Ακουω γνωμες συμφορουμιτες

koumparos

Well-Known Member
Τιποτα ρε συ πεστης ειναι ενας καινουργιος ζελες που δινει ογκο αλλα εχει τεχνητο χρωμα να δινει και λαμψη στα μαλια...σιγα καποιο παραμυθι θα βρεις...:D:D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Lol 38 σε 3 μηνες.Αλλα με κανουν και 27-28 μην μας μ@μας τωρα την ψυχολογια.:p
Θα σε βαλω φατσα μου να με πεις ποσο μοιαζω χαχα.
Καλα αυτο με την γκομενα με εχει τυχει πολλες φορες αστο.Αλλα μπρος τα καλη τιν ο πονος.
Αν δεν σαρεσει δεκτο αλλα αν αρχιζεις να αραιωνεις και δε εχεις λεφτα για μεταμοσχευση τοτε το τοππικ ειναι μονοδρομος.
Εκτος και αν σε πιασει καμια θεραπεια.
 

naruto

Well-Known Member
χχααχαχχα
παπατζαλικια δηλαδη στο φουλ.
δε ξερω,ειμαι εναντιων της παπατζας.Βεβαια κ το πηδημα ειναι ιερο;)
 

naruto

Well-Known Member
Τελος το καλο ειναι οτι η δοτρια μου ειναι τουλαχιστον αξιοπρεπης.Κ μου φυγε ενα τρομερο αγχος απο κει γιατι φοβομουν τα χειροτερα.
Βεβαια τα νουμερα που μου ειπε ο Φιουρης μου φανηκαν καπως υπερβολικα.Σχεδον 100 πισω κ 80 πλαγια !?!?!Μην το πεις ουτε του παπα...
Κραταω μια πισσινη κ εχω σκοπο να το διπλο-τριπλοτσεκαρω για παν ενδεχομενο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στην δοτρια υπερβαλει λιγο να ξερεις..Παλι ακου τον παππου John και σε αυτο.
 

naruto

Well-Known Member
Στην δοτρια υπερβαλει λιγο να ξερεις..Παλι ακου τον παππου John και σε αυτο.
Ωχ ωχ τωρα εσυ μου μαμας την ψυχολογιαo_O.
Τα μετρησε ο ανθρωπος.Πλατος χ υψος για να βρει το εμβαδον.Κ σε περισσοτερα απο 1 σημεια.Τι να πω?Ποσο εξω να εχει πεσει?
Πρεπει να πεταξουμε μεχρι την Ισπανια δηλαδη για να εχουμε μια ασφαλης εκτιμηση δοτριας?!?!Da fuck
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
dhi δεν την μετρανε? Μπορει να πεσε εξω μπορει και οχι.Αλλα ξερω ειναι λιγο υπερβολικος στην δοτρια.
 

nine

Active Member
Επετρεψτε μου να διαφωνησω παιδες.Τι να το κανω το τοπικ,να το βλεπουν οι αλλοι?
Χεστηκα για τους αλλους.Για την παρτυ μου εχω σκοπο να τα κανω ολα.Κ μονο που θα ξερω οτι βαζω τοπικ θα μου γ@μι3τ3 η ψυχολογια.

Συμφωνω και εγω. Δεν ειμαι χρηστης τοπικ φανταζομαι προκαλει ψυχολογικη εξαρτηση αυτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Κορυφαία κλινική στον κόσμο για strip κατα τη γνώμη μου

Το μόνο που με σκαλώνει είναι το feedback, όσον αφορα φόρουμ μόνο απο το συγκεκριμένο έχω βρει αποτελέσματα σε άλλα που ψάχνω εγώ τουλάχιστον δεν την βλέπω..Αν έχεις κατα νου άλλα αποτλέσματα δικά τους κάνε έναν κόπο και στείλε.
 
Μπλουζα