Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

Giorgos-3

Well-Known Member
Οκ θα βγαλω 2-3 φωτος αυριο να δημοσιεύσω αν κ εγω να πω την αληθεια δεν βλεπω κ τπτ ....ελπιζω να ναι επειδη ακομα ειναι νωρις .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Δεν υπάρχει λογος να βάλεις ,δεν έχουμε να δουμε κάτι. Αν εχεις όρεξη όμως βάλε να έχουμε να ασχολούμαστε.
 
Οι εμπειροι εχουν δει 10000 φωτογρ τα τελευταια 8 χρονια κ δεν τους νοιαζει ασε π οι περισσοτεροι εχουν ηδη κανει.


Σε μας που ακομα δεν εχουμε κανει και προσπαθουμε να καταλαβουμε πως θα ειναι μετα απο 10 20 30 μερες εχει τεραστια σημασια οτιδηποτε βαζεις.

Θα χεις σημαδια, θα χεις μαυρακια , θα χει white dots η δοτρια . Θα μπορεις να βγεις να πας σε ενα παρτυ αξιοπρεπως στο μηνα ;; θα καταλαβαινουν στη δουλεια οτι εκανες μμ;;

ολα αυτα μονο με καλες φωτο μπορουμε να αρχισουμε να καταλαβαινουμε
 

tasos33

Well-Known Member
Τα πηγματα,- μαυρακια-κακαδακια φευγουν σε κανα δεκαημερο..
Οι κοκκινιλες αναλογα τον οραγανισμο και την εκταση της μμ, αλλο να αφαιρεσεις απο την δοτρια
3000Grft και αλλο 2000..
τα white dots ειναι κυριως θεμα γιατρου, αν τα χεις απο την αρχη θα τα εχεις παντα...
Σημαδια δεν θα εχεις , εκτος αν κανεις strip η αν πας στον freddy τον krouger και σε κοβει με τις λαμες..
αν το πρωτο δεκαημερο κυκλοφορεις εξω θα φαινεται οτι κατι εχει γινει εκει πανω...

Το τελευταιο που πρεπει να απασχολει ειναι πως θα φαινεσαι μετα την μμ και αν θα μπορεις να πας σε παρτυ με ουζα η χωρις ουζα:cool::cool:

Aλλα πρεπει πρωτα να σε ενδιαφερουν, κλινικη, πλανο, κτλ κτλ.


Οι εμπειροι εχουν δει 10000 φωτογρ τα τελευταια 8 χρονια κ δεν τους νοιαζει ασε π οι περισσοτεροι εχουν ηδη κανει.


Σε μας που ακομα δεν εχουμε κανει και προσπαθουμε να καταλαβουμε πως θα ειναι μετα απο 10 20 30 μερες εχει τεραστια σημασια οτιδηποτε βαζεις.

Θα χεις σημαδια, θα χεις μαυρακια , θα χει white dots η δοτρια . Θα μπορεις να βγεις να πας σε ενα παρτυ αξιοπρεπως στο μηνα ;; θα καταλαβαινουν στη δουλεια οτι εκανες μμ;;

ολα αυτα μονο με καλες φωτο μπορουμε να αρχισουμε να καταλαβαινουμε
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Συμφωνω και επαυξάνω !arman πιστεψε με μην σε αγχωνει αυτο .οπτικα απ την 10ημερα ειναι σαν να μην εχει συμβει ποτε τπτ!ουτε κοκινηλες ουτε άσπρα μαυρα μπεζ και πορτοκαλί.αισθητικα τωρα μετα την μμ οσο αφορα την λήπτρια περιοχη απο το πρωτο δευτερολεπτο δεν νιωθεις κάτι.λες κ δεν εκαναν τπτ (ελπιζω ομως να εκαναν ).αυτο που μου την έσπαγε εμενα ηταν στην δότρια περιοχη οπου ανυπομονουσα να περασει το 48ωρο βα βγαλω την Γάζα απ το κεφαλι γιατι μ έσφιγγε στο κούτελο που τραβούσε το δέρμα και ένιωθα πισω οτι θελω επιτελους να αναπνεύσει η περιοχη .κατα τ αλλα ομως οπτικά το απολυτο τπτ στην διαφορα και στην αίσθηση .θα βαλω φωτος μονο και μονο επειδη θεωρεις οτι σε βοηθαει παντως σου λεω μην σκεφτεσαι καν την διαδικασια.το αποτελεσμα να σε αγχωνει .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
2A8A1BB4-6C2A-4F49-8499-27B7235DB886.jpeg 44782F87-0479-4043-B836-E3D2955A7B85.jpeg E14F51A5-5284-4280-8A67-F49340DCBCA7.jpeg 728921FA-D007-4C89-BC03-6FCF7765D4A6.jpeg
οσο πιο καλα μπορουσα τις τραβηξα και φυσικα πιο φωτεινες δεν γινοταν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
ειμαι υπηρεσια αναργυρε και δεν επιτρεπεται να δημοσιευω το εσωτερικο του χωρου.ειπαμε.. οι τριχες τριχες αλλα και η δουλεια δουλεια.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε γκιζις το σκεφτηκα αλλα νομιζω οτι προτιμω ετσι παρα με ουλή .ειμαι στην πιο άχαρη φαση που νιωθω απαίσια με το κεφαλι μου μ.οταν μακρύνει το μαλλί ειναι πιο σουλουπωμενη η καταςταςη.εγω αυτο που σκεφτηκα ειναι να κανω υπομονη μεχρι την επομενη μμ οπου σ αυτην θα κανω κ το ταττου στην ουλή και αν δω οτι αξιζει θα το χρηςιμοποιηςω πρωτα ο θεος οταν ολοκληρωθεί κ η διαδικασια της 2ης φυτρωσης.προς το παρον ας δουμε τι θα δουμε μ αυτο εδω.
 

leas

Well-Known Member
το ταττοο για την ουλη νομιζω θα σε βοηθησει παρα πολυ απλα κοιτα να κανεις σωστη ερευνα πριν πας και το κανεις.,Δεν παμε οπου να ναι δεν ειναι καν ταττοο ουσιαστικα ειναι κατι διαφορετικο.,για εμενα κοιτα Μιλενα Λαρντι Ιταλια.,

Φιλε Γιωργο σε ειχα ρωτησει για το χρονικο διαστημα που χρειαστηκε για να χασεις το μαλλι που εχασες και μου ειπες πως το μεγαλο μπαμ εγινε μεσα σε ενα καλοκαιρι στα 25 σου.,Πιο πριν δεν υπηρχε καν καποιο σημαδι οτι χανεις πυκνωτητα ή κατι.,απο κληρονομικοτητα πως τα πας πατερας, πατερας μητερας??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Στη δευτερη που θα κανεις θα βαλεις και ενα μικρο νουμερο μοσχευματων στην ουλη.Σαν πελατης πλεον να το διαπραγματευτεις και νομιζω θα παρεις καλη τιμη.Το tatoo μην το εμπιστευεσαι διοτι μετα απο καποιο διαστημα θα χρειαστει να ξανακανεις.Η καλυτερη λυση ειναι η fue.Στειλε πμ στο μελος flosk που εβαλε στην ουλη να σου πει τη γνωμη του.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οχι .πιο πριν δεν υπηρχε απολύτως τπτ .ο πατερας μου ειναι 73 χρονων και πιστεψε με πολλοι θα θέλατε να εχετε το Μάλι του.αλλα ο παππούς μου ηταν ακριβως οπως βλεπετε εμενα .να σημειώσω οτι εκεινο το καλοκαιρι ημουν 108 κιλά και πηγα στα 89 σε 4 μηνες με διατροφή και πολυ προπονηση.οσο έχανα κιλά εχανα κ μαλλί .η προπονηση να πω οτι ηταν σε πισινα γιατι πεζω πολο και οσο να ναι χλώριο ...θάνατος στην λεπτή μου και αδύναμη τρίχα .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρωτησα ηδη για ουλή τον γιατρό να ξερεις και μου πε οτι μην περιμενω 90% φυτρωση σ αυτην την περιοχη αλλα γυρω στο 50%...γι αυτο το σκεφτομαι ενα τατοο εκει σαν δοκιμαστικό που δεν με νοιαζει αν ειναι μουφα εκει .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδια ειναι απιστευτο .τι τρελη απάτη εινσι αυτη ;το εβαλα σημερα πρωτη φορα κ βγηκα .δεν μου πε κανενας τπτ μονο αρχισαν κ μου ελεγαν οτι η φυτρωση Παρί φοβερά!χαχαχα...κ ελεγα οχι σπλα βαζω μινοξ κ κανει δουλεια.τι να ελεγα ;τρελο καμουφλάζ κ αν δεν κρατιόμουν θα το κανα το κεφαλι πισΑ!στγν αρχη δοκίμασα με το ψεκαστηρι αλλα σε μενα δεν δουκευει σωστα επειδη προφανως δεν εχω κ τπτ απο μαλλί κ εκανε κάτι κυλιδες στο σκαλπ.με την αλατιέρα ομως κουτσου κουτσου μου εβαλα κ εβαλα κ την λακ απο πανω κ κομπλε ...κυριος ! Δουλευει το κολπο κ δουλευει ακομα κ σε ατομα σαν κ εμενα με μεγαλο θεμα .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Το θεμα ειναι οτι αν σε μαθουν ολοι ετσι αντε βγες μετα χωρις να βαλεις.
Θα σου πουν τι εγινε ρε φιλε γιατι καραφλιασες ετσι ξαφνικα;
Ωραιο το τοπικ αλλα ειναι σκλαβια μετα.
Για καμια καλυψη crown αξιζει σιγουρα γιατι φανταζομαι δεν θα θελει και πολυ δουλεια σε σχεση με τη hairline.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε δημητρη εσκεμμένα επέλεξα να μην το καλυψω το Κράουν κ γενικα φρόντισα να βαλω τοσο οσο ...απλα να σβηςει λιγο η καράφλα ...να τους ερθει πιο ομαλό ...αλλα κ παλι με το που πηγα με κοιτούσαν ολοι καλα καλα και προσπαθούσαν να κτλ τι εγινε ...το αρνητικό ειναι οτι με φουλ φως πανω στο κεφαλι σου αν παρατηρησεις φαινεται καθισμένο το τοπικ ...αλλα το σκεφτηκα απ την αρχη κ δεν εβαλα μπροστα μπροστα κ ημουν Ενταξει ...
 
Μπλουζα