινια κ τοσο ωραια γκομενα......
 

geofish

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

%CF%84%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%B1%2B%CF%83%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%B1%2Bdvd.jpg
 

show_palmettos

New Member
Απ: Γεια σου ρε Τζούλια

τζουλια σταματα να παιζεις με σαμπανια..με αποσυντονιζεις και μαλλια χανω στα μπανια :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα