Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

hijikos

Active Member
Crossfire εγω εβαλα 2300 φιλε μου. Αν μου επαιρναν 3500 μονο απο το πισω μερος της δοτριας θα ηταν τελειως κατεστραμενη και οχι στην πολυ καλη κατασταση που ειναι τωρα με τα 2300.
Επισης απο τη φωτογραφια της τοποθετησης ισως να μπορεις να μετρησεις και ποσα ειναι. Δεν το εκανα ποτε. Αν τα βρεις πιο πολλα πες μου κ εμενα να το ξερω.
Συγνωμη αλλα και να θελω να σε πιστεψω με αυτα που βλεπω δεν μπορώ. Με τα 2300 που σου πηραν λες οτι ειναι σε πολυ καλη κατασταση ενω αν σου επαιρναν αλλα 1200 θα ήταν κατεστραμενει?
Τα συμπερασματα δικα σας ..........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Νομίζω πως σε όλο αυτό ο πιλοτακης είχε ενεργή συμμετοχη,όλο αυτό που βλέπουμε σαν παρουσίαση στο φόρουμ σε συνάρτηση με την παρουσίαση στο site της κλινικής δε ν έχει κάμια λογική συνέχεια,μάλιστα ουτε καν τα επιμέρους στοιχεια αυτής της παρουσίασης δεν έχουν λογική ,πχ υπερβολικο μακρος μαλλιών απο μήνα σε μήνα σε σειρα φωτογραφιων..

Πιστεύω πως η μμ ηταν μετά χρονολογημένη και όταν ο πιλοτακης παρουσίαζε την πρωτη του μμ στο forum αυτός είχε κανει εκεινη την περιοδο την δεύτερη μμ,λογικά στο site στην τελευταία φωτο που ανεβασα με τις κοκκινιλες είχε βάλει τα 1000 graft και στην διπλανή της φαίνονται τα 4500graft
 

gkast

Active Member
Συγνωμη αλλα και να θελω να σε πιστεψω με αυτα που βλεπω δεν μπορώ. Με τα 2300 που σου πηραν λες οτι ειναι σε πολυ καλη κατασταση ενω αν σου επαιρναν αλλα 1200 θα ήταν κατεστραμενει?
Τα συμπερασματα δικα σας ..........
Εδώ στην περίπτωση του pilotaki έχουν πάρει (έτσι τουλάχιστον λέει)....4500grafts πως είναι δυνατόν να καταστραφεί η δότρια του για να μας δώσει μια εξήγηση....μιας και έχει εμπειρία απο μεταμόσχευση και θέλω να μάθω ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Ναι αν ειχαν παρει 3500 μοσχευματα απο το τετραγωνο που μου πηραν πιστευω θα ηταν αραιη η δοτρια μου σε κοντο μαλλι. Οσο καλη και να ηταν αρχικα.
Στο πιλοτακι αν θυμαμαι καλα πηραν και απο τα πλαινα και πιο παλια ειχε πει οτι ειχε ξανακανει. Δεν νομιζω οτι γινεται να μην ειναι αραιη η δοτρια του πλεον.
Στη δικη μου δοτρια σε επομενη επεμβαση θα προτιμουσα να παρουν μοσχευματα εκτος της περιοχης της πρωτης μμ. Αν υπηρχε αναγκη να παρθουν και απο την πρωτη περιοχη θα επρεπε να γινει σε μικρο βαθμο και ισως και με καποιο κοστος στην εικονα της δοτριας.
Λογικα η δοτρια του πιλοτακι θα ειναι κοντα στα ορια της πλεον.
 

Adriano

Well-Known Member
Προτείνω να καλέσουμε άτομο από την κλινική και να απαντήσει υπεύθυνα για την όλη ιστορία. Μέχρι να γίνει αυτό καλό θα ήταν να μην ποσταριστεί κανένα thread στις παρουσιάσεις του Βεκρή. Ας τους δώσουμε την ευκαιρία να πουν την αλήθεια και να επανορθώσουν.

Πάντως το pilotaki θα είναι μεγάλος βλάκας αν δεν πήρε τουλάχιστον 50% εκπτωση.
 

gkast

Active Member
Προτείνω να καλέσουμε άτομο από την κλινική και να απαντήσει υπεύθυνα για την όλη ιστορία. Μέχρι να γίνει αυτό καλό θα ήταν να μην ποσταριστεί κανένα thread στις παρουσιάσεις του Βεκρή. Ας τους δώσουμε την ευκαιρία να πουν την αλήθεια και να επανορθώσουν.

Πάντως το pilotaki θα είναι μεγάλος βλάκας αν δεν πήρε τουλάχιστον 50% εκπτωση.
Σου έκανα και like .....που ακούστηκε βάζελος να έχει Avatar τον Σπανούλη .....πονάει πολύ φαίνεται ....
Τι έγινε πέσανε πμ και έκανες κολοτούμπα πάλι........
Και κάτι άλλο προς Δημήτρη αυτά με τα τετραγωνάκια δεν γίνονται σε καμιά κλινική του κόσμου .
Μοσχεύματα πέρνουμε απο όλη την περιοχή της δότριας για να υπάρχει μια ομογενοποίηση της , σχετικά με την αραίωση ώστε να μην φένεται σε ´ενα συγκεκριμένο σημειό.......
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
Σου έκανα και like .....που ακούστηκε βάζελος να έχει Avatar τον Σπανούλη .....πονάει πολύ φαίνεται ....
Τι έγινε πέσανε πμ και έκανες κολοτούμπα πάλι........
Σε μένα θα είσαι κύριος. Δεν με γνωρίζεις. Κωλοτούμπας, πονάει κτλ και υπόνοιες για pm σε μένα ούτε για αστείο.
Το Σπανούλη τον έχω avatar για δύο λόγους:
1) Eίναι παιχταράς
2) Είμαι κι εγώ μπασκετικός (παίζω δηλαδή) και αγαπώ το άθλημα
 

tasos33

Well-Known Member
Άλλο είναι το θέμα του νήματος,ας δείξουμε την απαιτούμενη σοβαρότητα και ωριμότητα επιτέλους,έλεος με τις μαλακιες,θα διαβάζει ο βεκρης το νήμα και θα γελάει,λες και έχετε προηγούμενα
 

Adriano

Well-Known Member
Θέλεις να ανατρέξουμε στην σελίδα 13 πριν κάποιες ώρες δηλαδή τι είχες γράψει ....
Σε βοηθώ να καταλάβεις. Είπα πριν ότι πως θα ήταν να κατέβουν οι φωτογραφίες από τα αποτελέσματα ωραία; Και μετά είπα να καλέσουμε ένα από την κλινική κλειδώνοντας το section του Βεκρή ώστε να μην μπορεί να ποστάρει κανένας νέο thread. Πως αυτό που είπα είναι μια κωλοτούμπα και όχι μια συνέχεια αυτό που πρότεινα στους admin;

Εν τέλει gkast. Ψάξε να βρεις εχθρούς αλλού, γιατί προφανώς ο υπαινιγμός σου είναι ότι είμαι τσιράκι. Λοιπόν. Είμαι manager έργου πληροφορικής. Και δεν ανήκω σε καμμιά ομάδα πλυν της ομάδας μπάσκετ που παίζω. Και όπως είπα παραπάνω.

Ψάξε να βρεις εχθρούς αλλού.

ΥΓ. Συμβουλή για την μετέπειτα πορεία σου στη ζωή. Να αστειεύεσαι μόνο με ανθρώπους που σου δίνουν αυτό το δικαίωμα. Κράτα αποστάσεις αν δεν στο έχουν δώσει. Για καλό σου το λέω.
 

Stripar

Established Member
@Adriano τα ίδια πράγματα λέτε με τον @gkast , αλλά με άλλα λόγια...

Μήν το παρεξηγείς , είναι Ανθυπολοχαγός σε τάγμα καταδρομέων και βράζει λίγο το αίμα του !!!
Προτείνω άτομο από την κλινική και να απαντήσει υπεύθυνα για την όλη ιστορία. Μέχρι να γίνει αυτό καλό θα ήταν να μην ποσταριστεί κανένα thread στις παρουσιάσεις του Βεκρή.
Θα συμφωνήσω μαζί σου :
μέχρι να μας εξηγήσει κάποιος γιατί αυτή η διαστρέβλωση της πραγματικότητας απο την κλινική ,
θα πρέπει να κλειδώσουν όλα τα νήματα του Βεκρή προς αποφυγή ΠΕΡΕΤΑΙΡΩ παραπλάνησης των μελών!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Σήμερα το πρωί που το ξαναδιάβασα έχω κάνει λάθος με τον Adriano το ίδιο πράγμα ουσιαστικά λέμε και χάνουμε την ουσία ....Η όλη παρερμηνεία ήταν ......στο τελευταίο του ποστ που δηλώνει να τους δώσουμε την ευκαιρία να επανορθώσει σε συνδυασμό με το like ενός επαγγελματία απο κάτω ,δημιούργησε αυτήν την παρεξήγηση .....
 

aeratos28

Just aeratos
Τραγικός ο πιλότος..κάνα drone θα πεταει και νομίζει ότι είναι πιλοτος μάλλον..anyway,επειδή το εψαξα κιόλας στο site του βεκρή,βλέποντας τις φωτό του,είδα πως τα πλαϊνά του κιόλας φαίνονται πολύ καλύτερα μετά από ότι ήταν πριν..φαίνονται πιο πυκνά..αυτό που καταλαβαίνω εγώ,είναι ότι η πρώτη φωτό που ανέβασε ως αποτυχημένο περιστατικό και καλά της dhi,είναι η πρώτη μεταμόσχευση που έκανε στον βεκρή,με ίσως γύρω στα 2000grafts,ίσως και παραπανω..είχε το αποτέλεσμα που είχε και μετά ξηλωσαν τη δοτρια,έριξαν αλλα 4500grafts ,στο σύνολο δηλαδή πάνω από 6500grafts,ίσως και 7000grafts και στο site τους το παρουσιάζουν απλά σαν ένα αποτέλεσμα των 5400grafts..ο βασικός στόχος για εδώ το φορουμ,ήταν να δείξουν ως κατώτερη την dhi ,και ότι αυτοί διορθωσαν το λάθος της dhi..γενικά εγώ αυτό παρατηρώ ότι γίνεται..προσπάθεια να φανεί ανώτερη η ahc από τη dhi..και απο μελοι το βλεπω.εγώ προσωπικά έχω παραδεχθεί πως είναι ανώτερος ο ahc μόνο στο θέμα πυκνότητας της hairline..εκεί είναι καλύτερη η ahc σίγουρα..εχουν δεδομένο το νούμερο 45grafts,αλλά σε όλα τα άλλα είναι ανύπαρκτοι..μη επαγγελματίες σε όλα τα αλλα και πανακριβοι με τα λεφτά που ζητάνε..3000€ για 2000-2500grafts και νοσηλεύτρια?? Μακριά.!τουλάχιστον dhi με 3500€ εμένα μου είχαν πει για 2500grafts και την επέμβαση εξ ολοκλήρου ο Παπανικολαου..εξαγωγη-εισαγωγη όλων των grafts o Παπανικολαου.. Δεν υποστηριζω τη dhi τώρα,μην αρχισετε όλοι..γιατί καραγκιοζιλικια έχουν κάνει και αυτοί και τα αναφέρω πάντα χωρίς να μασαω τα λόγια μου
 

P70

Active Member
τουλάχιστον dhi με 3500€ εμένα μου είχαν πει για 2500grafts και την επέμβαση εξ ολοκλήρου ο Παπανικολαου..εξαγωγη-εισαγωγη όλων των grafts o Παπανικολαου. μου

Πως το καταφερες αυτο;
Ο λογος που δεν πηγα εκει ειναι οτι για 4500 τριχες (απατη) δλδ 2000 graft θελαν 4500€ και δεν ξερω ποιος θα την εκανε καν. Τιμη αδιαπραγματευτη........
Στην τιμη που ειπες, θα το σκεφτομουν σοβαρα για εκει (μεγαλες πιθανοτητες να πηγαινα κιολας).
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
οκ τι να λεμε και οι δυο κλινικες ειναι παρτην μια βαρα την αλλη χαχαχα...
 

Adriano

Well-Known Member
@Adriano τα ίδια πράγματα λέτε με τον @gkast , αλλά με άλλα λόγια...

Μήν το παρεξηγείς , είναι Ανθυπολοχαγός σε τάγμα καταδρομέων και βράζει λίγο το αίμα του !!!

Τόσο το χειρότερο αγαπητέ μου φίλε. Εκεί το αίμα πρέπει να είναι κρύο.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν έχει γίνει τώρα,έχει τουλάχιστον 2χρονια,ίσως και παραπάνω..και το έχω πει αρκετές φορές,δεν το είπα τωρα πρώτη φορα..καταρχήν αδιαπραγματευτος ήμουν εγώ στο θέμα να μιλάμε για grafts και όχι με τρίχες,αδιαπραγματευτος στο θέμα γιατρου,γιατρός θα είναι μόνο ο παπανικολαου και ύστερα από την πρώτη προσφορά ή οποία ήταν 4000€ μου εγινε η 2 η οποία ήταν 3500€..την σημείωσε αυτή την τιμή και ο ίδιος σε χαρτί δικό του αλλά και σε χαρτί δικό μου το οποίο το είχα πάρει μαζί μου..αλλά και ο βαγγελης 2 επεμβάσεις έκανε,την πρώτη πλήρωσε 2500€ και έβαλε 1750grafts και την δεύτερη μετα απο ενα χρονο,πλήρωσε 2500€ και του έβαλαν 1900+..σύνολο 5000€ για 3700grafts..θέλει και διαπραγμάτευση p70..τώρα john εσύ ώρες ώρες εκτός τόπου και χρόνου είσαι..αλλά πάντα σταθερος να βρίσκεις αιτία να κραζεις ότι δεν είναι από hdc..χάλια δικά τους τα κάνεις αβαβα εντελώς..μην ξινεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη συνεχώς..κουραστικό αυτό που κάνεις..λες μία αντικειμενική άποψη στα μη καλα αποτελεσματα τους??..μην ψάχνεις ωραία λόγια μόνο κάθε φορά και δικαιολογίες για τις πατάτες που κάνουν..άντε πρωί πρωί..δεν στα λέω ωραία?μάθε μπαλιτσα αγόρι μου.!χαχαχα
Πως το καταφερες αυτο;
Ο λογος που δεν πηγα εκει ειναι οτι για 4500 τριχες (απατη) δλδ 2000 graft θελαν 4500€ και δεν ξερω ποιος θα την εκανε καν. Τιμη αδιαπραγματευτη........
Στην τιμη που ειπες, θα το σκεφτομουν σοβαρα για εκει (μεγαλες πιθανοτητες να πηγαινα κιολας).
 

Adriano

Well-Known Member
Θεωρώ ότι μετά από τα τελευταία ξεφτιλίκια της AHC είναι κρίσιμη καμπή για το forum και για το μέλλον του. Οι αποφάσεις που θα πάρουν οι admin θα ορίσουν την πορεία του.
 
Μπλουζα