Dimitris_real, fue, 3250 grafts, 21-02-2017

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geeorgee

Active Member
anar ασε τις ειρωνιες για οικονομολογους κτλ,αν δε πειραζει το δημητρη που εσκασε ενα χιλιαρικακι παραπανω αποτι αλλοι και αγορασε εμπιστοσυνη δικαιωμα του,καλα εδω εσενα σου φαινονται τσαμπα τα 2,5 ευρω να μου πεις
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δημητρη σωστες οι τελευταιες φωτογραφιες που εβαλες. φαινεται ακριβως η κατασταση.. εισαι στο 6μηνο πλεον και η φυτρωση θα κοψει σιγα σιγα.
για 3250 grafts για την εως τωρα φυτρωση το αποτελεσμα ειναι μετριο. ως προς τη φυσικοτητα της hairline μου αρεσει.
στην πανοραμικη αν συνεχισει η φυτρωση πρεπει να δωσει καλυτερη καλυψη με βαση τα μοσχευματα που σου εβαλαν. σιγουρα θα εχει κι αλλη βελτιωση
 

ANAR

Well-Known Member
καλα εδω εσενα σου φαινονται τσαμπα τα 2,5 ευρω να μου πεις

Καταλαβαίνω το θυμό σου που δεν μπορείς να δώσεις τα 2.5 και να πάρεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα.....υπάρχουν και ποιο φτηνές κλινικές για όλες τις τσέπες.
 

Tsek

Well-Known Member
Η οικονομική προσφορά μιας επιχείρησης στον Α και στον Β πελάτη είναι κάτι που άπτεται στην επιχείρηση και μόνο. Αν η επιχείρηση θεωρεί ότι εμένα πρέπει να με χρεώσει παραπάνω γιατί είμαι δύσκολη περίπτωση ή επειδή είμαι large και μπορεί να το κάνει, η νιώθω πιό εξασφαλισμενος να πληρώσω περισσότερο για να τύχω καλύτερης προσοχής, είναι δικαίωμά της.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δίκαιο έχεις, είναι δικαίωμα της, όπως είναι και δικό μας δικαίωμα να λέμε ότι τέτοιου είδους εμπορικές πολιτικές "όπου τον πιάσουμε" είναι τουρκικό παζάρι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Η οικονομική προσφορά μιας επιχείρησης στον Α και στον Β πελάτη είναι κάτι που άπτεται στην επιχείρηση και μόνο. Αν η επιχείρηση θεωρεί ότι εμένα πρέπει να με χρεώσει παραπάνω γιατί είμαι δύσκολη περίπτωση ή επειδή είμαι large και μπορεί να το κάνει, η νιώθω πιό εξασφαλισμενος να πληρώσω περισσότερο για να τύχω καλύτερης προσοχής, είναι δικαίωμά της.

Σωστο αυτο. Αν και εγω θεωρω πολλα τα 2,50-3,0 το μοσχευμα για κυπρο ειναι δικαιωμα τους να κοστολογουν τις υπηρεσιες τους οσο θελουν ακομη και κατα περιπτωση και οποιος θελει αγοραζει. πιστευω οτι συμβαινει γενικα αυτο σε ενα βαθμο.

Καταλαβαίνω το θυμό σου που δεν μπορείς να δώσεις τα 2.5 και να πάρεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα.....υπάρχουν και ποιο φτηνές κλινικές για όλες τις τσέπες.

αξιοπρεπες αποτελεσμα μπορει να παρει καποιος και χωρις να δωσει τα 2,50 ε .δινοντας τα δεν εξασφαλιζει επισης ουτε το αποτελεσμα ουτε τη σωστη αντιμετωπιση που πρεπει να εχει σε αλλη περιπτωση. βλεπε salonikios.

Ελλαδα και κυπρο οι τιμες παιζουν λιγο αναλογα πως θα σε δουν. σταθερες τιμες εχουν ιατροι εξωτερικου που ακριβοπληρωνονται το καθε μοσχευμα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και Τουρκία παραδόξως (Erdogan), για να τα λέμε όλα, που είναι και η γενέτειρα του "παζαριού"


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κούρεμα φρέσκο και κερί στα μαλλιά.

20170818_200951 copy.jpg 20170818_200955 copy.jpg 20170818_201026 copy.jpg
 

ANAR

Well-Known Member
Δίκαιος έχεις, είναι δικαίωμα της, όπως είναι και δικό μας δικαίωμα να λέμε ότι τέτοιου είδους εμπορικές πολιτικές "όπου τον πιάσουμε" είναι τουρκικό παζάρι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το θέμα ξεκίνησε γιατί δεν πήρε 2.5 € τιμή το μόσχευμα ο Δημήτρης σαν μέλος....το διευκρίνησε ο ίδιος λέγοντας ότι ποτέ δεν ανέφερε ότι ήταν μέλος του φόρουμ....μετά βγήκε ένας Γιώργος από το πουθενά και σχολίασε ότι εμένα μου φαίνεται τσάμπα τα 2.5,με ποιο δικαίωμα κρίνει την τσέπη μου και ποτέ είπα εγώ ότι είναι τσάμπα;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ωραίες φωτο, φωτεινές και αποκαλυπτικές.
Θα βελτιωθεί πολύ περισσότερο η εικονα , πιστεύω πως λόγω ηλικιας θα εχεις αργη φυτρωση και μέχρι το δωδεκαμηνο θα δίνει συνολικά.

 

tasos33

Well-Known Member
Ωραίες φωτο, φωτεινές και αποκαλυπτικές.
Θα βελτιωθεί πολύ περισσότερο η εικονα , πιστεύω πως λόγω ηλικιας θα εχεις αργη φυτρωση και μέχρι το δωδεκαμηνο θα δίνει συνολικά.

 

geeorgee

Active Member
Anar παμε αλλη μια γιατι δε καταλαβαινεις τι λεω η μαλλον δε θες να καταλαβεις.Καταρχην σου ξαναλεω οτι αν και προσωπικα θεωρω λαθος να χρεωνει μια κλινικη με λογικες του ενεργου μελους,μη ενεργου μελους,μελος που μας γλυφει ολη την ωρα και μας κανει διαφημιση,μελος που μας κραζει κτλ κτλ.
ΑΣΧΕΤΑ λοιπον απο αυτο εγω σχολιασα οτι η τιμες ακομα και σε ατομα που ΔΕΝ ειναι καν μελη στο forum ειναι απο 2.5 μεχρι 3 ευρω αναλογα πως ψυχολογουν τον πελατη και ποσο ενημερωμενος η οχι ειναι,και μιλαω για ιδιο αριθμο graft,εσυ λοιπον πεταχτηκες και αρχισες τις ειρωνιες για οικονομολογους κτλ. για να στηριξεις την κλινικη οπως παντα.
Αυτος ειναι και ο λογος που σου ειπα οτι για σενα τα 2.5 ευρω ειναι τσαμπα...εχεις κανει σχολιο παλιοτερα που ενω προσπαθουσαμε να πιεσουμε μηπως πεσουν οι τιμες,και ελεγες οτι τα 2.5 ευρω για hdc για σενα ειναι ξεφτιλα τιμη και λιγα...sorry λοιπον δεν ειπες τσαμπα ειπες ξεφτιλα δεν ειναι γιαννης ειναι γιαννακης.
Παμε τωρα στο αλλο που ειπες οτι δεν εχω να δωσω 2.5 ευρω.Για να καταλαβεις τι ακυρο πεταξες Θα σου πω μονο οτι εχω δωσει 3ευρω,και δεν εμεινα ευχαριστημενος οπως δε θα ημουν ευχαριστημενος και με το δικο σου αποτελεσμα,δες μονο τη δοτρια που σου αφησανε στις φωτογραφιες που τα εχεις ξυρισεις και θα καταλαβεις..η μαλλον σιγα μη καταλαβεις,ολα καλα λεμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

ANAR

Well-Known Member
Anar παμε αλλη μια γιατι δε καταλαβαινεις τι λεω η μαλλον δε θες να καταλαβεις.Καταρχην σου ξαναλεω οτι αν και προσωπικα θεωρω λαθος να χρεωνει μια κλινικη με λογικες του ενεργου μελους,μη ενεργου μελους,μελος που μας γλυφει ολη την ωρα και μας κανει διαφημηση,μελος που μας κραζει κτλ κτλ.
ΑΣΧΕΤΑ λοιπον απο αυτο εγω σχολιασα οτι η τιμες ακομα και σε ατομα που ΔΕΝ ειναι καν μελη στο forum ειναι απο 2.5 μεχρι 3 ευρω αναλογα πως ψυχολογουν τον πελατη και ποσο ενημερωμενος η οχι ειναι,και μιλαω για ιδιο αριθμο graft,εσυ λοιπον πεταχτηκες και αρχισες τις ειρωνιες για οικονομολογους κτλ. για να στηριξεις την κλινικη οπως παντα.
Αυτος ειναι και ο λογος που σου ειπα οτι για σενα τα 2.5 ευρω ειναι τσαμπα...εχεις κανει σχολιο παλιοτερα που ενω προσπαθουσαμε να πιεσουμε μηπως πεσουν οι τιμες,και ελεγες οτι τα 2.5 ευρω για hdc για σενα ειναι ξεφτιλα τιμη και λιγα...sorry λοιπον δεν ειπες τσαμπα ειπες ξεφτιλα δεν ειναι γιαννης ειναι γιαννακης.
Παμε τωρα στο αλλο που ειπες οτι δεν εχω να δωσω 2.5 ευρω.Για να καταλαβεις τι ακυρο πεταξες Θα σου πω μονο οτι εχω δωσει 3ευρω,και δεν εμεινα ευχαριστημενος οπως δε θα ημουν ευχαριστημενος και με το δικο σου αποτελεσμα,δες μονο τη δοτρια που σου αφησανε στις φωτογραφιες που τα εχεις ξυρισεις και θα καταλαβεις..η μαλλον σιγα μη καταλαβεις,ολα καλα λεμε

Πρέπει να είσαι πολυ μαγκακος που τα καταλαβαίνεις ΟΛΑ μόνο εσυ ενώ εμείς τίποτα .....για μένα τα 2.5 είναι λίγα τι να κάνουμε τώρα ....σιγά μην έδωσες εσυ 3 ευρώ το μόσχευμα θα είχες πάθει απανωτά εγκεφαλικά όσο για το αποτέλεσμα το δικό μου άσε να το κρίνω εγώ αν είναι καλό η όχι ,όσον αφορά την δότρια είχε πολλά θέματα από τη αρχή όποτε λογικό το αποτέλεσμα.....για το αποτέλεσμα τσιμουδιά πρώην 6αρης με μαλλί τώρα....δεν σε χάλασε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα