Αλλαγή από hairway5 σε regaine 5

Aris2727

Member
Παιδιά καλησπέρα εχει δυο εβδομάδες π πήγα από hair way 5 se regaine5 γιατι λιγο πολυ διάβαζα καλύτερα για το δεύτερο! Παρόλο αυτα με το regaine ιδιαίτερα κατα την εφαρμογή βλεπω λίγες παραπάνω τρίχες να φεύγουν από καθόλου έως λίγες με το hair way 5-6 με regaine..,επίσης με το πρώτο δεν είχα λαδίλα κάτι που έχω με το δεύτερο .. Να ξαναγυρίσω στο hair way ?? Η να περιμένω γιατι διάβασα από φίλο εδω οτι το regaine εχει καλύτερη απορρόφηση της μινοξιδιλης στο δέρμα λόγω περισσοτερης propolyne ??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

erevos

Active Member
Η λαδίλα πράγματι είναι ένα θέμα... Πάντως ότι βλέπεις παραπάνω τρίχες είναι φυσιολογικό καθώς ξεκινά αναγενής κύκλος και σημάδι ότι σε πιάνει καλύτερα από τη hairway.
 

poseidonas77

Well-Known Member
Γιατι δε δοκιμαζεις τον αφρο?
Με τον αφρο εκοψα και τον ζελε..τα μαλια στιλιαρονται μια χαρα μετα τον αφρο regain
 

Aris2727

Member
Λιγο με ροβληματιζει το γεγονός οτι μένει αφρός στα μαλλιά κ σένα απορροφάται όλος από το δέρμα .. , ποσό εχει ο αφρός regaine??
 

poseidonas77

Well-Known Member
Αποροφαται πολυ καλα και δε λαδωνει το μαλι οπως το σπρει
τιμες εδω δε ξερω..τον παιρνω απο εξωτερικο πριν ομως τα cap controls
 

Aris2727

Member
Μάλιστα.. Αξίζει κατα τη γνώμη σας από τα 19 ευρώ να πας στον αφρό στα 38; Ακόμα κ αν κάπου ειναι λιγο πιο πάνω , η διαφορά στη τιμη π ειναι τριπλάσια αξίζει;
 

dionisis19

Member
Μάλιστα.. Αξίζει κατα τη γνώμη σας από τα 19 ευρώ να πας στον αφρό στα 38; Ακόμα κ αν κάπου ειναι λιγο πιο πάνω , η διαφορά στη τιμη π ειναι τριπλάσια αξίζει;
εγω φιλε μου δεν ξερω δεν το εχω δοκιμασει ποτε μου το χορηγησαν απο το νοσοκομειο συγγρος σε δερματολογο που πηγα και μου ειπαν να παρω τον αφρο πηγα στο φαμρακειο ακουω το 38 παθαινω εγκεφαλικο μετα διαβασα στο ιντερνετ τις παρενεργειες και δεν το πηρα γιατι ειμαι 19 αμα το ξεκινησω απο τωρα μετα τι θα βαλω??? για αυτο δεν
 
Μάλιστα.. Αξίζει κατα τη γνώμη σας από τα 19 ευρώ να πας στον αφρό στα 38; Ακόμα κ αν κάπου ειναι λιγο πιο πάνω , η διαφορά στη τιμη π ειναι τριπλάσια αξίζει;
Το ζητημα ειναι οτι η μινοξιδιλη δαν εχεις προβλημα με Οιστρονη δεν θα σου κανει σπουδαια πραγματα.
Ενω αν χρησιμοποιησεις σταφυλαιλεο κ ριξεις την Ε1, θα εχεις φοβερο μαλλί σε δυο μηνες οπως zaxosdonganos.
Καμια φωτο ?
 

FreeThinker

Well-Known Member
Μάλιστα.. Αξίζει κατα τη γνώμη σας από τα 19 ευρώ να πας στον αφρό στα 38; Ακόμα κ αν κάπου ειναι λιγο πιο πάνω , η διαφορά στη τιμη π ειναι τριπλάσια αξίζει;

Πρωτα απο ολα λιγα μαθηματικα παιδια δεν βλαπτουν, 38 ευρω ειναι ΔΙΠΛΑΣΙΑ τιμη απο τα 19 και οχι τριπλασια. Θα μας πεσουν και τα μαλλια που μας εχουν μεινει με αυτα που ακουμε.

Το ζητημα ειναι οτι η μινοξιδιλη δαν εχεις προβλημα με Οιστρονη δεν θα σου κανει σπουδαια πραγματα.
Ενω αν χρησιμοποιησεις σταφυλαιλεο κ ριξεις την Ε1, θα εχεις φοβερο μαλλί σε δυο μηνες οπως zaxosdonganos.
Καμια φωτο ?


Γιωργο, τα αποτελεσματα του Ζαχου ειναι απο τη φιναστεριδη ΞΕΚΑΘΑΡΑ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
απο ελλαδα οχι δεν αξιζει...απο το εξωτερικο αξιζει..εαν παρει καποιος και kirkland που ειναι το ιδιο πραγμα στη ουσια θα εξοικονομει αρκετα χρηματα
ετσι νομιζω....εγω σωθηκα με τον αφρο παντως....εκοψα και τον ζελε!!!!
 

dionisis19

Member
απο ελλαδα οχι δεν αξιζει...απο το εξωτερικο αξιζει..εαν παρει καποιος και kirkland που ειναι το ιδιο πραγμα στη ουσια θα εξοικονομει αρκετα χρηματα
ετσι νομιζω....εγω σωθηκα με τον αφρο παντως....εκοψα και τον ζελε!!!!
να σε ρωτησω διαφορα μονο η τιμη εχει ελλαδα και εξωτερικο? η ουσια ειναι ιδια ετσι?
 

poseidonas77

Well-Known Member
ναι ιδια ειναι η ουσια...απλα ο αφρος εχει λιγοτερη ταλαιπωρια και λιγοτερες παρενεργειες στο δερμα..
κοκκινιλες σπυρακια κτλπ...κατα γενικη ομολογια
 

Aris2727

Member
Πρωτα απο ολα λιγα μαθηματικα παιδια δεν βλαπτουν, 38 ευρω ειναι ΔΙΠΛΑΣΙΑ τιμη απο τα 19 και οχι τριπλασια. Θα μας πεσουν και τα μαλλια που μας εχουν μεινει με αυτα που ακουμε.
Ναι για να μη σου πέσουν κ τα λίγα που σου έμειναν τ διευκρινίζω στο 90' επειδή επέρνα με 14 ευρώ μέχρι κ πριν δυο εβδομάδες τ hair way κ γιαυτο ανάφερα το τριπλάσιο κ το διευκρινίζω έστω κ τωρα..



Γιωργο, τα αποτελεσματα του Ζαχου ειναι απο τη φιναστεριδη ΞΕΚΑΘΑΡΑ.
 
Πρέπει να περνεις με διαφορά ωρών φίνα κ μινοξ; Κ κάτι άλλο μονο σε χάπι ειναι η φίνα;
Η Μινοξιδιλη δεν δουλευει παντοτε μαζι με την Φινα, οταν στο ενζυμο reductase I βρίσκετε σε πλειοψηφία το δευτερο ισοενζυμο.
Ενω το δενδριλιβανο δουλεύει παντοτε.
 
Μπλουζα