Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

geok

Member
Επικοινωνία σημερινή με την Κυρια Λιλη για το συγκεκριμένο θέμα.
Μου ανέφερε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα εφόσον φοράω καπέλο.
Τις ανέφερα & για την παραλία
Επίσης ειπε ότι μπορώ να μπω θάλασσα κανονικά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
δε βοηθαει το ενα δε βοηθαει το αλλο δεν τις λες και χαλια....
 

aeratos28

Just aeratos
εμένα δεν μου αρέσουν..δεν δείχνουν απολύτως τίποτα για μένα οι φωτό αυτές,τι να κάνω.? εσύ τι εννοεί με το δεν τις λες και χάλια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
επηδει δε εχει ολοκληρωση το αποτελεσμα και θα συνεχιζει να βαζει ειναι σε ικανοποιητικα πλαισια.αν συνεχιζει με το ιδιο μοτιβο ως 12μηνο θα πρεπει να βαλει και πανοραμικες και φως και σκια και απολα.
 

aeratos28

Just aeratos
εγώ θα ηθελα να ήταν πολύ πιο καθαρές,πανοραμική μία σίγουρα και κάποιες en face να φαίνεται καθαρά τι παίζεται στη hairline..επίσης και διαφορετικό χτένισμα,οχι χτενισμενα όλα προς τα πίσω,αυτό το χτένισμα καλυτερευει κατά πολύ το πώς φαίνονται τα μαλλιά..λίγο υγρά τα μαλλιά και πρός τα πίσω είναι ο καλύτερος συνδυασμός..ας προσπαθήσει αν θέλει την επόμενη να τα έχει μπροστά κάπως τα μαλλιά ο φιλος larioso
 

karfakias

Member
εμενα μου αρεσει πάρα πολύ....
νομίζω οτι πας καλά...
το σίγουρο είναι οτι έχει αλλάξει πολύ η ψυχολογία σου.
καλή συνέχεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
σιγουρα υπαρχει μεγαλη διαφορα εως τωρα, κανε λιγο υπομονη 2-3 μηνες ακομα ομως για να εχουμε πιο ολοκληρωμενη εικονα ,προσοχη στον ηλιο
 

LARIOSO

Active Member
Σε
εμενα μου αρεσει πάρα πολύ....
νομίζω οτι πας καλά...
το σίγουρο είναι οτι έχει αλλάξει πολύ η ψυχολογία σου.
καλή συνέχεια
Σ ευχαριστω να σαι καλα ,σιγουρα αλλαξε η ψυχολογια μου αφου οπως θα δεις στο νημα μου ημουν σχεδον αδειος και τωρα ειμαι σχεδον γεματος.
 

LARIOSO

Active Member
σιγουρα υπαρχει μεγαλη διαφορα εως τωρα, κανε λιγο υπομονη 2-3 μηνες ακομα ομως για να εχουμε πιο ολοκληρωμενη εικονα ,προσοχη στον ηλιο
Δεν καθομαι ουτε λεπτο στον ηλιο χωρις καπελο και οταν βουταω το φοραω δεν ξερω αν ειναι υπερβολικο και παντα στη σκια μολις βγενω...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μαλιστα. Βλεποντας την φωτογραφια σου προ μεταμοσχευσης και πως εισαι τωρα δεν θα ελεγα οτι απλα πας καλα. Θα ελεγα οτι η φυτρωση σου εχει πιασει κοκκινα και γεμισες μαλλια. Δεν μπορω να φανταστω κατι καλυτερο απο αυτο που βλεπω. Και εχει ακομη μεχρι το 8 μηνο φυτρωση. Νομιζω το τελικο αποτελεσμα θα εντυπωσιασει. Βαλε ξανα καμια φωτο πως ησουν προ μμ μονο 1 υπαρχει στο photo alboum
 

Adriano

Well-Known Member
Ωραίος ο φίλος. Κάνε και ένα ωραίο κούρεμα τώρα με πιο κοντά και περιποιημένα πλαινά και θα είσαι τέλειος. Να χαρείς το μαλλάκι σου φίλε.
 

aeratos28

Just aeratos
καλά δείχνει ,καλή συνέχεια.όμως οι φωτο σου δεν είναι καθόλου καλές ,τουλάχιστον εγώ έτσι πιστεύω..δεν μπορείς να δεις από κοντά με ζουμ τίποτα.φυτρωση υπάρχει αλλά για μένα δεν είναι το μόνο κριτήριο..φυτρωση είπαμε καλά πας,από κάμερα όμως και όρεξη για σωστες φωτο δεν βλέπω να πηγαίνεις και τόσο καλά..πάντως πολύ μεγάλη η διάφορα με πριν εύχομαι καλή συνέχεια να έχεις φιλε
 
Μπλουζα