Κwstakis, fue, λιόσης, 1920 grafts, 4-5/12/2015

andy.k

Active member
Δέν λογίζετε ο anty
Είναι καινούργιο μέλος - άπειρο σχετικά (χωρίς παρεξήγηση , δέν έχω κάτι με το άνθρωπο)

Stripar, εννοείται πως είμαι άπειρος σε σχέση με εσένα σε οτι αφορα τις μμ κ φυσικά κ δε παρεξηγουμαι από το
χαρακτηρισμό αυτό...
Ωστόσο σίγουρα δεν ειμαι στραβος...Έγραψα ότι το αποτέλεσμα του Δήμητρη είναι φυσικο,πλήρες και αξιολογο...Δεν έγραψα ούτε ότι η hairline ήταν αδιαπέραστη, ούτε ότι και γουλί να τα πάρει θα φαίνεται το κεφάλι μαυρο. Στο κάτω κάτω...όσοι κάνουμε μμ τους άπειρους δε θέλουμε να "ξεγελάσουμε" ? Εγώ ως άπειρος μεν, ψιλιασμενος δε, και έχοντας διαβάσει εδώ μέσα που "πονανε" οι μμ, διαπίστωσα ότι αυτή
ή μμ δε "πονάει" πουθενά, ίσως
ελάχιστα αν είχε πιο πυκνή hairline,
όχι όμως ότι θα την πεις αραιή...ok
το άλλο που ειπες για την
κλινική σχετικά με αντικειμενική αποψη...πρώτος τους εκραξα ως αντιεπαγγελματιες που
ενώ νομιζα πως συνεννοήθηκα να
μου την κάνει ο Β@@κρης τη μμ, μου
την έκανε άλλος...Δε τους χρωστάω
τπτ, αυτοί μου οφείλουν ένα καλό
αποτέλεσμα...δε θα τους διαφημησω
κιόλας πριν το πάρω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
τζον εισαι παλιο μελος εδω,,αλλα πεσμου ειλικρινα πως θα κατεβαινε μπροστα τοσο χαμηλα(αναφερομαι στα τσουλουφια) πιανοντας μια καλη πυκνοτητα κ εχοντας εγω μετρια δοτρια περιοχη κ σχετικα λεπτη τριχα,,οσο για το κοστoς,,ωs τωρα εχω πληρωσει τα μισα σχεδον σε σχεση me οτι θα ΄πληρωνα στη κυπρο,κ κανεις δε θα μ εξασφαλιζε καλο αποτελεσμα,,ολοι εδω μιλαμε υποκειμενικα,απλα υπηρχε η πιθανοτητα να ειχα καλυτερο αποτελεσμα,,και εμενα ο γιατρος μου πηγαινει εξωτερικο 1 φορα τον μηνα για δυσκολες επεμβασεις αλλα δεν το κανω θεμα,οπως επισησ αναρωτιεμαι πως η εταιρεια που το εκανα εχει κλινικες σε ολη την ευρωπη (αλλα κ ανα τον κοσμο )απο την στιγμη που εναι τοσο χαλια οσο λετε...δεν αβανταρω κανεναν,,απλα το φερνω ως θεμα προς συζητηση
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
αντυ θελουμε καθαρες φωτο οταν ερθει η ωρα ε??μη μας βγαλεις τη μπέμπελη...:D

Κοιτα στη φαση που ειμαι εγω μονο με κινεζο smartphone στα 8mp, προλαβαινω να βγαλω...και απευθειας uploading απο το
κινητο...Τυφλα να χει το
national geographic
δλδ...Αλλα εννοείται ότι εδώ
μέσα θα το παρουσιασω όπως
πραγματικά θα είναι όταν
έρθει ή ώρα.
 

Stripar

Established Member
τζον εισαι παλιο μελος εδω,,αλλα πεσμου ειλικρινα πως θα κατεβαινε μπροστα τοσο χαμηλα(αναφερομαι στα τσουλουφια) πιανοντας μια καλη πυκνοτητα κ εχοντας εγω μετρια δοτρια περιοχη κ σχετικα λεπτη τριχα,

Θα σου απαντήσω εγώ , άν και το έχω κάνει ήδη...

ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΔΟΤΡΙΑ (όπου και έχεις σπαταλήσει ήδη) !
Απλά:
Ο σωστός γιατρός και ο ΑΡΧΙΔΑΤΟΣ θα έκανε απλά ένα graft removal session
θα έπερνε όλα αυτά τα grafts θα τα επανατοποθετούσε ποίο μέσα...και θα του επαναπροσδιόριζε μια όμορφη και καθαρή hairline !!!.

αναρωτιεμαι πως η εταιρεια που το εκανα εχει κλινικες σε ολη την ευρωπη (αλλα κ ανα τον κοσμο )απο την στιγμη που εναι τοσο χαλια οσο λετε...δεν αβανταρω κανεναν,,απλα το φερνω ως θεμα προς συζητηση

Για αυτό ακριβώς τον λόγο η κλινική έχει μείνει πίσω ,
επειδή το βλέπει σάν μπίζνα - francise και ασχολείται περισσότερο με το να φτιάχνει το ψεύτικο marketing της παρά να εξελίσσετε ιατρικά !
Έχεις δεί κανένα απο τους κορυφαίους γιατρούς του κόσμου να έχει ανοίξει υποκαταστήματα?...

ΌΧΙ βέβαια γιατί ξέρουν πολύ καλά ότι στις μτχ ΔΈΝ μπορείς να πάρεις costistancy MAC DONALDS…άλλος γιατρός στο ένα υποκατάστημα , άλλος στο άλλο !!!

Απλά

Ξυπνήστε μήν παραμυθιάζεστε , για όσους τουλάχιστον δεν είναι αργά….
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
ποσο πιο μεσα στριπαρ?θα ανεβαινα πολυ ψηλα,,ηδη ειμαι αρκετα ψηλα,,τα τσουλουφια μ ειχε πει ο γιατρος θα πεσουν,,ηδη εχουν αραιωσει σε σχεση με πριν 1 χρονο
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Κωστακης, εγώ στη θέση σου ρε φιλέ τα Τσουλούφια θα τα επαιρνα με ξυραφακι, να μη φαίνονται καν...μη σου πω με κερί αποτρίχωση:p να ααργήσουν να βγουν κιόλας...δε σου δίνουν κάτι εκεί που είναι...μάλλον σου χαλάνε την ομοιομορφία...
 

kwsTakis

Active Member
Κωστακης, εγώ στη θέση σου ρε φιλέ τα Τσουλούφια θα τα επαιρνα με ξυραφακι, να μη φαίνονται καν...μη σου πω με κερί αποτρίχωση:p να ααργήσουν να βγουν κιόλας...δε σου δίνουν κάτι εκεί που είναι...μάλλον σου χαλάνε την ομοιομορφία...
xaxa,,αντυ στην αρχη το κανα κ αυτο,,κ μαλλον θα το ξανακανω,,η μαλλον θα προσευχομαι να μου πεσουν μονο αυτα,,χαχαααα
 

poseidonas77

Well-Known Member
κωστακη ο στριπαρ εχει δικιο...να μιλησεις με την κλινικη και να απαιτησεις να παρουν τα τσουλουφια και να τα πανε ποιο πανω....
βρε αγορινα παντου στο φορουμ βλεπεις μηνυματα σχετικα με τις ικανοτητες του παπανικολαου
εσυ γιατι πηγες σε εναν αγνωστο γιατρο???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Κωστακης, εγώ στη θέση σου ρε φιλέ τα Τσουλούφια θα τα επαιρνα με ξυραφακι, να μη φαίνονται καν...μη σου πω με κερί αποτρίχωση:p να ααργήσουν να βγουν κιόλας...δε σου δίνουν κάτι εκεί που είναι...μάλλον σου χαλάνε την ομοιομορφία...
Ετσι ακριβώς χαλάνε την ομοιομορφία της μτχ...
 

kwsTakis

Active Member
κωστακη ο στριπαρ εχει δικιο...να μιλησεις με την κλινικη και να απαιτησεις να παρουν τα τσουλουφια και να τα πανε ποιο πανω....
βρε αγορινα παντου στο φορουμ βλεπεις μηνυματα σχετικα με τις ικανοτητες του παπανικολαου
εσυ γιατι πηγες σε εναν αγνωστο γιατρο???
μ χε πει θα πεσουν τα μπροστινα τσουλουφακια,,κ ηδη εχουν αραιωσει σε σχεση με πριν ενα χρονο
 

andy.k

Active member
Ας τα έβαζε οπουδήποτε πίο μέσα απο την hairline που σου σχεδίασε ή στο Crown...εκεί θα κολλήσουμε?

Παιδιά σορρυ, εγώ τα grafts από εκεί να πληρωσω για να τα μεταμοσχεύσει στη ληπτρια, να
πέσουν σε 2-3 χρόνια και να μου προκαλέσουν έστω μικρή
αραίωση εφόσον ήταν κ αυτά μέρος του αρχικού αποτελεσματος και να έχω και
το φόβο αν τα "στουμπωνε" ο γιατρός κάπου ως extra ανάμεσα σε υγειη, μη μου πληγώσει τα safe grafts που μπηκαν...δε θα το έκανα...καλύτερα να έδινα ένα χαρτζιλίκι μόνο για να
μου τα βγάλουν και να τα στείλουν κάδο άχρηστων...
Νομίζω ειναι τελείως unsafe grafts αυτά...
 

poseidonas77

Well-Known Member
παντως οταν πυκνωσει το κραουν θα φενεται καλυτερα συνολικα το αποτελεσμα
κωστακη αφου λες θα κανεις και τριτη αλαξε γιατρο..ο παπα κανει ωραιες hairline....
εαν φτιαξεις μια καλη hairline θα το ολοκληρωσεις το αποτελεσμα...τωρα δε μπορεις να κανεις πισω
πλεον...
 

yorkifun

Active Member
τζον εισαι παλιο μελος εδω,,αλλα πεσμου ειλικρινα πως θα κατεβαινε μπροστα τοσο χαμηλα(αναφερομαι στα τσουλουφια) πιανοντας μια καλη πυκνοτητα κ εχοντας εγω μετρια δοτρια περιοχη κ σχετικα λεπτη τριχα,,οσο για το κοστoς,,ωs τωρα εχω πληρωσει τα μισα σχεδον σε σχεση me οτι θα ΄πληρωνα στη κυπρο,κ κανεις δε θα μ εξασφαλιζε καλο αποτελεσμα,,ολοι εδω μιλαμε υποκειμενικα,απλα υπηρχε η πιθανοτητα να ειχα καλυτερο αποτελεσμα,,και εμενα ο γιατρος μου πηγαινει εξωτερικο 1 φορα τον μηνα για δυσκολες επεμβασεις αλλα δεν το κανω θεμα,οπως επισησ αναρωτιεμαι πως η εταιρεια που το εκανα εχει κλινικες σε ολη την ευρωπη (αλλα κ ανα τον κοσμο )απο την στιγμη που εναι τοσο χαλια οσο λετε...δεν αβανταρω κανεναν,,απλα το φερνω ως θεμα προς συζητηση

Kωστάκη δεν θέλω να σταθώ τόσο στο αποτέλεσμα..προσωπικά δεν με τρελαίνει αλλά το θέμα είναι αν αρέσει σε εσένα και όχι στον καθένα από εμάς..δεν μου αρέσει να είμαι ισοπεδωτικός γιατί καταλαβαίνω την ψυχολογία σου..μερικές φορές μας είναι δύσκολο να παραδεχτούμε ότι μια επιλογή μας μπορεί τελικά και να μην ήταν η καλύτερη δυνατή..και εκεί μας βγαίνει να υπεραμυνόμαστε για την επιλογή μας..σκέψου το απλό πράγμα ότι δεν μπορεί όλοι να έχουν λάθος σε αυτό που λένε..κάτι δεν πάει καλά όταν πολλά άτομα συμφωνούν σε κάτι..όσον αφορά αυτό που έφερες ως θέμα συζήτησης..αρκεί να σου πω ότι και εδώ στην Νέα Υόρκη υπάρχει μια κλινική που έχει σε πολλά μέρει και διαφημίζεται ως top..και από τιμές..? εξίσου top αλλα προς τα πάνω..μην νομίζεις ότι σου χαρίζουν τίποτα..για εκεί πήγαινα και εγώ κατευθείαν αλλά αυτό εδώ το forum με έσωσε..γιατί τελικά αυτή η κλινική ήταν σούπερ μάρκετ/χασάπικο..και να σου πω και κάτι? δεν έκανα και τίποτα δύσκολο..απλά άκουσα τις συμβουλές κάποιον παιδιών και πήγα και είδα κάνα 2-3 γιατρούς ακόμα και αμέσως κατάλαβα που πήγα να μπλέξω..
 

kwsTakis

Active Member
Κοιτα yorkifun για να μai ειλικρινης εκανα ερευνα αγορας μονο εδω ελλαδα,,γιατι ηξερα πως στο εξωτερικο θα μου κοστισει παραπανω,, συν αλλες παραμετρους που προανεφερα,,,κατεληξα πως η συγκεκριμενη κλινικη ειναι η καλυτερη κ στο οικονομικο κ στο πως σου συμππεριφερονται αλλα κ ποσο σε προσεχουν μετα την επεμβαση(πολυ σημαντικο για εμενα),εμενα μ εγγυηθηκαν πως αν καποιο λαθος υπαρξει απο τον αρχικο σχεδιασμο θα το διορθωσουν δωρεαν,οσο για την ψυχολογια μου δεν με ενοχλει να γραψει ο καθενας την γνωμη,,δεν κλονιζεται ευκολα,,αλλωστε στην τελικη ολος ο κοινωνικος μου περιγυρος εχει δει την μεγαλη διαφορα σε εμενα μετα την μμ και αυτο μου ανεβαζει την ψυχολογια ηδη αρκετα,,,τελικος κριτης ειναι ο εαυτος μου κ οι γνωστοι κ φιλοι π με βλεπουν απο κοντα κ μου εχουν ει καλα λογια(προς θεου ομως δεν ακυρωνω τις γνωμες πολλων παιδιων εδω μεσα που γνωριζουν καλα το αντικειμενο και αναζητουν παντα το πιο αρτιο αποτελεσμα)
 

kwsTakis

Active Member
λυπαμαι που κρινετε καποιοι εδω μεσα με 2 μετρα κ 2 σταθμα,,ηθελα να ηξερα αν εγω ειχα το αποτελεσμα αυτο απο την d,,i τι θα λεγατε(κ ενω εχω τονισει ολλες φορες πωσς δεν ειχα καλη δοτρια περιοχη),,,αναφερομαι στο αποτελεσμα του sta8is στην h...c...παει στον 5ο μηνα κ το αποτελεσμα ειναι αποτυχημενο ως τωρα,,επαναλαμβανω ομως απο καποιους βλεπω πολυ πιο επιεικη αντιμετωπιση,,θεωρω πως στον ιδιο μηνα εγω ειχα πολυ καλυτερη φυτρωση,(φιλε δημητρη λυπαμαι αλλα ελεγες σε εμενα στον 4ο-5ο μηνα εσυ κ καποιοι αλλοι που θεωρουνται γνωστες κ παλιοι)
 
Μπλουζα