Dimjim, fue, 2500 grafts, 9/11/2016

DIMJIM

Member
5ος μήνας
image.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Καλα παει Dimjim. Πιστευω για μπροστα θα μεινεις ικανοποιημενος. Για το πισω αν αργοτερα αποφασισεις να το κανεις θα γινεις πολυ καλος. Να μας ενηνερωνεις στους επομενους μηνες. Αν θες βαλε και καμια φωτο ακομη. Η πανοραμικη ωραια ;)
 

koumparos

Well-Known Member
Παει καλα απο θεμα φυτρωσης.Θα χρειαστεις και δευτερη για κραουν και πυκνωση β ζωνης.Η α ζωνη εκτιμω θα εχει πολυ καλη εικονα.Οντως εαν ξανακουρευτεις βαλε και μια τη δοτρια.
 

dimitris50423

Well-Known Member
δεν ειναι και πολυ καθαρες οι φωτο dimjim. δειχνουν καπως κοκκινο το κεφαλι.
παντως για τα μοσχευματα που εβαλες και την περιοχη που ειχες για καλυψη η φυτρωση παει καλα και βελτιωθηκες.
εχεις να δεις επιπλεον βελτιωση μεχρι το 12μηνο καλη συνεχεια. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

P70

Active Member
Καλα πας. Το κραουν αργει αρκετα, εγω τωρα που κλεινω 10 μηνες, τους τελευταιους 2 εχω δει μεγαλη διαφορα πισω.
 

felaini

Active Member
Super μπραβο φιλαρακι...τελειο μεχρι στιγμης αν αναλογιστουμε κ τα 2.500 μοσχευματα! Δεν νομιζω να εχουν μεγαλη διαφορα πλεον οι εκκηνικες κλινικες με του εξωτερικου(δεν μιλαω για τις τοp lorenzo bisagwa hanson αυτες παρεχουν εγγυημενο αποτελεσμα κ ποιοτητα) εγω μπαινω σε διαδικασια κ το ξανασκεφτομαι για ελλ.κλινικη μιας κ απ την κυπρο μου ειπαν αρκετα μεγαλο ποσο για 3000 μοσχευματα..κ μονο η διαδικασια αεροπλανο περισσοτερη αδεια κ πολυ περισσοτερα χρηματα για τα ιδια μοσχευματα..ελλαδαρα ολε!!!!
 

tasos33

Well-Known Member
Της κλινικής είσαι?
Super μπραβο φιλαρακι...τελειο μεχρι στιγμης αν αναλογιστουμε κ τα 2.500 μοσχευματα! Δεν νομιζω να εχουν μεγαλη διαφορα πλεον οι εκκηνικες κλινικες με του εξωτερικου(δεν μιλαω για τις τοp lorenzo bisagwa hanson αυτες παρεχουν εγγυημενο αποτελεσμα κ ποιοτητα) εγω μπαινω σε διαδικασια κ το ξανασκεφτομαι για ελλ.κλινικη μιας κ απ την κυπρο μου ειπαν αρκετα μεγαλο ποσο για 3000 μοσχευματα..κ μονο η διαδικασια αεροπλανο περισσοτερη αδεια κ πολυ περισσοτερα χρηματα για τα ιδια μοσχευματα..ελλαδαρα ολε!!!!
 

Tsek

Well-Known Member
Της κλινικής είσαι?
Μήπως εσύ είσαι φανατικά εναντίον της advance φίλε μου και βλέπεις παντού φαντάσματα ??

Στο δεύτερο ποστ επαληθεύεται αυτό που έγραψε τώρα εδώ ότι είναι μεταξύ Ελλάδας και Κύπρου.
 

Συνημμένα

  • IMG_20170512_192607.jpg
    IMG_20170512_192607.jpg
    370.6 KB · Προβολές: 296
  • IMG_20170512_192746.jpg
    IMG_20170512_192746.jpg
    493.9 KB · Προβολές: 288

tasos33

Well-Known Member
Τσεκ Είσαι καλός στην υπεράσπιση, δικηγόρος είσαι?

Φυσικά και δεν είμαι φανατικός πολεμιος, αντίθετος όλοι μας εδώ θέλουμε ελληνική /ες κλινικές που να κανουν παπάδες και να είναι και οικονομικα.

Μεταξύ σοβαρού κ αστείου το έγραψα διότι ηταν λίγο υπερβολικός στην περιγραφή του, δεν μπήκα στον κόπο να κάνω έρευνα στα παρελθοντικα πονταρίσματα όπως έκανες εσύ.

Μήπως τελικά είσαι εσύ φανατικός υπέρμαχος της advance?
 

Tsek

Well-Known Member
Μεταξύ σοβαρού, με 2 λέξεις που έγραψες, κάνεις οποιονδήποτε άλλο να σκέφτεί πολύ να γράψει ένα μπράβο (όχι μονο εδώ-οπουδήποτε) μην τυχόν και θεωρηθεί κατάσκοπος και μεταξύ αστείου ναί είμαι συνήγορος υπεράσπισης. Εσύ ;; Αναγνωριστής κατασκόπων;;
 

felaini

Active Member
Χαχα..οχι ρε φιλαρακι τασο μη βλεπεις φαντασματα! Οταν βλεπω θετικα αποτελεσματα τα επικροτω με λιγη δοση υπερβολης!! Ευχαριστω τσεκ που εκατσες κ εψαξες..μ αρεσε πολυ το αποτελεσμα οπως κ ενα απο dhi(εχει κανει ο αδελφος μου εκει καλο αποτελεσμα ηθελε λιγα μοσχευματα) οπως φυσικα κ αρκετα απο hds(εδω φαντασου εχω μιλησει κιολας για την προοπτικη να κανω εκει ηταν η πρωτη μου επιλογη) αλλα εδω βλεπω παρα πολυ ενθαριντικα αποτελεσματα απο ελλ. Κλινικες..οποιος δν τα βλεπει πλεοον εθελωτυφλει.. κ πλεον σκεφτομαι σοβαρα να επισκεφτω τουλαχιστον τις δυο που εχουν σωσει αποτελεσματα να δω τι παιζει...τασοοοο33 ξυπνα ρε φιλαρακι μη φαντασιωνεσαι..stay true men peace out!!!
 

tasos33

Well-Known Member
Αν είναι να γράφει μπράβο και τέλειο και λοιπές υπερβολές σε αποτελέσματα εξι μηνών που απλα έχουν φυτρώσει οι 50 τρίχες απο τις 100 και το δέρμα κανει καραμπαμ ακόμα και σε χαμηλό φωτισμό τοτε να μη γράψει τιποτα
Μεταξύ σοβαρού, με 2 λέξεις που έγραψες, κάνεις οποιονδήποτε άλλο να σκέφτεί πολύ να γράψει ένα μπράβο (όχι μονο εδώ-οπουδήποτε) μην τυχόν και θεωρηθεί κατάσκοπος και μεταξύ αστείου ναί είμαι συνήγορος υπεράσπισης. Εσύ ;; Αναγνωριστής κατασκόπων;;
 
Μπλουζα