Μπορώ να αγοράσω proscar από φαρμακείο χωρίς συνταγή;

dex

New Member
Καλησπέρα, είμαι 19 χρονών πιθανότατα προς NW1 με πατέρα ο οποίος φλερτάρει στα 53 του με nw4 . Στα 19 του μου είπε όταν πήγε στρατό είχε τρελή πτώση και από τότε και μετά προχώραγε πολύ αργά. Σκέφτομαι να αρχίσω fin έχοντας γνώση των sides και προτιμώ να το δοκιμάσω πριν το απορρίψω γιατί το θεωρώ χαζό να μπορεί αυτό το φάρμακο να μου κρατήσει αρκετά μαλλιά και εγώ απλά να χάσω αυτή την ευκαιρία μόνο και μόνο από φόβο. Είμαι φοιτητής επομένως το πορτοφόλι είναι κάπως μικρό άρα σκεφτόμουν να αγοράζω proscar απ το φαρμακείο. Θα μου το δώσουν χωρίς συνταγή, νομίζω είναι 15 ευρώ τα 14 χάπια; (δεν έχω καρκίνο προστάτη προφανώς άρα δεν νομίζω να μπορεί κάποιος δερματολόγος ή ουρολόγος να το γράψει :p ).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zaxosdogkanos

Active Member
ναι μπορεις απλα πας και το ζητας.το προσκαρ κανει 7-8 ευρω με 14 χαπια μεσα αλλα θελουν κοψιμο στα 5 για να παρεις την συνιστομενη δοση.
 

dex

New Member
ναι μπορεις απλα πας και το ζητας.το προσκαρ κανει 7-8 ευρω με 14 χαπια μεσα αλλα θελουν κοψιμο στα 5 για να παρεις την συνιστομενη δοση.
Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ! Απ' όσο θυμάμαι απ' το φόρουμ είσαι και εσύ χρήστης φιναστερίδης αν δεν κάνω λάθος. Είχες sexual sides; Σκέφτομαι να συνδιάσω φίνα μαζί με zinc για να μπορέσω να περιορίσω την παραπάνω test σε estrogen το οποίο θεωρώ πως είναι ο κύριος λόγος των sides και όχι τόσο το μειωμένο dht.
 

zaxosdogkanos

Active Member
ειμαι χρηστης 2+ χρονια,δεν ειχα ποτε κανενα side.πειραματισου αλλα αν τυχον βγαλεις sides σταματα το,και γενικα μην το πολυσκεφτεσαι ολη την ωρα γιατι στο τελος θα βγαλεις.καλη τυχη φιλε
 
Μπλουζα