γνωριμια μελων

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: γνωριμια μελων

Βαγγελης, 38χρ, μενω Αθηνα για την ωρα, καταγωγη Λαρισα. για τους Λαρισαιους αναφερομαι που ρωτησαν σχετικα στην ενοτητα.
 

nigios

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Νικος 24 κ ειμαι νουμερο 3 αλλα γενικα ειμαι μεγαλο νουμερο.Μενω Αθηνα προσφατα αλλα Τρικαλινος σε καταγωγη κ συνηθειες.(Ρε Λαρισαιοι τι μας ψεκαζουν στην Θεσαλλια κ μας πεφτουν τα μαλλια?)
 

max_os

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Μάχος (θα ανεβάσω λίγο το μέσο όρο ηλικίας ...) 42 από Θράκη. Σε ποιο στάδιο είμαι θα σας πώ το καλοκαίρι (μεταμόσχευση μεσα στον Νοε 2009).
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: γνωριμια μελων

max_os είπε:
Μάχος (θα ανεβάσω λίγο το μέσο όρο ηλικίας ...) 42 από Θράκη. Σε ποιο στάδιο είμαι θα σας πώ το καλοκαίρι (μεταμόσχευση μεσα στον Νοε 2009).

Ελα ρε πατριδα επιτελους και ενας ακομη θρακιωτης
νομιζα πως ειμαι μονος
 

belfour

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Γεια σας παιδιά!

Ειμαι ο Κωνσταντινος απο Θεσσαλονικη και ειμαι νομιζω στο βαθμο 3

Πολυ ωραιο site!! πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενος που το βρηκα!

Ευχομαι ολοι να εχουμε τα αποτελεσματα που θελουμε. :angel: :angel: :angel:
 

PapaNick

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Γεια σας παίδες... ειμαι ο Νικος ... 27 απο λαγονήσι αθήνα με norwood 2

σημειοτέων ότι έχω κάνει δύο μεταμοσχ... σε πασίγνωστη κλινική της ελλάδας με τρια γραμματα με μέτρια αποτελέσμα και προσπαθώ να κρατήσω το μαλλί μετα κόπων και βασάνων...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: γνωριμια μελων

PapaNick είπε:
Γεια σας παίδες... ειμαι ο Νικος ... 27 απο λαγονήσι αθήνα με norwood 2

σημειοτέων ότι έχω κάνει δύο μεταμοσχ... σε πασίγνωστη κλινική της ελλάδας με τρια γραμματα με μέτρια αποτελέσμα και προσπαθώ να κρατήσω το μαλλί μετα κόπων και βασάνων...

με στριπ και οι 2????ποσα θυλακια σου ειπαν(και καλα) οτι εβγαλαν>?????
 

PapaNick

New Member
Απ: γνωριμια μελων

ΟΧΙ στριπ f.u.e η μια 2007 1800 τριχες κα η άλλη το 2009 2500 τρίχες

η πολιτική των ελληνικών μεταμοσχευτικών κέντρων είναι η τρίχα τρίχα και όχι τα GRAFTS για λόγους ευνόητους ότι δεν μπορούν να πετύχουν πολλές τρίχες.........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

apagr91

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Γεια σας, καιρο ειχε να γραψει καποιος εδω. Ειμαι ο Πανος και παρακολουθω καιρο το site, περιπου 2 μηνες. Σημερα αποφασισα να γραφτω. Ειμαι 20 χρονων, και ακομα στο επιπεδο 2 ευτυχως. Οσο διαβαζω εδω διαφορα εχει ανεβει η ψυχολογια μου και νομιζω οτι μετα απο μια επισκεψη σε εναν δερματολογο, πολυ συντομα, θα αρχισω και εγω τη θεραπεια μου, κυριως γιατι πιστευω οτι θα το προλαβω αν ξεκινισω τωρα που ειναι στην αρχη.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: γνωριμια μελων

apagr91 είπε:
Γεια σας, καιρο ειχε να γραψει καποιος εδω. Ειμαι ο Πανος και παρακολουθω καιρο το site, περιπου 2 μηνες. Σημερα αποφασισα να γραφτω. Ειμαι 20 χρονων, και ακομα στο επιπεδο 2 ευτυχως. Οσο διαβαζω εδω διαφορα εχει ανεβει η ψυχολογια μου και νομιζω οτι μετα απο μια επισκεψη σε εναν δερματολογο, πολυ συντομα, θα αρχισω και εγω τη θεραπεια μου, κυριως γιατι πιστευω οτι θα το προλαβω αν ξεκινισω τωρα που ειναι στην αρχη.

:m03: , και καλή συνέχεια!!!
 

TheoZKS

Member
Απ: γνωριμια μελων

Πολυ λαρισα βλεπω εδω τι γινετε ρε συ....αντε να μπω και εγω στην παρεα!


Με λενε Theo
ειμαι 24 χρονων και μενω Λαρισα...
βρισκομαι στην κλιμακα norwood 3v (νομιζω) :p
 

Nikos22_

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Γεια και απο εμενα παιδια. Ειμαι ο Νικος Απο Μυτιληνη και σπουδαζω ηρακλειο κρητης. Η καμπριολεριστικη μου παττερν ειναι μαλλον 2 με πιο εντονη στην κορυφη.
 
Μπλουζα