Mikegad, fue, μπίρου 2415 grafts, 10-11/11/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
Η δότρια πως πάει Μαικ?
Piro μια χαρά είναι η δότρια.
Ρωτάω επίτηδες γνωστούς μου αν βλέπουν τίποτα περίεργο ,αλλά δεν βλέπουν διαφορά.
Αν κολλήσω βέβαια τον καθρέπτη δίπλα στο φως μπορώ να διακρίνω ακόμα μια κοκκινίλα.
Το καλό είναι πως θα μπορώ να το κοντοκουρέβω σίγουρα χωρίς πρόβλημα.Για ξύρισμα αν χρειαστεί δεν ξέρω όμως αν θα φαίνονται σημάδια...θα δούμε νωρίς είναι ακόμα
 

mikegad

Well-Known Member
Από ebay τσεκάρεις πάντα feeback του πωλητή.
Αν έχει πολλές χιλιάδες πωλήσεις και βαθμολογία 98%+ είναι σχεδόν απίθανο να σου παίξει πουστι@
Δεν προτρέπω κανένα βέβαια να πάρει από κει αν έχει αμφιβολίες
 

athenian

Well-Known Member
Καλη φυτρωση,φαινεται να πηγαινει καλα!
Τρεις ερωτησουλες εχω,αν θες απαντας.
1)Γιατι τοσο πριονωτη hairline?
2)Ποσα χρηματα εδωσες?
3)Γιατι επελεξες την συγκεκριμενη γιατρο?
Παντως σαν δουλεια δειχνει αρκετα καλη.
 

mikegad

Well-Known Member
Thanks athenian!!
1)Η πριονωτή hairline ήταν δικιά μου επιλογή καθώς σύμφωνα με την γιατρό πιο φυσικό αποτέλεσμα δίνει η hairline σε στύλ ζικ ζακ.
Τώρα όσο αφορά το μέγεθος ξαναβάζω πάλι μία φώτο από το 15νθήμερο που έχει μείνει μόνο λίγο πρήξιμο πιο χαμηλά και έχει φύγει και το βάψιμο από τον μαρκαδόρο.Σημερινή φώτο δεν υπάρχει λόγος να βάλω αφού έχουν πέσει τα περισσότερα και δεν φαίνεται τίποτα

1-day-15-jpg.13341

Τώρα αν ήταν κάνα χιλιοστό πιο πίσω μπορεί να φαινόταν και καλύτερα...δεν ξέρω.Θα δούμε στο μέλλον.
Δεν με ενοχλεί προσωπικά πάντως.Ισα ισα μαρέσει κιόλας ,οπότε το μόνο που ελπίζω είναι να φυτρώσουν.
Και από αλλά παιδιά που είχαν κάπως πιο έντονο πριόνιασμα στο τελικό αποτέλεσμα μια χαρά φυσικό φαινόταν.

Το 2 και 3 έχει αναφερθεί αναλυτικότατα (καμιά 20αριά φορές) στο προηγούμενο νήμα.Προ επέμβασης δηλαδή.
Γιαυτό έχω βάλει και Linκ στην πρώτη ανάρτηση του νήματος αυτού αφού αποτελεί συνέχεια του προηγούμενου..

Οπότε σου απαντώ μονολεκτικά (σχεδόν)
2)κληρώθηκα
3)ήταν στους όρους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
Thanks παιδιά...ναι το ξέρω υπομονή πάνω απ όλα
Επίσης αυτό που παρατηρώ είναι πως υπάρχουν πολλά μικρά τριχάκια (θέλει πολύ ζουμ για να φανούν) τα οποία έχω την εντύπωση πως δεν μεγαλώνουν.
Προφανώς έχουν αποκοπεί από την ρίζα και έχουν νεκρώσει ,αλλά δεν μου φαίνεται να απομακρύνονται εύκολα με το λούσιμο
 

alexandros _athens

Active Member
Μια λέξη μόνο, υπομονή! Το έζησα πριν λίγους μήνες και καταλαβαίνω απόλυτα φίλε. Πριν λίγο ανέβασα φρέσκες φωτογραφίες, αν δεις το νήμα μου απ την αρχή μέχρι σήμερα θα καταλάβεις, αν και πιστεύω πως ξέρεις ήδη. Οι πρώτοι μήνες είναι "δραματικοί" και άχαροι, εγώ είχα φρικάρει με την εικόνα μου. Θα σκάσει όμως, μη φοβάσαι τίποτα.
 

mikegad

Well-Known Member
Ε ρε γλεντια. Γυαλι εισαι μαν.. παιζει να εισαι τυχερος και να εχεις πιο γρηγορη φυτρωση ομως..
χαχαχαχα
Άστα να πάνε Flosk.
Τέρμα γυαλί δεν είμαι ακόμα πάντως.Περιμένω να γίνω στο 2μηνο λογικά.
Έχουν μείνει λίγες τρίχες οι οποίες έτσι σπαστές που είναι με κάνουν να φαίνομαι κάπως...μάλλον γελοίος.Πρέπει να με δεις προφίλ για να καταλάβεις τι λέω.
Μακάρι να βγουν πιο γρήγορα

Μια λέξη μόνο, υπομονή! Το έζησα πριν λίγους μήνες και καταλαβαίνω απόλυτα φίλε. Πριν λίγο ανέβασα φρέσκες φωτογραφίες, αν δεις το νήμα μου απ την αρχή μέχρι σήμερα θα καταλάβεις, αν και πιστεύω πως ξέρεις ήδη. Οι πρώτοι μήνες είναι "δραματικοί" και άχαροι, εγώ είχα φρικάρει με την εικόνα μου. Θα σκάσει όμως, μη φοβάσαι τίποτα.
Thanks Αλέξανδρε,
το νήμα σου το ξέρω καλά, ειδικά μετά που μου είπαν πως θα την κάνει η ίδια γιατρός και έψαχνα πληροφορίες.
Μια χαρά τα πήγες πάντως ,έδεσε όμορφα ,είσαι και τυχερός που είσαι ξανθός
 

mikegad

Well-Known Member
Βάζω kirkland υγρό μια φορά την μέρα απ τον πρώτο μήνα και μετά.
Λιγότερο από 1ml...περίπου 0,8-0,9ml

'Ολο έλεγα να τα κουρέψω μετά από τις πέντε βδομάδες και όλο το άφηνα.
Πιάσανε τα κρύα απότομα μετά αρρώστησα (και είμαι ακόμα) και τελικά πέρασε ο μήνας.
Λογικά αυτές τις μέρες θα τα πάρω στο 1cm ,ίσως και λίγο παρακάτω
 
Μπλουζα