Απόψεις για μμ

Salvadore

Member
Καλησπέρα παραθέτω μια φωτογραφία φίλου ο οποίος θέλει να κάνει Μμ και θέλει τις απόψεις όλων εδω μέσα για την κλινική που θα διαλέξει. Για Κύπρο είναι αρνητικός γιατι είναι πολλα τα λεφτά και μακρυα. Ενδιαφέρεται για Θεσσαλονίκη κυρίως. Εσείς τι προτείνεται και ποσά μοσχεύματα θα χρειαστεί περίπου; ποσό θα κοστίσει ; ευχαριστώ !
 

Συνημμένα

  • IMG_1568.JPG
    IMG_1568.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 76

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Salvadore

Member
Καλησπέρα παραθέτω μια φωτογραφία φίλου ο οποίος θέλει να κάνει Μμ και θέλει τις απόψεις όλων εδω μέσα για την κλινική που θα διαλέξει. Για Κύπρο είναι αρνητικός γιατι είναι πολλα τα λεφτά και μακρυα. Ενδιαφέρεται για Θεσσαλονίκη κυρίως. Εσείς τι προτείνεται και ποσά μοσχεύματα θα χρειαστεί περίπου; ποσό θα κοστίσει ; ευχαριστώ !
 

Συνημμένα

  • IMG_1567.JPG
    IMG_1567.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 61

koumparos

Well-Known Member
Πεστου να διαβασει την μμ του ηρακλη που εκανε κυπρο και ειχε και αυτος τεραστιο προβλημα στις πισω ζωνες και μετα το ξανασκεφτεται για ελλαδα
 

aeratos28

Just aeratos
koumpare αν ηρακλη,εννοείς τον heraklistang,τοτε εύκολα βλέπεις ότι ο φίλος εδώ έχει το διπλο πρόβλημα από τον ηρακλη..αν έβαλε 2200 grafts ο ηρακλης ,ο φίλος εδώ θα χρειαστεί σιγουρα πάνω από 3500grafts,μονο για πίσω..και έχει προοπτική να κατέβει και άλλο πίσω και πλάγια από ότι φαίνεται..για να φτιάξει και λίγο μπροστά ,λίγο γιατί είναι καλύτερα αρκετά το μπροστά κομμάτι,συνολικα για ένα σωστο αποτέλεσμα θα χρειαστεί 4500+ για να γίνει κομπλέ ο φίλος..ίσως και 5000 μην σου πω..
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι φιλε αερατε για ταληρο μιλαμε εαν θελει ενα συνολικο recover υψηλου επιπεδου.Για τις πισω ζωνες 3500 οπως ειπες για πλακα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η Θεσσαλονικη που θελει ειναι να πας μονο για καφε...Ας δει Αθηνα καλυτερα..μην τα θελουμε διπλα μας ολα....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κατα ταλλα θελει οντως 3500 grafts να μπει μπροστα αναμεσα μαμα μαλλια και λιγο πισω και θα γινει πιο τουμπανο απο μενα αν πανε ολα καλα..εγω ειχα λιγοτερα.Crown κοιτας αργοτερα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
2,50 το grafts παιζει κυπρο για dhi δεν εχουν κατι στανταρ σαν τιμη.Απλα τους λες οτι εισαι διαβασμενος για κατι καλυτερο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
θεσσαλονικη εχει κλινικη και η dhi και η advanced hair clinic. απο τις δυο πιο σοβαρες που εχουμε δει εως τωρα. ας κανει επισκεψη και στις δυο να δει τι θα του πουνε..
εχει κανει ποτε θεραπεια με μινοξιδιλη η κατι αλλο?
για ολο το κεφαλι θα χρειαστει μαλλον δυο συνεδριες. ;)
 

ItsAllGone

Active Member
Κατα τη γνωμη μου πρεπει να δει το θεμα μμ πιο σοβαρα.Να καταλαβει οτι ειναι δυσκολη περιπτωση και για να πετυχει καλο αποτελεσμα θα χρειαστει κοπο,χρημα,τυχη και σωστες επιλογες.Καθε graft ειναι πολυτιμο και θελει προσοχη.Οπως σωστα ειπε και ο john καλυτερα Αθηνα, ολες οι ελληνικες κλινικες συνηθως τους καλυτερους γιατρους τους εχουν στην Αθηνα.Φαινεται μεγαλο nw μοιαζει με τον ripper2 που εκανε προσφατα στον Βεκρη ας ριξει μια ματια στο νημα του(αν και δεν εχει ολοκληρωθει ακομα μολις εκανε).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
πεστου το τατουαζ ποναει πιο πολυ και εχουν και μικρα κοριτσια...εχω και 2 tattoo και ξερω,αν και παλι δε πονεσα.
 

Salvadore

Member
Χαχαχα του τα λέω κ δε με ακούει γιατι κι εγω έχω κάνει μμ κ ξέρω κ το καλο είναι ότι διαθέτει χρήμα να κάνει κυπρο αλλα δε πάει ... είναι πολλα τα λεφτά εδω που τα λέμε παιδιά αλλα μόνο εκει αξίζει πιστεύω !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Να παει οπου θελει αρκει να ειναι ενημερωμενος τι παιζει με ολες τις κλινικες,τι μπορει να δωσει η καθε κλινικη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
παιδια αν το παλικαρι εκανε μμ διπλη συνεδρια και εβαζε απο 3500 και πανω και εκανε θεραπεια με φινα αν και ειμαι αρνητικος για τη φινα νομιζω θα ειχα φανταστικο αποτελεσμα..
εχει τριχακια πολλα στην κορυφη. σε συνδιασμο με τα μεταμοσχευμενα δεν θα εμενε καθολου κενο πιστευω.
αλλα και με μινοξιδιλη+μεταμοσχευση παλι μπορει να κανει καλη δουλεια. ;)
 

koumparos

Well-Known Member
Το θεμα ειναι φιλε δημητρη οτι εαν του γραφαμε για την φινα που ειναι δεδομενο οτι θα τον βοηθησει και θα προστατεψει και την επενδυση του(μεταμοσχευση) θα δεχομασταν παλι μπουλινγκκκκκκ :D
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οχι ρε φιλε τι μπουλινγκ. Αν ξερει καποιος τις παρενεργειες που μπορει να εχει αλλα θελει να κανει μια προσπαθεια ειναι δικαιωμα του. Εγω το ανεφερα απλα γιατι ειδα στις φωτο οτι εχει παρα πολλα τριχακια και πισω που εχει μεγαλο κενο θα δουλευε σιγουρα πολυ καλα. Εγω και παλι δεν νομιζω οτι θα το εκανα. Απλα σκεψου αυτο το κεφαλι ενας γιατρος να το κανει μμ και ο φιλος να παρει και φινα. Θα εχει ενα εντυπωσιακο αποτελεσμα στο αλμπουμ του κατα πασα πιθανοτητα.
 
Μπλουζα