Νημα εκτονωσησ

mikegad

Well-Known Member
Και ας πουμε ότι δέχεται κάποια κλινική να το κάνει.
Υπάρχει καμία περίπτωση αν φύγει όλο το μαλλί να μην φαίνονται τα white dots;
Κατα την άποψη μου καμία.Σαν σουρωτήρι θα ναι αυτο που θα μείνει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ναι για να μην φαίνονται white dots θα κάνουν smp..παιδιά αυτά δεν γίνονται πουθενά,ξεχαστε το!είναι ακραίο και κανείς νοήμων δεν το κάνει.
 

mimis giova

Active Member
Θα ειχε ακουστη εστω κ αν το ειχε επιχειρηση καπιος..η αν το πρωτινε καπια κλινικη. Αρα θα ειναι ασχημο το αποτελεσμα..γιατι σαν ιδεα δεν ειναι ασχημη..κατι αλλο μιας κ ειναι ασχετο το νημα...αν κανεις μμ μετα απο ποσο καιρο μπορεις να παιξεις ποδοσφαιρο;?;?;?,
 

tasos33

Well-Known Member
Κοιτά να δεις αν επαιζες γειτονιά με παρέα κι κτλ πας και στο δίμηνο χαλαρά και ασε το τόπι να περνάει απο παντου,τώρα γ εθνική να παιζει φαση να βάλεις νικητήριο γκολ με κεφάλια καραφωτη και να σκέφτεσαι μη χαλάσει το grafts...μη σου τυχει
Άστο να παει εξάμηνο
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Την καλησπέρα μου στην παρέα, δεν εχω χρόνο ούτε για κατούρημα αλλά έστω σπάνια ρίχνω μια ματιά, διαβάζω επιλεκτικά αλλά δεν προλαβαίνω να μιλήσω, απο Σεπτέμβρη ξανα!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γεια σας, αγόρια.
Χαίρομαι που είμαι και πάλι κοντά σας.
Αυτή τη φορά υπόσχομαι να είμαι εντάξει.
Τρόλλαρα σε σημείο που ξέφυγα και απολογούμαι γι' αυτό.
Μου λείψατε.

Κανονικά έπρεπε να μπαναριστείς επιτόπου. Απαγορεύεται η επανεγγραφή και μάλιστα με ¨σχεδόν" ίδιο user name. Εν πάσει περιπτώση θα στην χαρίσω αλλά με το που θα ξεφεύγεις έστω και λίγο θα ξαναμπαναριστείς όπως και η IP σου.
 

tasos33

Well-Known Member
Έπρεπε να έχει ηδη μπαναριστει ..όπως και ο μουλος ...βλέπω κινειται στο ίδιο μήκος κύματος με την λουλου,οι εχοντες όρεξη για χα βάλε και τρολαρισματα πρεπει να βρουν άλλο φόρουμ προφανως
Κανονικά έπρεπε να μπαναριστείς επιτόπου. Απαγορεύεται η επανεγγραφή και μάλιστα με ¨σχεδόν" ίδιο user name. Εν πάσει περιπτώση θα στην χαρίσω αλλά με το που θα ξεφεύγεις έστω και λίγο θα ξαναμπαναριστείς όπως και η IP σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
O moulos μπαναρίστηκε ήδη γιατί εμφανίστηκε στο νήμα του andy για τρολάρισμα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα το διευθετήσει ο GOMI ή ο KAPA, δεν διαβάζω και δεν ασχολούμαι με άλλες ενότητες πέραν αυτών των μμ. Το συγκεκριμένο νήμα ξεκίνησε από εκεί για αυτό το παρακολουθώ.
 
Δυο πραγματάκια.
Νήμα με την αναγέννηση τριχοθυλακίων δια πολυδύναμων κυττάρων γιατί δεν υπάρχει ακόμα;
Νήμα για το εγχείρημα των Replicel/Shiseido γιατί δεν υπάρχει ακόμα;
Καλές είναι οι εμφυτεύσεις, καλά είναι τα φάρμακα, καλά και τα βότανα. Με τις νέες ελπιδοφόρες(;) εξελίξεις της Βιοϊατρικής δεν ασχολείσθε εδώ πέρα;
 

mikegad

Well-Known Member
Και γιατί δεν ανοίγεις εσύ τα αντίστοιχα νήματα να μας ενημερώσεις κιόλας
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καληνυχτα σε ολους τους μαδημενους Γυπες....

.
15780920_1302495916440529_1875993505199719691_n.jpg
..
 
Μπλουζα