Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού

lydios__

New Member
Σκεφτομαι τωρα που εχεις διαχειριστικ εξουσια πως θα σου φαινοταν
αν ετρωγες μπαν σε αλλα φορουμ.

Οχ,για κατσε δεν εφαγες σε ενα ξενογλωσσο φορουμ αποκλεισμο.?

Ain't karma a bitch?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
lydios__ είπε:
Σκεφτομαι τωρα που εχεις διαχειριστικ εξουσια πως θα σου φαινοταν
αν ετρωγες μπαν σε αλλα φορουμ.

Οχ,για κατσε δεν εφαγες σε ενα ξενογλωσσο φορουμ αποκλεισμο.?

Ain't karma a bitch?

εχω φαει μπαν σε ξενο φορουμ,επειδη ανεφερα οτι μια θεραπεια δεν εχει αποτελεσματα.
την δοκιμασαμε σε αυτο το φορουμ και απετυχε.
δεν με νοιαζει καθολου ομως.
δεν φανταζεσαι ποσο δημοκρατικο και τιμιο ειναι το hairloss.gr
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
kapa είπε:
δεν φανταζεσαι ποσο δημοκρατικο και τημιο ειναι το hairloss.gr

Ποτέ δεν το κατάλαβε και ούτε πρόκειται..

lydios__ είπε:
Σκεφτομαι τωρα που εχεις διαχειριστικ εξουσια πως θα σου φαινοταν
αν ετρωγες μπαν σε αλλα φορουμ.

Οχ,για κατσε δεν εφαγες σε ενα ξενογλωσσο φορουμ αποκλεισμο.?

Ain't karma a bitch?

Πλέον είμαι σίγουρος για εσένα.. :D

Δεν σεβάστηκες ποτέ ούτε ένα δευτερόλεπτο ότι σου επιτράπηκε να είσαι στο φορουμ μετά τα όσα έχουν δημιουργηθεί. Δεν περιμένω να σεβαστείς τίποτα, είσαι πραγματικά άτομο με σοβαρό θέμα στο μυαλό.

Εδώ μέσα ειρωνίες, trolling, και τσαμπουκάδες δεν χωράνε.
Φτιάξε 5,000,000,000 λογαριασμούς, από εδώ μέσα φεύγεις.

Ψάξε καλύτερα και μόνος σου θα δεις ότι δεν σε πείραξε ποτέ ούτε ο Chs ούτε ο Άκης ούτε ο Kapa. Παρά μόνο το μυαλό σου.
 

Άκης

Administrator
Προστέθηκε ένα script το οποίο ανεβάζει τις φωτογραφίες που θέλουμε να προσθέσουμε σε κάποιο post, αυτόματα στο imgur.com.
Πατήστε το εικονίδιο
imgurbut.png
και στο νέο παράθυρο, επιλέξτε την εικόνα από τον υπολογιστή σας (με το κουμπί "Select file") ή κάντε drag and drop την εικόνα στο παράθυρο αυτό (το drag and drop δουλεύει μόνο σε Firefox και Chrome).

Όταν η φωτογραφία ανέβει στο imgur, το παράθυρο θα κλείσει και η φωτογραφία θα ενσωματωθεί στο μήνυμα.
Σημειώστε ότι αυτός ο τρόπος ΔΕΝ ανεβάζει τις φωτογραφίες στο forum αλλά στο imgur.com.
 

Stripar

Established Member
Να προτείνω και εγώ άν μου επιτρέπεται κάτι απλό που θα γλυτώσει χώρο στα νήματα και στο server του forum?

Ένα "Thanks" ή ένα "Like" στο web interface των post

:idea:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
παιδια τι εχει γινει με το σαιτ?
δε μου το εμφανιζει στην αναζητηση στο google και για να βρω την αρχικη σελιδα με παιδευει πολυ
γιατι?
 

Άκης

Administrator
Soralteno είπε:

Το forum θα αναβαθμιστεί στην νεότερη έκδοση του myBB, την 1.8 σε λίγες ημέρες. Οπότε θα δω τι ακριβώς υποστηρίζει η νέα έκδοση και θα τα προσθέσω.

Stripar είπε:
Να προτείνω και εγώ άν μου επιτρέπεται κάτι απλό που θα γλυτώσει χώρο στα νήματα και στο server του forum?
Ένα "Thanks" ή ένα "Like" στο web interface των post
:idea:
Αυτές οι λειτουργίες θα ενεργοποιηθούν μετά την αναβάθμιση του forum.

Georgex6 είπε:
παιδια τι εχει γινει με το σαιτ?
δε μου το εμφανιζει στην αναζητηση στο google και για να βρω την αρχικη σελιδα με παιδευει πολυ
γιατι?
Τι εννοείς;
 

hairDerp

Καραφλοκόρακας
εννοει οτι εχουν παψει να εμφανιζονται απευθειας αποτελεσματα απο το forum στη google. Εμφανιζει μονο αποτελεσματα απο αλλα sites που παραπέμπουν εδω.
 

Άκης

Administrator
Έτσι κουβέντα να γίνεται...

Η Google με ενημέρωσε ότι το νήμα με τον Μεξή έχει αφαιρεθεί από την βάση της, λόγω:
Λόγω ενός αιτήματος βάσει της ευρωπαϊκής νομοθεσίας περί προστασίας των δεδομένων, δεν είναι πλέον δυνατή η εμφάνιση μίας
ή περισσότερων σελίδων του ιστότοπού σας στα αποτελέσματα αναζήτησης σε απόκριση ορισμένων ερωτημάτων αναζήτησης για ονόματα
ή άλλα στοιχεία που παρέχουν τη δυνατότητα εξακρίβωσης της ταυτότητας ενός ατόμου. Επηρεάζονται μόνο τα αποτελέσματα στις
ευρωπαϊκές εκδόσεις του Google.

Στην ουσία όλο το νήμα ΔΕΝ θα εμφανίζεται στα αποτελέσματα αναζήτησης της Google. Μέχρι στιγμής - απ'ότι είδα- δεν έχουν αφαιρέσει την πρώτη σελίδα του νήματος, αλλά όλες τις υπόλοιπες.
Αν θα την αφαιρέσουν και την πρώτη, ώστε να μην εμφανίζεται καθόλου το συγκεκριμένο θέμα από το forum όταν κάποιος αναζητά περισσότερες πληροφορίες για τον Μεξή, άγνωστο...
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
κε Μέξη, το ποτάμι ΔΕΝ γυρίζει πίσω, άδικα ασχολείστε.
Μετά τιμής,
ένας που τη γλύτωσε.
 

Άκης

Administrator
gus333 είπε:
Καλησπέρα παιδιά!Μπορείτε να μου απαντήσετε τι επιπτώσεις που έχει το minoxidil στο πρόσωπο και αν τυχόν δημιουργήσει σοβαρά προβλήματα,κατά την διάρκεια χρήσης του;Επίσης,πρέπει το συγκεκριμένο προϊόν να χορηγηθεί απ'τον δερματολόγο;Απαντήστε μου σας παρακαλώ.

Το μήνυμα σου μεταφέρθηκε εδώ. Το παρών θέμα είναι για συζητήσεις προβλημάτων του site.
 
Μπλουζα