Geroksouras, fue, 2971+2252 grafts, 7-8/11/2013 & 9-10/11/2014

aeratos28

Just aeratos
Γτ τη πεφτεις σε εμένα μονο δεν μπορω να καταλάβω γιορκι φαν δεν μπορω να καταλάβω..και στο κάτω κάτω δεν το ξεκίνησα εγώ,δεν αναφέρθηκαν εγώ στο όνομα σου..άλλος το ξεκίνησε για σένα αυτό το πράγμα..οποτε δεν το πήγα εγώ επι προσωπικού..εσύ το πας και χωρίς λογο..γενικά πάντως παρατηρώ οτι αν κάποιος είναι αντικειμενικος και δεν λέει αυτά που θέλουν να ακούσουν κάποιοι,αμέσως δέχεται επιθεση..γιατί ρε παιδιά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

yorkifun

Active Member
Γτ τη πεφτεις σε εμένα μονο δεν μπορω να καταλάβω γιορκι φαν δεν μπορω να καταλάβω..και στο κάτω κάτω δεν το ξεκίνησα εγώ,δεν αναφέρθηκαν εγώ στο όνομα σου..άλλος το ξεκίνησε για σένα αυτό το πράγμα..οποτε δεν το πήγα εγώ επι προσωπικού..εσύ το πας και χωρίς λογο..γενικά πάντως παρατηρώ οτι αν κάποιος είναι αντικειμενικος και δεν λέει αυτά που θέλουν να ακούσουν κάποιοι,αμέσως δέχεται επιθεση..γιατί ρε παιδιά?

συγγνώμη φίλε μου αλλά μόνο εσένα είδα να αναρωτιέσαι που είμαι..δυο αναφορές έγιναν στο όνομα μια από εσένα και μια από τον δημήτρη..αλλά μόνο εσύ αναρωτήθηκες που είμαι..μπορείς να είσαι όσο αντικειμενικός θέλεις και να μπεις στο νήμα μου να πεις ότι θέλεις..ότι είναι αποτυχημένη ότι δεν σου αρέσει η μεταμόσχευση μου..ότι με κορόιδεψαν..και τέλος πάντων ότι θέλεις..αλλά όχι κάτι που έχει θέμα την τιμιότητα τις παρουσίασης μου..αν δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά δεν υπάρχει και λόγος να το συζητήσουμε περισσότερο γιατί υπάρχει σοβαρό πρόβλημα κατανόησης..
 

aeratos28

Just aeratos
Φιλε γιορκιφαν για να μην μπερδευομαστε..δεν είπα αν είναι καλη η όχι η αν σε κορόιδεψε κανεις στην εμφυτευση σου..είπε ο Δημήτρης.:πες στον γιορκιφαν να βάλει φωτο στον ήλιο και θα δεις το αποτέλεσμα...και είπα εγώ που είναι ο φίλος γιορκιφαν??ας βάλει φωτο στον ήλιο να δουμε αποτέλεσμα..είπα εγώ αν είσαι τίμιος εσύ η όχι??ας είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί σε οτι λέμε ρε παιδιά!τι με νοιάζει εμένα αν θα βάλεις φωτο στον ήλιο η όχι?κάνε οτι θέλεις.και σου ξαναλεω οτι δεν αναφέρθηκαν σε εσένα εγώ,απλα προσθεσα αυτή την κουβέντα ουτε τίμιο σε είπα ουτε άτομο..πως το συνδεεις δεν σε πιάνω..και η μονη φορά που είπα τη λεξη τίμιος ηταν για τον γεροξουρας..οτι έχει τις καλύτερα φωτο απο ολους..τις πιο καθαρές..οποτε μην λες οτι αναφέρθηκα για τιμιότητα για σένα
 

aeratos28

Just aeratos
Φιλέ Τάσο όσον αφορα αυτό που λες για πατερν και πάχος τρίχας κτλ..Χαίρω πολύ..το έχω πει πολλές φορες και δεν το έχετε δει κάποιοι η δεν καταλαβαινετε πως το λέω..Δεν συγκρινω κάποιον με τον γεροξουρα..ουτε τον συγκρινα γιατί μιλάμε για απίστευτα διαφορετικές περιπτωσεις..το παιδι ηταν σαν τον Τσάκωνα όπως είπε σε προηγούμενο μνμ ο giorgos athina..και εγώ λέω πως τέτοιες περιπτωσεις δεν πρεπει να μπαίνουν για εμφυτεύσεις γιατί είναι ανευ ούσιας..αυτή είναι η γνώμη μου ρε παιδιά..και όταν βλέπω μνμ και του λένε μπράβο,πολύ ωραίο,εχεις θάρρος και balls,και ηταν επιτυχημένο κτλ κτλ λυπάμαι αλλά διαφωνω απόλυτα..και έχω τώρα ποσά μνμ και μου απαντάτε οτι να ναι!ο ένας μου λέει να το έλεγα πμ με άλλον,ο άλλος οτι τον λέω άτιμο..τι να πω!αν αρέσει το αποτέλεσμα σε κάποιους οκ,δεν έχω πρόβλημα με τη γνώμη κάποιων,έτσι δεν πρεπει να έχετε και εσείς με τη δική μου
 

Δημητρης38

Active Member
Εγω δεν θελω να ποσταρω φωτογραφιες απο τις μ/μ που εκανα γιαυτον ακριβως τον λογο.
Διοτι το καθε θρεντ κινδυνευει να γινει αρενα με προσωπικες επιθεσεις ... τελος παντων.
Δεν χρειαζεται να γινομαστε ολοι τοσο ευεξαπτοι διοτι ....
1ον) Δεν γνωριζει κανενας τα προσωπικα μας στοιχεια, ποιοι ειμαστε, παρα μονο βλεπουν τις καταραμενες ραφλες
2ον) Γιατι ολοι εδω μεσα εχουμε ενα κοινο προβλημα και συνυπαρχουμε ψαχνοντας την καλυτερη δυνατη λυση.

Κατα τα αλλα χρειαζεται και ο απαιτουμενος σεβασμος ειδικα στα παιδια που ποσταρουν φωτογραφιες και εμπειρίες τους βοηθωντας ολους εμας τους υπολοιπους, να σχηματισουμε ολοκληρομενη αποψη για τυχον μελλοντικες μας κινησεις.
Ειρηνη ημην !!
 

aeratos28

Just aeratos
Οκ φιλε εγώ την άποψη μου λέω.ουτε επιθεση εκανα σε κανέναν,άλλωστε δεν ενδιαφέρομαι για τέτοια πραγματα..και αν το πήρε κάποιος έτσι οτι του κάνω επιθεση ζητάω συγνώμη από όλα τα παιδιά..στον γιορκιφαν αν και ουτε καν είχε σχέση με επιθεση,μόνος του μπερδεύτηκε,αλλά απο μεριά μου ας ζήτησω συγνώμη. και ειδικα στον γεροξουρα.όπως απολυτα σωστα ειπες Δημητρη 38 μονο καραφλες βλέπουμε και ουτε γνωριζομαστε ουτε ξέρουμε ποιος είναι ποιος,αρα δεν υπάρχει κανένα θέμα..Σε ενα πράγμα δεν συμφωνω όμως..τι παει να πει σεβασμός σε όσους έχουν κανει μεταμόσχευση και ποσταρουν φωτο..δεν το βλέπω έτσι..επειδή δηλαδή ποσταρει φωτο αν δεν αρέσει σε κάποιους το αποτέλεσμα να μην το πουν??γιατί αυτό?επειδή έκανε εμφύτευση σεβασμός?όχι ρε παιδιά..για μενα εμφύτευση επιτρέπετε άντε μέχρι norwood 5και εκεί ανάλογα με τη δοτρια..για να εχεις καλό αποτέλεσμα σχετικα..ο φίλος δεν έπρεπε να μπει καν..πες μου πως θα συνεχισει τώρα??αλλά 1000 με 1500 έχει..πως θα συνεχισει??και το έχω πει παλι οτι βλέπουν άνθρωποι που δεν έχουν ιδέα και μπερδεύονται..με ενα mpg μονο θα μπορεί να έχει μια αξιοπρεπή εικόνα ενα τέτοιο norwood
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα ειναι τιμιότατο για την δυσκολία της περίπτωσης. Ένα μερεμέτι ακόμη, smp και με το σωστό κούρεμα τέλος για πάντα. Ενδιαφέρον θα είχε να βάλει ο geroksouras και φωτο χωρις ήλιο απο άλλους χώρους, οχι μασκαρεμένες, αλλά απο πιο φυσιολογικές καθημερινές συνθήκες εσωτερικών χώρων.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
O aeratos με λιγα λογια για να καταλαβουμε θελει πει οτι σε ενα τοσο μεγαλο nw ειναι καλυτερα να μην ασχοληθεις και να μπεις σε μια τετοια διαδικασια γιατι και χρημα τρως και μια καλη εικονα δεν αποκτας που ισως και εγω δεν θα το κανα αλλα αμα ειχα το χρημα ισως να το προσπαθουσα και γω γιατι οπως και να το κανουμε κανενος μας δεν μας αρεσει η φαλακρα και ενα παραπανω αν δεν μας παει και εξαντλουμε την καθε ελπιδα για να βελτιωθουμε.
Εμεις με την σειρα μας λεμε οτι εχει παρει τα αναλογο αποτελεσμα που θα πρεπε να παρει και ειναι ενα πετυχημενο αποτελεσμα οσο αφορα την φυτρωση.
Απλα τα πραματα.Κατα ενα μερος εχει δικιο και αυτος και εμεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Ακριβως αυτό εννοώ john john..επιτέλους!! Ουτε επιθεση σε κανέναν ουτε τίποτα..απλα λέω οτι δεν εχει καλυψει ουτε το 50% της κενής περιοχης και δεν μπορεί να συνεχισει..και γι αυτό λέω οτι δεν έπρεπε να ξεκινήσει καν..και λεφτά πολλά χάλασε και δεν μπορεί να τελειώσει αυτό που θέλει..καλά danceworld για το tatoo δεν το συζηταω,επειγόντως χρειαζεται..και γνώμη μου είναι οτι καλυτερα θα ηταν να είχε κανει σε όλο το κεφάλι απο την αρχή,θα ηταν ξέγνοιαστες με πολύ ωραίο αποτελεσμα και με μηδαμινά λεφτά..thats'all!! Δεν νομιζω οτι λέω κάτι κακό..συμφωνείται?
 

yorkifun

Active Member
θα πω ακόμα μια φορά για εμένα προσωπικά από τι στιγμή που εκτίθομαι σε ένα forum περιμένω να ακούσω και πράγματα που δεν μου αρέσουν..αλλά είναι δεκτά όσο μένουν καθαρά στο θέμα αποτέλεσμα μεταμόσχευσης..δεν το συνεχίζω άλλο αυτό το θέμα ας πούμε ότι μερικές φορές ο γραπτώς λόγος παρεξηγείτε..όπως το έγραψες φάνηκε διαφορετικά..λες ότι δεν ήταν αυτή η πρόθεση σου τέλος δεκτό.

όσον αφορά το αποτέλεσμα το συγκεκριμένο..εγώ προσωπικά μπορώ να μπω λίγο στην ψυχολογία του..δεν είχε μαλλιά και ξαφνικά έχει αλλάξει η εικόνα του 100%.
Mερικές φορές κάποιες λεπτομέρειες που καθόμαστε και αναλύουμε και υπεραναλυουμε κοιτώντας μια στατική εικόνα δεν έχει τόσο σημασία στην πραγματική ζωή..

geroskoura συγχαρητήρια για την αλλαγή που πέτυχες..σου εύχομαι να καταφέρεις να πας ακόμα πιο κοντά στον στόχο σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγώ πάλι νομίζω πως έχει εναλλακτικές, το τελευταίο μερεμέτι θα το κάνει με μούσια μόνο αφού δότρια δεν έχει, και αν πυκνώσει και με smp και με ενα ακόμη πιο κοντό κούρεμα θα φαίνεται άριστος!! Ειναι και περίεργη η υφή στα μούσια που δίνει μια αγριάδα στις τρίχες αλλά θα πάει καλά, ήταν ένα άδειο κεφάλι και τώρα έχει μαλλί, για μένα ειναι πετυχημένος σαν περιστατικό και δεν μπορεί να συγκριθεί σε καμία περίπτωση με εμένα η παραπλήσια nw. Οι προσδοκίες πρέπει να ειναι ρεαλιστικές, ήμουν nw 3v και πήγα 1, αυτός που ειναι 7 τι θα πάει;
 

geroksouras

Active Member
η κενη περιοχη ειναι μετρημενη περι τα 60 τετρ.εκ
δηλ 60χ30>1800
οχι 35 πυκνοτητα που εχουν τα εκτος hairline αλλα 30 για να φτασουν
αλλωστε η αναλογια θα ειναι περισσοτερα γεννια,ειναι και κομματι που δεν<φαινεται>πρωτα
οποτε η διαφορα απο τα εκτος hairline θα ειναι αμελητεα
θα κλεισει ετσι το ολο κενο εστω και με την μορφη μετριας πυκνοτητας
απο τα γενια περνω σιγουρα 1200 και απο κεφαλι αλλα 700 τελευταια
οποτε πιανω τον στοχο μου και θα ειμαι πολυ ευχαριστημενος
για tatoo θα το σκεφτω αργοτερα
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
εδω εχει το μεγαλυτερο ενδιαφερον τελικα...η υποθεση παρουσιαζεται ως project, με σωστο σχεδιασμο, σταδια εξελιξης και προσμονη απο τους φανς, καλη συνεχεια γέρο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδια αν τελιωσει η δοτρια και απο γενια και απο τα γεννητικα οργανα δε μπορει να παρει καποιος πλεον?
Και εκει ειναι που δεν τα χρειαζομαστε εξαλλου.Η ακομη δεν βαζουν χερι εκει.Τι γινεται?
 

Δημητρης38

Active Member
Ρε παιδια αν τελιωσει η δοτρια και απο γενια και απο τα γεννητικα οργανα δε μπορει να παρει καποιος πλεον?
Και εκει ειναι που δεν τα χρειαζομαστε εξαλλου.Η ακομη δεν βαζουν χερι εκει.Τι γινεται?

Υπαρχουν κλινικες στον κοσμο που παιρνουν απο πλατη (οσοι εχουν), απο χερια, απο ποδια απο οπου εχεις τριχες.
Απλα το αφηνουν σαν τελευταια επιλογη γιατι τα μοσχευματα αυτα δεν εχουν μεγαλο ποσοστο επιβιωσης και αναλογη υφή τριχας. Υπαρχουν περιστατικα στο Ιντερνετ με τοποθετηση 25.000 μοσχευματων απο το σωμα με το αποτελεσμα να δειχνει αθλιο.

Παιδια το smp εγω τους τελευταιους μηνες το παρακολουθω αρκετα.
Διαβασα ομως (και στο παρων φορουμ) κριτικες καποιων που βλεπανε τυπους με smp που εδειχνε το σκαλπ ζωγραφισμενο
Συγκεκριμενα καποιος στο αντιστοιχο θρεντ του φορουμ ειδε λεει τυπο με smp στο σκαλπ στο μετρο (εντονος φωτισμος) και ηταν αηδια. Πιστευω πως χρειαζομαστε μελετη και στο συγκεκριμενο θεμα.
 

Flosk

Well-Known Member
Εννοειται, αν δεν δουμε απο κοντα δεν ωθουμε προς τα εκει τον κοσμο. Και το smp για μενα αξιζει μονο αναμεσα σε μαλλακια, οχι σε αδεια τελειως σημεια..
 

aeratos28

Just aeratos
Σωστα μιλάει ο γεροξουρας οποτε καλη συνέχεια φιλε,μακάρι να κλείσει κάθε κενό που υπάρχει με οποίο τροπο γινεται.όσον αφορα τον γιορκιφαν,φιλε μου κοιτα να δεις..ειπες στο προτελευταίο μνμ σου κάτι για προβλήματα κατανόησης,και αν δεν μπορω να καταλαβω κτλ κτλ..δεν έδωσα σημασία και δεν σου απάντησα γιατί δεν υπήρχε λογος να ασχοληθω σε τέτοιες αντιπαραθέσεις..αυτά είναι μικρότητες..μακρια απο εμένα..και στελνεις και το τελευταιο σου μνμ οτι οκ δεκτο κτλ..μην μπερδευεσαι..δεν απολογηθηκα και ειδικα σε εσενα γιορκιφαν..επειδη μπερδεύτηκες εσύ δεν ήμουν υποχρεωμένος ουτε καν να πω κάτι.. εγω εχω το θαρρος να αναγνωριζω οτι το πηρατε σαν επιθεση και να λεω και ενα συγγνωμη και να προσεχω τι λεω,το ιδιο περιμενω και απο εσενα..οχι να πεις συγγνωμη κτλ,δεν με ενδιαφερει αυτο,αλλα να παρεις πισω κουβεντες περι νοημοσυνης γιατί τις θεωρώ το λιγοτερο αστείες,για να υπαρχει μια τυπικη εκτιμηση και απο τις 2 μεριες.
 

gkast

Active Member
Ρε παιδια αν τελιωσει η δοτρια και απο γενια και απο τα γεννητικα οργανα δε μπορει να παρει καποιος πλεον?
Και εκει ειναι που δεν τα χρειαζομαστε εξαλλου.Η ακομη δεν βαζουν χερι εκει.Τι γινεται?
Γιάννη ....εαν χτυπά ξύλο σου τελειώσει η δότρια και έχεις μόνο στα γενετικά ....
Θα σε στείλω σε ένα γιατρό που έχει μεγάλα ποσοστά επιβίωσης ..το μόνο αρνητικό στην υπόθεση ειναι οτι την εξαγωγή την κάνει χωρίς αναισθησία ...."............
 
Μπλουζα