Filtros, fue, 2000 grafts, 16/6/2015

filtros

Member
Οχι θα ενημερώνω όσο πιο συχνά μπορώ. Νομίζω ότι θα την παλέψω να ανεβάζω μια φορά τον μήνα, μπας και βοηθήσω και κάποιους όπως βοηθήθηκα και ενημερώθηκα και εγώ. Δύσκολη περίπτωση λες ε? Άλλοι λένε εύκολη. Εγώ δεν ξέρω πραγματικά τι να πω. Μετά την ταλαιπωρία με την ΒΚ φιλοδοξώ ότι θα έχω για πρώτη φορά ένα καλό αποτέλεσμα από ΜΜ. Είδωμεν!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
πιστευω θα εχεις καλο αποτελεσμα ..ισως και απο τα καλυτερα εδω μεσα διοτι εχεις πολυ μαλι μπροστα
και εαν εχεις και υψηλη φυτρωση πας για μεγαλες πυκνοτητες....
και ευτυχως ο γιατρος διορθωσε τα προηγουμενα λαθη του(ετσι φενεται) και τωρα τελευταια μας εχει δωσει αποτελεσματα υψηλης αισθητικης(robot,ilcapitano) εφαμιλα της φημης του....
απο θεραπεια πως πας???
 

filtros

Member
Regaine 2% για την ώρα και με το που τελειώσει πάω στο 5%. Ξεκίνησα από την 15η μέρα μετά από συνεννόηση με τον γιατρό!
 

filtros

Member
Kαλημέρα σε όλους. Έκλεισα 2 μήνες και 2 ημέρες από τη μεταμόσχευση στον Γεωργίου. Με την αφή νιώθω μικρές τριχούλες στη λήπτρια, οπτικά όπως βλέπετε και εσείς από τις φώτο έχω ακόμα δρόμο.

1.jpg
2.jpg
 

salonikios30

Active Member
καλη επιτυχια!φαινεται καλη δουλεια αλλα ακομα ειναι πολυ νωρις.αυτο το κενο στη φωτο κεντρο δεξια τι ειναι?
 

salonikios30

Active Member
για μενα φαινεται καλη δουλεια γιατι ειναι μολις στους δυο μηνες και τωρα αρχιζει η φυτρωση. κ σοκ λος μηδαμινο για ενα τετοιο επιχειρημα ,2000 grafts hairline ANAMEΣΑ στα ηδη πυκνα μαμα.
 

poseidonas77

Well-Known Member
συμφωνω... το 50% της δουλειας εγινε...δηλαδη η αποφυγη του σοκλος...στη περιπτωση του φιλτρος αυτο ηταν ο μεγαλυτερος εχθρος.....και χωρις φινα μαλιστα!!!!!!!!
 

filtros

Member
Συμπληρώσαμε τρεις μήνες (παρά μία μέρα). Νομίζω ότι πάμε καλά. Αν μη τι άλλο είναι η πρώτη φορά που κάνω μμ (οι άλλες δύο ήταν στην ΒΚ) και στο τρίμηνο δεν έχω βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή από τα αρνητικά που έχω δει. Έχουμε πορεία ακόμα αλλά έχω την εντύπωση ότι πάμε αξιοπρεπώς. Ελπίζω να μην είναι ψευδαίσθηση!
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    2 MB · Προβολές: 541
  • 2.JPG
    2.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 554
  • 3.JPG
    3.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 551
  • 4.JPG
    4.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 519

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

filtros

Member
Δεν ξέρω τι έχει γίνει και έχουν μπει ανάποδα οι φωτο. Στον υπολογιστή μου είναι ίσιες κανονικά και όταν ανεβαίνουν είναι ανάποδες. Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει, είμαι άσχετος!
 

aeratos28

Just aeratos
φιλε μου filtros πιστεύω πας εξαιρετικά.παρα παρα πολύ καλή δουλειά!!εξαιρετική ως τώρα θα την έλεγα!και είσαι στους 3 μήνες,Σκέψου σε 2-3 μήνες ακόμα δηλαδή..μπράβο και στον doc για την προσεκτική δουλειά που βλέπω ότι έκανε!εμένα μου αρέσει πολύ πάντως..γιατι στα πλαγια όμως τα φέρνεις τόσο μπροστά ρε συ?είναι το χτένισμα έτσι ή υπάρχει κάποια υποχώρηση και το καμουφλάρεις?αν ειχες υποχωρηση γιατι δεν εβαζες μερικα και εκει?το λέω γιατί και εγώ έχω λίγο θέμα με τα πλαγιά και τα ανακατευω λίγο και δεν φαίνεται.δόρυ για το άκυρο που σε ρωταω αλλά επειδή βλέπω φοβερή δουλειά όπου εβαλες,αν παίζει κάτι με τα πλαγια να εβαζες και λίγα εκεί να έδενε το αποτέλεσμα!;)
 

filtros

Member
@poseidonas77 από το στόμα σου και στου θεού το αυτί για το τουμπάνιασμα! Έχουμε δρόμο ακόμα αλλά και εγώ έχω την εντύπωση ότι πάω καλά. στην ΒΚ χάλασα συνολικά καμιά 800αριά
 

filtros

Member
@aeratos28 όχι φιλαράκι, στο πλάι απλά βγήκαν έτσι στο χτένισμα δεν το έκανα για καμουφλάρισμα. Σε άλλες φώτο που θα ανεβάσω θα φανεί καλύτερα. Δεν έχω πρόβλημα εκεί! Κατά τα άλλα για την ώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος. Μακάρι να είναι και η συνέχεια ανάλογη (όπως εύχομαι και σε όλα τα παιδιά που επιχειρούν κάτι τέτοιο).
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Το.εως τωρα αποτελεσμα ειναι αψογο φιλτρε και ακομη ειναι πολυ νωρις για σημαντικη αναπτυξη, ειναι καλη η δουλεια που εχει γινει
 

Δημητρης38

Active Member
φιλε μου filtros πιστεύω πας εξαιρετικά.παρα παρα πολύ καλή δουλειά!!εξαιρετική ως τώρα θα την έλεγα!και είσαι στους 3 μήνες,Σκέψου σε 2-3 μήνες ακόμα δηλαδή..μπράβο και στον doc για την προσεκτική δουλειά που βλέπω ότι έκανε!εμένα μου αρέσει πολύ πάντως..γιατι στα πλαγια όμως τα φέρνεις τόσο μπροστά ρε συ?είναι το χτένισμα έτσι ή υπάρχει κάποια υποχώρηση και το καμουφλάρεις?αν ειχες υποχωρηση γιατι δεν εβαζες μερικα και εκει?το λέω γιατί και εγώ έχω λίγο θέμα με τα πλαγιά και τα ανακατευω λίγο και δεν φαίνεται.δόρυ για το άκυρο που σε ρωταω αλλά επειδή βλέπω φοβερή δουλειά όπου εβαλες,αν παίζει κάτι με τα πλαγια να εβαζες και λίγα εκεί να έδενε το αποτέλεσμα!;)

Ρε συ αερατος την εξαιρετικη δουλεια που την εχεις δει ?
Εγω δεν βλεπω καμια διαφορα... λογικο βεβαια γιατι ειναι στους 3 μηνες ακομα.
Ας μην υπερβαλουμε συνεχεια εδω μεσα.

Φιλτρος καμια θεραπεια παραλληλα κανεις? (φινα/μινο)
 

aeratos28

Just aeratos
ρε συ Δημήτρη καταλαβαίνεις τι λες?εσύ δηλαδή για να δεις διάφορα τι περιμένεις να γίνει μέσα σε 3 μήνες το παιδί?? bob marley?? υπερβολές νομίζω από εσένα γίνονται τώρα.για κοιτά πως ήταν τα μαλλιά του παιδιού πριν κάνει και πως είναι τώρα.εσύ δεν βλέπεις καμία διαφορα??μάλλον δεν βλέπεις τόσο καλά.άλλοι στους 3 μήνες δεν έχουν βγάλει τρίχα και έχουν και shockloss πολύ δυνατό και είναι άδειοι και ο filtros είναι γεμάτος..μην λέμε ότι θέλουμε ρε φιλε.!
 
Μπλουζα