iGrow, η νέα συσκευή laser

tasos

Active Member
Οχι, δεν έχω χρησιμοποιήσει το Laser Gain..... έχω κάνει κάτι σαν αυτό αλλά με περισσότερους διόδους. Στο ακόλουθο βίντεο στο 1:12 και μετά

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos

Active Member
.....ωρίστε και βίντεο με αποτελέσματα απο το Laser Gain που λέγαμε.

Αποτελέσματα μετά απο 5 μήνες θεραπεία και μάλιστα στο Crown η οποία είναι και δύσκολη περιοχή !

Πως σας φαίνεται ?

Σαν κατασκευή (των Laser) είναι σύμφωνο με τις προδιαγραφές που χρησιμοποιούμε στις ιδιοκατασκευές και σίγουρα πιο δυνατό σε αποτελεσματικότητα απο iGrow και Theradome


 
Τελευταία επεξεργασία:

MELA

Member
Τασο, καποια στιγμη ειχες φτιαξει ενα αυτοσχεδιο κρανος. Ειχες αποτελεσματα; Το χρησιμοποιεις ακομα; Εχεις να προτεινεις μια καλη συσκευη που να μην ειναι πολυ ακριβη;
 

tasos

Active Member
Ναι Mela, ειχα φτιάξει το αυτοσχέδιο κράνος που κάνει και ο John στο www.overmachogrande.com

Είχε κοντά στις 280 διόδους αλλά είχε μερικά προβλήματα και δεν είχε καλή απόδοση......και ούτε είχα καλά αποτελέσματα μ'αυτό.

Οχι δεν το χρησιμοποιώ ακόμα.

Αντιθέτως πρωτού το κράνος είχα κάνει ένα αυτοσχέδιο πλαίσιο με γύρω στις 70-80 διόδους (περίπου όπως στο πρώτο βίντεο παραπάνω) και εκανα 3 ζώνες..........με αυτό Μέλα είχα καλά αποτελέσματα στο 6μηνο.

Κάποια ετοιμη συσκευή προτείνω το www.lasergain.com (πουλάει μεσω ebay) και παραπλήσιες τέτοιες συσκευές........
τα λεφτά τους θα τα βγάλουν, αν όχι το βάζεις πάλι στο ebay και το πουλάς σαν μεταχειρισμένο.....λίγο πιο φθηνά.

Τα lasercombs (τύπου χτένας-βούρτσας) αν και μπορείς να βρείς πολυ φθηνά κατα την γνώμη μου μην ασχοληθείς καθόλου.....
στις διαφημίσεις τους όπως και στο iGrow παρουσιάζουν τα αποτελέσματα απο "κανονικά" laser (http://www.suneticslasers.com/) σαν αντίστοιχα δικά τους.......... πράγμα που είναι ψέματα !
 

MELA

Member
Ευχαριστω πολυ Τασο, λεω να δοκιμασω. Δεν εχω εμφανη αραιωση, μονο ελαχιστα στην κορυφη του κεφαλιου και λεω μηπως εχω κανενα regrowth εκει.
 

tasos

Active Member
παρακαλώ, για τις γυναίκες είναι μια πολύ καλή θεραπεία....θα βελτιώσει όλο το τριχωτό και την ποιότητα της τρίχας ! Για regrowth θα επιμείνεις και θέλει αρκετό καιρό !

Να μας ενημερώνεις
 

lalakis

Active Member
Κάπα πως μπορώ να δω το λινγκ π μου στειλες;τα λεηζερ αυτά έχουν σίγουρα αποτελεσματα για no 3 no 2;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Κάπα πως μπορώ να δω το λινγκ π μου στειλες;τα λεηζερ αυτά έχουν σίγουρα αποτελεσματα για no 3 no 2;
πατας απαντηση στο μηνυμα που εχω δωσει το λινκ
θα δεις καπου να γραφει 251580405173
θα κανεις αντιγραφη μονο τον αριθμο και επικοληση σε καινουρια σελιδα στο url
θα ανοιξεις την πρωτη σελιδα που θα σου εμφανισει
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
τα λεηζερ αυτά έχουν σίγουρα αποτελεσματα για no 3 no 2;
απο οτι εχω καταλαβει(εχουμε πολλες μαρτυριες απο μελη) ναι
δεν ξερω κατα ποσο,δεν εχω χρησιμοποιησει ακομα,κολλαω στο πρακτικο κομματι γιατι θα χρειαστει καποια πατεντα στηριξης
 

Συνημμένα

  • $_57.JPG
    $_57.JPG
    204.9 KB · Προβολές: 358
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
(απαντηση στο μηνυμα,αντιγραφη το λινκ)

@kapa

Αυτός ο τρόπος εισαγωγής εισαγωγής για ποιά link ισχύει?

Θυμάμαι κάποια links ( κυρίως Ebay ) δέν τα εμφανίζει πλέον το forum...είχα βασανιστεί πολύ πριν μερικές εβδομάδες!.

Θα πρέπει από την μεριά μας και εμείς όταν θέλουμε να επισυνάψουμε κάποιο αντίστοιχο link να ακολουθούμε κάποια συγκεκριμένη διαδικασία?

Για δώσε info όταν μπορείς...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
@kapa

Αυτός ο τρόπος εισαγωγής εισαγωγής για ποιά link ισχύει?

Θυμάμαι κάποια links ( κυρίως Ebay ) δέν τα εμφανίζει πλέον το forum...είχα βασανιστεί πολύ πριν μερικές εβδομάδες!.

Θα πρέπει από την μεριά μας και εμείς όταν θέλουμε να επισυνάψουμε κάποιο αντίστοιχο link να ακολουθούμε κάποια συγκεκριμένη διαδικασία?

Για δώσε info όταν μπορείς...
απο οτι εχω εντοπισει ειναι μονο απο το ebay αλλα οχι την κεντρικη σελιδα,αυτην φαινεται κανονικα http://www.ebay.com/sch/i.html?_fro...Xlaser+growth.TRS0&_nkw=laser+growth&_sacat=0

το σφαλμα γινεται οταν διαλεξουμε ενα συγκεκριμενο πολητη-αντικειμενο
 

tasos

Active Member
Hope, για το συγκεκριμένο (i-restore) δεν ξέρω τα τεχνικά χαρακτηριστικά του..... δεν είδα πουθενά να λέει στο site, πόσες διόδους εχει , τι μήκος κύματος εχουν κ.τ.λ.

Η τιμή του είναι τσιμπημένη......αλλά σαν κατασκευή είναι ωραία (κάτι παραπλήσιο σε ιδιοκατασκευή όμως εχω εγώ)

Κάπα, ΝΑΙ σαν πατέντα στήριξης αυτά τα στηρίγματα στην φωτό σου, είναι πολύ βολικά !

Δεν είναι ακριβά και μπορείς να βρείς και απο ελληνικά eshop....... σαν βραχίονας στήριξης σε tablet,iPad, κινητό

[τα Quotes πως λειτουργούν βρε Κάπα ???]
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Δεν είναι ακριβά και μπορείς να βρείς και απο ελληνικά eshop.......
(επελεξα απαντηση,εσβησα ολα τα αλλα κρατησα το κομματι που με ενδιαφερει)
εχεις καποιο λινκ?

[τα Quotes πως λειτουργούν βρε Κάπα ???]
(ξανα παω στο πανω μηνυμα επιλεγω να γινει μπλε το κομματι που με ενδιαφερει,επιλεγω το +Quote που θα μου βγαλει απο κατω. κατω απο το δικο μου μηνυμα εχει εμφανιστει το insert quotes,το παταω και μου εχει κανει επικοληση και παραθεση αυτο το κομματι που επελεξα να γινει μπλε και πατησα το +Quote ,μετα απανταω σε αυτο)
 

Dean

New Member
Εδώ έχει πολλές συσκευές:

http://www.ebay.com/sch/Health-and-Beauty-Supplies-/31413/i.html?_nkw=laser+comb

Εγώ δεν θα επέλεγα laser comb αλλα αυτό:
δες και το βιντεάκι,εχει και καλές κριτικές ! Στα 140 ευρώ, 56 laser modules !

λίγο πιο φθηνό αυτό που ζαχάρωνε ο GOMI στα 116 ευρώ:

Ενας φιλος μου το ειχε αγορασει αλλα δε το χρησιμοποιησε και μου το εδωσε οποτε θα το χρησιμοποιησω και θα σας πω τι αποτελεσματα θα εχω
 
Μπλουζα