George5, fue, 2700 grafts, 19/8/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η φορά είναι το μικρότερο πρόβλημα. Το μεγαλύτερο είναι ο σχεδιασμός της δεξιάς πλευράς. Είναι προφανές ότι η συναρμογή είναι προβληματική. Είναι σχεδόν ευθεία και κλείνει πολύ στους κροτάφους (η γυναικεία hairline που λέει ο Piros) χωρίς να δημιουργεί μια καμπύλη με τα temples αλλά μάλλον ένα τρίγωνο. Η άλλη πλευρά είναι σαφώς καλύτερη (με βάση πάντα τις διαθέσιμες φώτο). Είναι χοντρό φάουλ για την κλινική.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Adriano ποιος κροταφος λες οτι εχει θεμα; ο δεξιος; ας μετρησει ο φιλος αποσταση απο τα φρυδια να δουμε τι παιζει.
Δεν μου φανηκε κατι περιεργο για αυτο σχολιασα τη μεχρι τωρα φυτρωση που παει καλα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
αυτο που λεει ο cvial εχει βαση. Ισως θα επρεπε στον δεξιο κροταφο να κανει λιγο καμπυλη. Για το αν ειναι πιο πανω η κατω δεν βλεπουμε προσωπο οποτε μονο ο ιδιος μπορει να μετρησει αποστασεις.
 

Skilltone

New Member
Παιδια σορι που επαιμβαινω στη συζητηση μπορειτε να με βοηθησετε στο πως ανοιγω καινουριο νημα??
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια σορι που επαιμβαινω στη συζητηση μπορειτε να με βοηθησετε στο πως ανοιγω καινουριο νημα??

πηγαινε στο θεμα που σε ενδιαφερει. πανω δεξια εχει μπλε κουτακι που γραφει νεο θεμα. γραφεις τιτλο και οτι θες να πεις.
 

kal

Member
Παντως και ξυρισμενος νομιζω σ παει..Τωρα που φτιαξες και την χαιρλαιν..εγω στην θεση σ θα τα ξυριζα στην 1, + τα μουσια θα σουν μια χαρα..!
 

GEORGE5

Member
Παντως και ξυρισμενος νομιζω σ παει..Τωρα που φτιαξες και την χαιρλαιν..εγω στην θεση σ θα τα ξυριζα στην 1, + τα μουσια θα σουν μια χαρα..!

Ligo dyskolo auto pou les giati meta apo MM h dotria tha fainetai an thn ksyriseis . Spanies periptwseis pou h dotria me yprvolika konto malli (ksyrismeno) den fainetai tipota.
 

Tsek

Well-Known Member
Μιά χαρά είσαι φίλε. Απέκτησες μαλλί. Τα σχόλια με υποτιμητικούς όρους του τύπου "γυναικεία hairline" είναι εντελώς κατινίστικα για να μην το πώ πιο βαριά.
Ξύδι.
 

aeratos28

Just aeratos
Τι ξύδι ρε ?? Tsek κάνε check γιατί λαγκαρεις ...ο δεξιός κροτάφος έχει προβλημα..ερασιτεχνικά φτιαγμένος είναι..άντε γιατί όλο μ@λ@κιες λέτε όλοι τώρα τελευταία.ξύδι λέει..λες να ζηλευουμε η τίποτα άλλο??και συγκεκριμενα τι ακριβως να ζηλεψουμε ωστε να πιουμε ξυδι..τι καμμένα πράγματα ακούμε ρε εδώ μέσα..έχετε χάσει τη μπάλα εδώ μέσα και λέτε ότι προλαβαινετε..
 

tasos33

Well-Known Member
αερατε ειχα αρχισει να ανυσηχω με τοση αφωνια τελευταια
Τι ξύδι ρε ?? Tsek κάνε check γιατί λαγκαρεις ...ο δεξιός κροτάφος έχει προβλημα..ερασιτεχνικά φτιαγμένος είναι..άντε γιατί όλο μ@λ@κιες λέτε όλοι τώρα τελευταία.ξύδι λέει..λες να ζηλευουμε η τίποτα άλλο??και συγκεκριμενα τι ακριβως να ζηλεψουμε ωστε να πιουμε ξυδι..τι καμμένα πράγματα ακούμε ρε εδώ μέσα..έχετε χάσει τη μπάλα εδώ μέσα και λέτε ότι προλαβαινετε..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φιλε Τασο μόλις βλέπω χαζομάρες τέτοιου τύπου (ξύδι) κτλ αντιδρώ..σε ξεκατινιασματα δεν συμμετεχω ουτε συμμετειχα ποτε,οπως στο νημα το αλλο με john και τα αλλα παιδια.. Εδω απαντησα γιατι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα πλέον..χαζομάρα θα την έλεγα..έχουν χάσει το νόημα ορισμένοι ,μιλάνε για ζήλειες κτλ..έλεος δηλαδή..εδώ λέμε ότι έχει γίνει λάθος ,για καλό το λέμε,ξύδι λέει ο τύπος...χαχαχα.!
 

piros75

Well-Known Member
Μιά χαρά είσαι φίλε. Απέκτησες μαλλί. Τα σχόλια με υποτιμητικούς όρους του τύπου "γυναικεία hairline" είναι εντελώς κατινίστικα για να μην το πώ πιο βαριά.
Ξύδι.

Αγαπητέ μου φίλε, αν δεις στην ανάρτησή μου, αναφέρθηκα στην προβληματική χερλαιν του συναδέλφου με πολύ προσοχή (όπως το ίδιο έκανε και ο CVIAL). Η συμμετοχή μας σε αυτό το φόρουμ είναι για να λέμε και τη γνώμη μας για αυτά που βλέπουμε και όχι να μοιράζουμε μόνο μπράβο. στην προκειμένη περίπτωση, θεωρώ ότι η σχεδίαση της χερλαιν είναι εντελώς λανθασμένη. Τώρα αν διαφωνείς εσύ, είναι δικό σου θέμα. Όσο για το ξύδι, το αφήνω εντελώς ασχολίαστο....
 

Adriano

Well-Known Member
Μιά χαρά είσαι φίλε. Απέκτησες μαλλί. Τα σχόλια με υποτιμητικούς όρους του τύπου "γυναικεία hairline" είναι εντελώς κατινίστικα για να μην το πώ πιο βαριά.
Ξύδι.
Πες μου ότι μετά το ξύδι έκανες και "νια νια νια νια νια";

Φίλε. Μάθε να δέχεσαι την αντίθετη άποψη. Άκου ξύδι.
Στο θέμα μας. Η hairline είναι αφύσικη. Άποψή μου. Πιστεύω όμως ότι το αποτέλεσμα θα είναι καλό από την άποψη ότι πλέον ο φίλος μας έχει μαλλί.
 

Tsek

Well-Known Member
Αναφέρομαι κυρίως στον χαρακτηρισμό "γυναικεία"!! Πόσο κομπλεξικός είναι κάποιος που λέει σε άλλο μέλος ξερά και ωμά ότι έχει "γυναικεία" hairline. Δεν αναλογίζεται ότι ο άνθρωπος αυτός είναι υπαρκτό πρόσωπο και την ίδια στιγμή θα πάει στο καθρέφτη να ψάχνεται;; ΞΥΔΙ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

piros75

Well-Known Member
Αγαπητέ ο χαρακτηρισμός "γυναικεία" μπήκε σε εισαγωγικά, προσπαθώντας να εξηγήσω πραγματικά τι εννοώ με τον λάθος σχεδιασμό. Οι γυναικεία χερλαιν σε αντίθεση με την αντρική έχει κάποια χαρακτηριστικά γνωρίσματα. Δες εδώ και θα καταλάβεις: https://www.google.gr/search?q=fema...ved=0ahUKEwjDiKXFsd3QAhUhCsAKHfX4CroQ_AUIBigB

Σου ζητώ να διαβάσεις πιο προσεχτικά τί έγραψα και να μου ζητήσεις συγνώμη για τον χαρακτηρισμό "κομπλεξικο". Αν κάτι δεν είμαι στη ζωή μου είναι κομπλεξικός και ο χαρακτηρισμός σου πραγματικά δεν μου άρεσε καθόλου.
 

GEORGE5

Member
UPDATE στους σχεδον 4 μηνες (σε μια εβδομάδα 4 μηνες). Επισυνάπτω photos. Oι photos είναι όλες σημερινές σε διαφορετικούς φωτισμούς .Περιμένω την γνώμη σας. (οι photos από τον προηγούμενο μήνα είναι στηνσελιδα 5 του thread).
 

Συνημμένα

  • FullSizeRender (23).jpg
    FullSizeRender (23).jpg
    149.3 KB · Προβολές: 706
  • FullSizeRender (22).jpg
    FullSizeRender (22).jpg
    588.4 KB · Προβολές: 676
  • FullSizeRender (21).jpg
    FullSizeRender (21).jpg
    618 KB · Προβολές: 669
  • FullSizeRender (20).jpg
    FullSizeRender (20).jpg
    83.6 KB · Προβολές: 681
  • FullSizeRender (19).jpg
    FullSizeRender (19).jpg
    65.6 KB · Προβολές: 670
  • FullSizeRender (17).jpg
    FullSizeRender (17).jpg
    51.4 KB · Προβολές: 659
  • FullSizeRender (16).jpg
    FullSizeRender (16).jpg
    161.1 KB · Προβολές: 662
  • FullSizeRender (15).jpg
    FullSizeRender (15).jpg
    359.9 KB · Προβολές: 667
  • FullSizeRender (14).jpg
    FullSizeRender (14).jpg
    112.5 KB · Προβολές: 661
  • FullSizeRender (13).jpg
    FullSizeRender (13).jpg
    199.1 KB · Προβολές: 644
Μπλουζα