Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

tol

Well-Known Member
Πολύ καλό αποτέλεσμα!!!
Πάω στοίχημα ότι η επέμβαση έγινε στο εξωτερικό.
Στην Ελλάδα είναι αδύνατον να υπάρξουν τέτοια αποτελέσματα.

Τι;;;; Έχασα το στοίχημα;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Απλα κορυφαιο. Με το προβλημα που ειχες και το πως εισαι τωρα η μερα με τη νυχτα.
Πολυ καλη φυσικοτητα και στη hairline. Ο μονος τροπος για να το καταφερες αυτο ειναι η πολυ υψηλη φυτρωση που πετυχες. Απο θεραπειες βαζεις μινοξιδιλη κανονικα; και με τι λουζεσαι;
 

andy.k

Active member
Φιλε βαλε κ μια πανοραμικη οποτε μπορεσεις να φαινεται ΟΛΟ το κεφαλι. Εννοω να φαινεται κ crown. Ειχες βαλει κ εκει μοσχευματα αν δε κανω λαθος, ετσι δεν ειναι? Μπροστα εχει αλλαξει η εικονα σου, οκ η πυκνοτητα δεν ειναι τεραστια, αλλα υπαρχει καλυψη. Εχεις αρκςτη διαφορα απο το 6μηνο κ πιστευω θα δεις κ αλλη βελτιωση, ιδιως πισω που αργουν περισσοτερο.
 

LARIOSO

Active Member
Βαζω μινοξ σπρευ καθα βραδυ και λουζομαι με ενα σμπουαν της apivita με δεντρολιβανο αυτα ως συμπληρωμα ,τωρα στις πισω ζωνες βλεπω ακομα φυτρωση αλλα σε λιγοτερο βαθμο αλλα δεν περιμενω και πολλα πραγματα μιας και δεν μπηκας πολλα γραφτ εκει.Τωρα πλεον που φτανει στην ολοκληρωση η μεταμοσχευση μου θα θελα να πω σε ολα τα παιδια που το σκεφτονται να το κανουν γιατι αλλαζει η ζωη προς το καλιτερο.Βεβαια να συμβουλευτουν το φορουμ και οσους εκαναν μμ και αναλογα την κλινικη που θα επιλεξουν να "συνεργαστουν" με ατομα που περασαν απο εκει ωστε να παρουν οσο το δυνατον αυτο που εχουν στοχο.Σ αυτο το σημειο να ζητησω συγνωμη απο ολους σας γιατι δεν μπορω να ειμαι ενεργος στο φορουμ και να βοηθω οσο πρεπει αλλα να πω και ενα μπραβο σε ολους οσους ειναι εδω και κρατανε το φορουμ σε επιπεδο.Επισης πολυ καλο ειναι που καποια μελη ασχολουνται απο κοντα με γιατρους οπως ο Dance τωρα τελευταια που διαβασα ,να το κανουν και αλλοι αν μπορουν γιατι ετσι θα βοηθηθει πολυ κοσμος και να μην εγκαταλειπουν απο μνησικακιες αλλων.Τελος θα βαλω και αλλες φωτο που ζητηθηκαν.Καλη συνεχεια!!
 

aeratos28

Just aeratos
larioso πολύ καλός είσαι φίλε..πολύ μεγάλη βελτίωση από το 6μηνο που είχες ανεβάσει..επιασες πολύ μεγάλη φυτρωση και γενικά δείχνει δουλειά πολύ καθαρή και εντελώς φυσικό ..εμένα μου αρέσει πάρα πολύ αυτό που βλέπω..αυτό που λες ότι δεν είσαι ενεργός,φιλε δεν χρειάζεται να είσαι κάθε μέρα εδώ,απλα να γίνονται ανανεώσεις μία φορά το μηνα ή κάθε 2 μήνες και είσαι οκ..εσύ το κάνεις αυτό οπότε μία χαρά συμμετέχεις,ουτε εξαφανιστηκες όπως άλλοι,ουτε τίποτα..κύριος είσαι.χαρηκα φίλε για το αποτέλεσμα που πήρες,ευχομαι τα καλύτερα,καλη συνεχεια να έχεις
 

P70

Active Member
Μπραβο Λάζαρε, πολυ ωραιο αποτελεσμα. Αλλαξε η εικονα σου εντελως! Καλη συνεχεια και ευχομαι ακομα καλυτερα!
 

Tasmania

Active Member
παρα πολυ αξιοπρεπες αποτελεσμα, αν συγκρινει κανεις την αρχικη εκταση αραιωσης... υψηλη φυτρωση, φυσικη Hairline και ικανοποιητικη πυκνοτητα. Μπραβο @LARIOSO να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου. Μολις μπορεσεις παιξε λιγο με το μαλλι (σε διαφορα στυλ χτενισματος) και ανεβασε φωτογραφιες (face to face, πανοραμικη και 2 πλαγιες).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spass

Active Member
ευγε!απο τα πολυ καλα αποτελεσματα του forum και νομιζω οτι πρεπει να σου πουμε κι ενα ευχαριστω ολοι μας για την συνεχης ενημερωση
 

aeratos28

Just aeratos
αυτό που σου έλεγα και εγώ tasmania να κάνεις..διαφορετικά χτενίσματα ,όχι μόνο όλα προς τα πίσω..και έπεσαν να με φάνε κάποιοι ,ότι τι ζητάω πάλι κτλ κτλ..καλό είναι να βλέπουμε και διάφορα χτενίσματα,οχι μόνο όλα πίσω ..ανακατεμένα και μπροστά,χτενισμενα χωριστρα στο πλάι,ανακατεμα και προς τα πάνω και διάφορα τέτοια..το να χτενιστουν όλα με τη βούρτσα προς τα πίσω δεν λέει κάτι..
Μολις μπορεσεις παιξε λιγο με το μαλλι (σε διαφορα στυλ χτενισματος) και ανεβασε φωτογραφιες (face to face, πανοραμικη και 2 πλαγιες).
 

Tasmania

Active Member
κανενας δεν επεσε να σε φαει @aeratos28 . ολα καλα μαν :)
βεβαια εδω δεν τις ζητησες, ουτε αλλη πανοραμικη κλπ και ειπα να το παιξω "απαιτητικος".
 

tasos33

Well-Known Member
aeratos δάσκαλε,δίδαξες το forum και τώρα σε κανουν κόπι παστε(που λέει κ ο υπουργός).....


αυτό που σου έλεγα και εγώ tasmania να κάνεις..διαφορετικά χτενίσματα ,όχι μόνο όλα προς τα πίσω..και έπεσαν να με φάνε κάποιοι ,ότι τι ζητάω πάλι κτλ κτλ..καλό είναι να βλέπουμε και διάφορα χτενίσματα,οχι μόνο όλα πίσω ..ανακατεμένα και μπροστά,χτενισμενα χωριστρα στο πλάι,ανακατεμα και προς τα πάνω και διάφορα τέτοια..το να χτενιστουν όλα με τη βούρτσα προς τα πίσω δεν λέει κάτι..
 

aeratos28

Just aeratos
φίλε κοίτα να δεις.επειδη το έχω κάνει σε όλους και σε εσένα και στον dimitris50423,που είναι από βεκρή,μπορεις να πας και στο νήμα του δημητρη να το δεις αυτό που λέω,τι φωτό του είπα να βαλει..χαρακτηριστικα,τυπου cvial..δεν επιλέγω όπως εννοεις σε ποιους θα ζητησω τέτοιες φωτο..ολοι στο φόρουμ με λένε μ@λ@κ@, ότι έτσι πάντα χαλαω νήματα και μπαίνουν (καινουργια) μέλη και μου στέλνουν pm και με βρίζουν(σπίτια ,μάνες) κτλ..αλλα δεν μασαω,ζηταω τα ίδια απο ολους..πιστεύεις ότι το κάνω αυτό συγκεκριμένα μόνο στις κλινικές κυπρου ή αλλού?κανεις
κανενας δεν επεσε να σε φαει @aeratos28 . ολα καλα μαν :)
βεβαια εδω δεν τις ζητησες, ουτε αλλη πανοραμικη κλπ και ειπα να το παιξω "απαιτητικος".
λάθος,δεν παρακολουθεις το φορουμ ,ούτε τα παλαιότερα νήματα μάλλον..πρέπει να τα ζητατε και εσείς αυτά όμως καμία φορά,μην με λέτε εμένα συνέχεια κομπλεξικο..αφού και εσείς τα σκεφτεστε αυτά που ρωταω και ζηταω
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
κόπι παστε το copy paste και το hiv χιβ..ο τύπος ειναι νεατερνταλ..υπουργός σου λέει..χαχαχζα,εχουμε μπλέξει με τους άχρηστους.!
aeratos δάσκαλε,δίδαξες το forum και τώρα σε κανουν κόπι παστε(που λέει κ ο υπουργός).....
 

andy.k

Active member
Λαζαρε πολυ καλη κ η πανοραμικη. Μια χαρα σε εφτιαξε φιλε. Ακομα και το crown υπο ευνοικη γωνια θεασης φαινεται αξιοπρεπες. ΟΚ στην πανοραμικη λογικο να φαινεται αραιο. Η δοτρια επισης σε πολυ καλη κατασταση παρολο που εχει φαει στη μαπα 3 συνεδριες(οκ το strip δε την αραιωνει βεβαια). Αλλα για 4000gts που σου πηρανε με fue, εχει αρκετα καλη εικονα(οπως το βλεπω εγω τουλαχιστον). Εκτιμω πως δε ξαναμπαινεις προσεχως για μμ, στο μελλον αν γουσταρεις μονο αν αδειασει τελειως το crown να το φτιαξεις με οτι δοτρια εχει απομεινει. Για την ωρα, θεωρω πως πρεπει να εισαι απολυτα ευχαριστημενος, με την καλυψη που πετυχες σε τοσο μεγαλη περιοχη. Σε εσωσε προφανως η πολυ υψηλη φυτρωση κ εσενα...
 
Μπλουζα