Σκεψεις για μεταμοσχευση

leas

Well-Known Member
Κι αν θελει καποια στιγμη να τα ξυρισει οπως λεει?Θα μεινει με την ουλη.

Αυτο το εχω σκεφτει αρκετες φορες φιλε..αν τα ξυρισεις τα μαλλια σου τερμα και με την τεχνικη της fue θα υπαρχει scarring απλα διασπαρτο και αναλογα το εργαλειο εξαγωγης θα φαινεται λιγοτερο ή περισσοτερο αν λοιπον κανει στριπ θα την καλυψει με ενα smp ή αν θες και με fue συνδυστικα.,

Απο το συνεδριο που εγινε αν θυμαμαι καλα ημερομηνιες Ελλαδα ελπιζω να δουμε ενα παραδειγμα για reapair τομης απο στριπ με smp.,(εψαχναν εναν εθελοντη)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Κοιτα με επιτυχημενη fue μπορεις ευκολα να κουρευτεις με την 1η σκαλα,δλδ 3χιλιοστα,χωρις να φαινεται σχεδον τιποτα.Με strip στην καλυτερη των περιπτωσεων θελει 3η σκαλα, 9 χιλιοστα δλδ αν και το μ.ο. μηκους ειναι στα 12 χιλιοστα για να μην φαινεται.Εχω αρκετους πελατες με strip στο κομμωτηριο γιαυτο στο λεω.
 

leas

Well-Known Member
Κοιτα με επιτυχημενη fue μπορεις ευκολα να κουρευτεις με την 1η σκαλα,δλδ 3χιλιοστα,χωρις να φαινεται σχεδον τιποτα.Με strip στην καλυτερη των περιπτωσεων θελει 3η σκαλα, 9 χιλιοστα δλδ αν και το μ.ο. μηκους ειναι στα 12 χιλιοστα για να μην φαινεται.Εχω αρκετους πελατες με strip στο κομμωτηριο γιαυτο στο λεω.


δεν διαφωνω αλλα αν καποια τα ξυρισει τερμα, σιδερο.,.,τοτε θα υπαρχει θεματακι νομιζω..
τεσπα εμενα η σκεψη μου ειναι πως μια τομη με καλο smp μπορει να καλυφθει .,
θα μου πεις αντιστοιχα μια fue ακομα καλυτερα με smp..αλλα αν καποιος πρεπει να παρει αρκετα μοσχευματα λογω νοργουντ, απο οσα εχω μεχρι τωρα καταλαβει πιστευω πως πρεπει να κανει συνδυαστικα στριπ- fue για να παρει οτι μπορει απο μμ.,
 

hair2017

New Member
@ leas και athenian σας ευχαριστω για τα σχολια σας. H αληθεια είναι ότι με φοβιζει η ουλη οποτε αν το κανω θα επιλεξω fue.
 
Μπλουζα