Αξιολόγηση δότριας ?

Soreos

New Member
Χαιρετισμούς σε όλους, και ένα ευχαριστώ σε όσους υποστηρίζουν, η συμμετέχουν στην μετάδοση της γνώσης και την μεταφορά της πληροφορίας που αφορά αυτό το φόρουμ προσωπικά τα κείμενα με έχουν βοηθήσει πολύ. Ξεκίνησα μιλοξ στα 41 και για 3,5 χρόνια χρήσης μου έφερε θετικά αποτελέσματα τόσο που να ξεχάσω την μεταμόσχευση. Θεώρησα όμως ότι ο χρόνος ήταν αρκετός για δυο φορές την μέρα καθημερινής χρήσης, όποτε έκανα μια μεγάλη αποχή για έξη μήνες, το αποτέλεσμα ήταν να επιστρέψω στην κατάσταση όχι όπως την ξεκίνησα αλλά στην κατάσταση που θα ήταν το κεφάλι μου χωρίς την χρήση της. Αυτό άμεσος με παρακίνησε να κάνω αυτό που πάντα ήταν στο πίσω μέρος του μυαλού μου, ξανά μ.μ. Στην δική μου περίπτωση πλέων με μια μ.μ. fut πριν 22 χρ και στα 46 μου χρόνια σήμερα στην κατηγορία nw 6 προς 7 ζητώ την γνώμη σας για τι μπορεί η δότρια μου να δώσει τώρα ? και τι κάλυψη μπορώ να καταφέρω ? Έχω κάνει συζητήσεις με κλινικές από Ελλάδα και εξωτερικό και έχω αποκτήσει κάποια εικόνα και κάποια στοιχειά ως τώρα. Οι εκτιμήσεις των κλινικών είναι δυο διαφορετικές, η πρώτη μου προτείνει μια μ.μ. για Α,Β και Γ με θετική μάτια ότι η δότρια μου είναι ικανή για κάτι τέτοιο σε μια διμερή συνέδρια, και η δεύτερη, κάλυψη Α και Β στην πρώτη μ.μ. και αργότερα σε κάποιο χρόνο, όπως τον αξιόλογη η κάθε κλινική και δεύτερη μ.μ. για την κάλυψη της Γ. Σε αυτή την δεύτερη εκτίμηση υπάρχουν κάποιοι που μου προτείνουν μέχρι και 1000 θυλάκια από γένια και κάποιοι το αποφεύγουν γιατί είναι αναπόφευκτα τα σημάδια από την αφαίρεση τους στο πρόσωπο. Όπως και οι εκτίμησες στην πυκνότητα διαφέρουν, κάποιοι για την Α και Β περιοχή εκτιμούν 3500 θ άλλοι 4500 θ.
 

Συνημμένα

  • IMG1.jpg
    IMG1.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 29
  • IMG2.jpg
    IMG2.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 27
  • IMG3.jpg
    IMG3.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 23
  • IMG4.jpg
    IMG4.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 26
  • IMG5.jpg
    IMG5.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 28
  • IMG6.jpg
    IMG6.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 26
  • IMG7.jpg
    IMG7.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 24
  • IMG9.jpg
    IMG9.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 25
  • IMG10.jpg
    IMG10.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 28
  • Αξιολόγηση δότριας.pdf
    1.7 MB · Προβολές: 15

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε!Βλέπω στην Γ ζώνη σου ακόμα ζωντανές τρίχες!Απο θεραπέια μόνο μίνο έχεις δοκιμάσει?
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ισως να κοιτούσες για κάλυψη Α και Β ζώνης σε 2 ήμερη όπως σου πρότεινε η μια κλινική και αν έχεις σκοπό να ξεκινήσεις θεραπεία αργότερα θα δεις μεγάλη διαφορά πίσω στην Γ καθώς υπάρχουν ακόμα μαλλιά αλλά είναι αδύναμα!Βέβαια αν έχεις σκοπό να καλύψεις όλο το κεφάλι σου είπαν ότι επαρκεί η δότρια για κάτι που θα σου δίνει μια αξιοπρεπείς κάλυψη?Σου κάνανε μετρήσεις?
 

Κουρσαρος

Presicion turbo
Χαιρετισμούς σε όλους, και ένα ευχαριστώ σε όσους υποστηρίζουν, η συμμετέχουν στην μετάδοση της γνώσης και την μεταφορά της πληροφορίας που αφορά αυτό το φόρουμ προσωπικά τα κείμενα με έχουν βοηθήσει πολύ. Ξεκίνησα μιλοξ στα 41 και για 3,5 χρόνια χρήσης μου έφερε θετικά αποτελέσματα τόσο που να ξεχάσω την μεταμόσχευση. Θεώρησα όμως ότι ο χρόνος ήταν αρκετός για δυο φορές την μέρα καθημερινής χρήσης, όποτε έκανα μια μεγάλη αποχή για έξη μήνες, το αποτέλεσμα ήταν να επιστρέψω στην κατάσταση όχι όπως την ξεκίνησα αλλά στην κατάσταση που θα ήταν το κεφάλι μου χωρίς την χρήση της. Αυτό άμεσος με παρακίνησε να κάνω αυτό που πάντα ήταν στο πίσω μέρος του μυαλού μου, ξανά μ.μ. Στην δική μου περίπτωση πλέων με μια μ.μ. fut πριν 22 χρ και στα 46 μου χρόνια σήμερα στην κατηγορία nw 6 προς 7 ζητώ την γνώμη σας για τι μπορεί η δότρια μου να δώσει τώρα ? και τι κάλυψη μπορώ να καταφέρω ? Έχω κάνει συζητήσεις με κλινικές από Ελλάδα και εξωτερικό και έχω αποκτήσει κάποια εικόνα και κάποια στοιχειά ως τώρα. Οι εκτιμήσεις των κλινικών είναι δυο διαφορετικές, η πρώτη μου προτείνει μια μ.μ. για Α,Β και Γ με θετική μάτια ότι η δότρια μου είναι ικανή για κάτι τέτοιο σε μια διμερή συνέδρια, και η δεύτερη, κάλυψη Α και Β στην πρώτη μ.μ. και αργότερα σε κάποιο χρόνο, όπως τον αξιόλογη η κάθε κλινική και δεύτερη μ.μ. για την κάλυψη της Γ. Σε αυτή την δεύτερη εκτίμηση υπάρχουν κάποιοι που μου προτείνουν μέχρι και 1000 θυλάκια από γένια και κάποιοι το αποφεύγουν γιατί είναι αναπόφευκτα τα σημάδια από την αφαίρεση τους στο πρόσωπο. Όπως και οι εκτίμησες στην πυκνότητα διαφέρουν, κάποιοι για την Α και Β περιοχή εκτιμούν 3500 θ άλλοι 4500 κλινική Hattingen και καθάρισες
 

Soreos

New Member
Ισως να κοιτούσες για κάλυψη Α και Β ζώνης σε 2 ήμερη όπως σου πρότεινε η μια κλινική και αν έχεις σκοπό να ξεκινήσεις θεραπεία αργότερα θα δεις μεγάλη διαφορά πίσω στην Γ καθώς υπάρχουν ακόμα μαλλιά αλλά είναι αδύναμα!Βέβαια αν έχεις σκοπό να καλύψεις όλο το κεφάλι σου είπαν ότι επαρκεί η δότρια για κάτι που θα σου δίνει μια αξιοπρεπείς κάλυψη?Σου κάνανε μετρήσεις?
Αυτό που προτείνεις και εσύ είναι το ρεαλιστικότερο σχέδιο, οι μετρήσεις που έχω ως τώρα είναι αυτές που επισυνάψει στο pdf
 

Soreos

New Member
Δεν είναι κακές οι μετρήσεις σου!Που τις έκανες φίλε μου?
Antiagers
Ίσως να μην είναι κακές αλλά προσωπικά δεν με οδηγούν στο συμπέρασμα πώς να διαχειριστώ την πρώτη μ.μ σε σχέση με την δεύτερη και τι πυκνότητα να φανταστώ ότι μπορώ να καταφέρω ?
 

LoverBoy

Well-Known Member
Antiagers
Ίσως να μην είναι κακές αλλά προσωπικά δεν με οδηγούν στο συμπέρασμα πώς να διαχειριστώ την πρώτη μ.μ σε σχέση με την δεύτερη και τι πυκνότητα να φανταστώ ότι μπορώ να καταφέρω ?
Σίγουρα δεν θα περιμένεις μαμά μαλλιά και τρελλές πυκνότητες!Αλλά μια κάλυψη θα μπορείς να έχεις!Τώρα βέβαια έχει να κάνει και με το τι προσδοκίες έχεις!Απο εκεί τι σου είπαν?Θα σου πετύχουν καλή πυκνότητα?Ξανβλέπω τις φωτογραφίες σου και πιστεύω ότι αν σου μπουστάρουν Α 2500-3000 και Β 1000-1500 θα έχεις ένα καλό αποτέλεσμα!Βλέπω όμως υπάρχουν κάποιες τρίχες που μπορεί αν σου δώσουν αν έχεις σκοπό να ξεκινήσεις θεραπεία!
 

JimKan1

Well-Known Member
Χαιρετισμούς σε όλους, και ένα ευχαριστώ σε όσους υποστηρίζουν, η συμμετέχουν στην μετάδοση της γνώσης και την μεταφορά της πληροφορίας που αφορά αυτό το φόρουμ προσωπικά τα κείμενα με έχουν βοηθήσει πολύ. Ξεκίνησα μιλοξ στα 41 και για 3,5 χρόνια χρήσης μου έφερε θετικά αποτελέσματα τόσο που να ξεχάσω την μεταμόσχευση. Θεώρησα όμως ότι ο χρόνος ήταν αρκετός για δυο φορές την μέρα καθημερινής χρήσης, όποτε έκανα μια μεγάλη αποχή για έξη μήνες, το αποτέλεσμα ήταν να επιστρέψω στην κατάσταση όχι όπως την ξεκίνησα αλλά στην κατάσταση που θα ήταν το κεφάλι μου χωρίς την χρήση της. Αυτό άμεσος με παρακίνησε να κάνω αυτό που πάντα ήταν στο πίσω μέρος του μυαλού μου, ξανά μ.μ. Στην δική μου περίπτωση πλέων με μια μ.μ. fut πριν 22 χρ και στα 46 μου χρόνια σήμερα στην κατηγορία nw 6 προς 7 ζητώ την γνώμη σας για τι μπορεί η δότρια μου να δώσει τώρα ? και τι κάλυψη μπορώ να καταφέρω ? Έχω κάνει συζητήσεις με κλινικές από Ελλάδα και εξωτερικό και έχω αποκτήσει κάποια εικόνα και κάποια στοιχειά ως τώρα. Οι εκτιμήσεις των κλινικών είναι δυο διαφορετικές, η πρώτη μου προτείνει μια μ.μ. για Α,Β και Γ με θετική μάτια ότι η δότρια μου είναι ικανή για κάτι τέτοιο σε μια διμερή συνέδρια, και η δεύτερη, κάλυψη Α και Β στην πρώτη μ.μ. και αργότερα σε κάποιο χρόνο, όπως τον αξιόλογη η κάθε κλινική και δεύτερη μ.μ. για την κάλυψη της Γ. Σε αυτή την δεύτερη εκτίμηση υπάρχουν κάποιοι που μου προτείνουν μέχρι και 1000 θυλάκια από γένια και κάποιοι το αποφεύγουν γιατί είναι αναπόφευκτα τα σημάδια από την αφαίρεση τους στο πρόσωπο. Όπως και οι εκτίμησες στην πυκνότητα διαφέρουν, κάποιοι για την Α και Β περιοχή εκτιμούν 3500 θ άλλοι 4500 θ.
Δυσκολα τα πραγματα αλλα οχι αδυνατα, εχεις σκεφτει να τα ξυρισεις και να ξεμπερδευεις;
 

Soreos

New Member
Σίγουρα δεν θα περιμένεις μαμά μαλλιά και τρελλές πυκνότητες!Αλλά μια κάλυψη θα μπορείς να έχεις!Τώρα βέβαια έχει να κάνει και με το τι προσδοκίες έχεις!Απο εκεί τι σου είπαν?Θα σου πετύχουν καλή πυκνότητα?Ξανβλέπω τις φωτογραφίες σου και πιστεύω ότι αν σου μπουστάρουν Α 2500-3000 και Β 1000-1500 θα έχεις ένα καλό αποτέλεσμα!Βλέπω όμως υπάρχουν κάποιες τρίχες που μπορεί αν σου δώσουν αν έχεις σκοπό να ξεκινήσεις θεραπεία!
Δανειζόμενος τις εκτιμήσεις από τις κλινικές που έχω ως τώρα, 4000 με 4500 θα μπορούσα να τις διαχειριστώ για Α και Β και με όριο τις 6000+ σε δεύτερο γύρο για Γ. Οι προσδοκίες μου προσπαθώ να συμφωνούν με τα μαθηματικά. Η θεραπεία που προτείνεις είναι καλή πρόταση αλλά για αρχή θα δουλέψω μόνο μινο+φινα υγρή μορφή (minoxidilmax)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Δανειζόμενος τις εκτιμήσεις από τις κλινικές που έχω ως τώρα, 4000 με 4500 θα μπορούσα να τις διαχειριστώ για Α και Β και με όριο τις 6000+ σε δεύτερο γύρο για Γ. Οι προσδοκίες μου προσπαθώ να συμφωνούν με τα μαθηματικά. Η θεραπεία που προτείνεις είναι καλή πρόταση αλλά για αρχή θα δουλέψω μόνο μινο+φινα υγρή μορφή (minoxidilmax)
Σίγουρα απο το τίποτα κάτι θα σου δώσει και αυτή!Μη το βάζεις κάτω όμως αν θέλεις να ανακτήσεις την εικόνα σου!
 
Μπλουζα