Μεταμόσχευση fue ελλάδα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
καλησπερα στη κοινοτητα..ειμαι μελος απο το 2012 και μονο μια φορα ειχα ανεβασει μια ερωτηση σχετικα με το regain.παερακολουθω το forum σχετικα σπανια θα ελεγα και σημερα που μπηκα βλεπω το συγκεκριμενο νημα...παιδια ακουστε δε ξερω τι λετε περι ¨ουτε δωρεαν δε παω κλπ κλπ" εγω ξερω οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με την ομαδα του μου εσωσαν τη ψυχικη μου υγεια..και επειδη ξερω πολυ καλα τι σημαινει να βλεπεις καθε μερα να χανεις τα μαλλακια σου σας λεω εκ πειρας οτι δεν εχετε να φοβηθητε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. ..και αν καποιος αρχισει να ρωταει παπαριες τυπου "και πες μας τι σταδιο ησουν και φωτογραφιες κλπ κλπ" συγνωμη αλλα δεν ειμαι τοσο hair freak !!! απλα εμπιστευθηκα το συγκεκριμενο ιατρειο και η ιστορια τελειωνει εδω. !
Σε ποιά κλινική αναφέρεσαι;;
 

Panos_help

New Member
καλησπερα στη κοινοτητα..ειμαι μελος απο το 2012 και μονο μια φορα ειχα ανεβασει μια ερωτηση σχετικα με το regain.παερακολουθω το forum σχετικα σπανια θα ελεγα και σημερα που μπηκα βλεπω το συγκεκριμενο νημα...παιδια ακουστε δε ξερω τι λετε περι ¨ουτε δωρεαν δε παω κλπ κλπ" εγω ξερω οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με την ομαδα του μου εσωσαν τη ψυχικη μου υγεια..και επειδη ξερω πολυ καλα τι σημαινει να βλεπεις καθε μερα να χανεις τα μαλλακια σου σας λεω εκ πειρας οτι δεν εχετε να φοβηθητε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. ..και αν καποιος αρχισει να ρωταει παπαριες τυπου "και πες μας τι σταδιο ησουν και φωτογραφιες κλπ κλπ" συγνωμη αλλα δεν ειμαι τοσο hair freak !!! απλα εμπιστευθηκα το συγκεκριμενο ιατρειο και η ιστορια τελειωνει εδω. !
Για ποιον γιατρό λες;
 

John1924

Active Member
Γεια χαρά σε όλους! Τελικά είναι μικρόβιο αυτο που έχουμε όλοι εδώ μέσα με τα μαλλιά μας, το οποίο δεν μας αφήνει να ησυχάσουμε. Εχω φτασει σε σημείο να περπαταω στο δρόμο και να βλέπω τους ξούρες και να σκέφτομαι γιατί να μην είμαι κι εγω ζαμαν φου με το θέμα των μαλλιών... Τέλος πάντων, αλλοι έχουν μανία με τους κοιλιακούς, αλλοι με τα τατουαζ, εμεις με τα μαλλιά μας, μερικοι ολα αυτά μαζί! Πάντως ευτυχώς που υπαρχει αυτό το σάιτ και ξεστραβωνόμαστε... Ειδικά εγώ οταν σκέφτομαι το πως ξεκίνησα πριν από κατι μήνες, εντελως ανιδεος σε σχεση με τη μμ και τι γνώσεις εχω αποκομίσει εδώ μεσα εως τωρα. Πάντως οσο κι αν έχεις διαβασει, πιστευω οτι μέχρι και τη στιγμή της νάρκωσης οτι θα μας τρωνε οι αποριες και η αγωνία. Μετα, οτι εγινε εγινε και οτι σπειρανε θα θερίσουμε!
 

John1924

Active Member
Γεια χαρά και παλι μετα από καιρο! 2 εβδομάδες έμειναν μεχρι τη μεγάλη μέρα! Επιλεχθείσα κλινική : ΑΗC. Ακουω συμβουλες και οδηγίες (πέρα από το κλασικό θέμα της διαχείρισης ("παραθύρου") της δότριας το οποίο θα τονίστει ιδιαίτερα προ-εγχειρητικα και θα ειναι η #1 απαίτηση μου απο την κοπέλα που θα αναλαβει την επέμβαση)
 

dimitris50423

Well-Known Member
καλη επιτυχια και απο εμενα. οι πρωτες μερες μετα τη μμ θελουν λιγο προσοχη. για το πριν μονο κανενα εγκαυμα στο κεφαλι μην παθεις εκει που θα μπουν τα μοσχευματα. δεν χρειαζεται κατι αλλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
καλή επιτυχία και καλή φύτρωση. Να τους πεις να προσέξουν τη δότρια, γιατί εκεί είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα με τη συγκεκριμένη κλινική.
 
Μπλουζα