Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Tα γκομενακια που εχει στο team ειναι δυναμη !!!
Καλυτερα και απο του Βεκρη ... μονο που ο δευτερος κανει δουλεια στις μεταμοσχευσεις ενω ο πρωτος promoταρει το toppik
Εχει γεμισει το youtube με την διαφημιση του...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Ειχα ενθουσιαστει τοσο με τον εν λογω γιατρο που κατεβηκα απο Θεσ/νικη για ραντεβου και του σκασα και ενα αξιοπρεπεστατο 50ρικο.
Να ναι καλα το forum αυτο! Με γλιτωσε απο τα χειροτερα...Amen
 

tasos33

Well-Known Member
Χαχαχα ρε χάρη .όχι ρε γαμωτο, ολοκληρο ταξίδι για να δεις τον αναστασακη?

Δε θυμάμαι με πιο μέλος διαφωνούσαν πρόσφατος σε κάποιο νήμα σχετικα με τις ικανότητες του Αναστασάκης , όταν στο νήμα είχε ανεβαίνει μια ανάλυση του γιατρού σχετικά με την fue και ποσο άχρηστη ειναι. Θα ψαξω να το βρω.

Ειχα ενθουσιαστει τοσο με τον εν λογω γιατρο που κατεβηκα απο Θεσ/νικη για ραντεβου και του σκασα και ενα αξιοπρεπεστατο 50ρικο.
Να ναι καλα το forum αυτο! Με γλιτωσε απο τα χειροτερα...Amen
 

Harris_G

Well-Known Member
Χαχαχα ρε χάρη .όχι ρε γαμωτο, ολοκληρο ταξίδι για να δεις τον αναστασακη?

Δε θυμάμαι με πιο μέλος διαφωνούσαν πρόσφατος σε κάποιο νήμα σχετικα με τις ικανότητες του Αναστασάκης , όταν στο νήμα είχε ανεβαίνει μια ανάλυση του γιατρού σχετικά με την fue και ποσο άχρηστη ειναι. Θα ψαξω να το βρω.
Χαχα αστα να πανε! Καλά ντάξει είδα και πολλά φιλαράκια ευτυχώς!Τουλαχιστον οι κολωνακιωτες ηρθαν και την πολη μας για ενημερωση!αποτι καταλαβες ειχα 2 ενημερωσεις η μια καλυτερη απο την αλλη!
 

renos espresso

Active Member
Ρε παιδια ειμαι ο πρωτος που καταλαβα οτι την εκανε ο Αναστασακης και ενα Like δεν πηρα..(Χιουμορ-Χιουμορ..)

Η δυναμικη του φορουμ ειναι τεραστια και μπορει εχει να εχει προκαλεσει ηδη προβλημα στον εν λογω Γιατρο.
Μπραβο στον φιλο μας που ανεβασε το περιστατικο του και μας ανοιξε τα ματια..
Καλο ομως θα ηταν με οσο αντοχη του απεμεινε να μας ενημερωσει το αποτελεσμα που θα εχει στο 12μηνο για ολοκληρωμένη άποψη!
Αγαπητε σου ευχομαι να πανε ολα καλα στην συνεχεια γενικα της ζωης σου αλλα και ειδικα στο θεμα των μαλλιων σου! Δεν ερχεται το τελος με μια αποτυχημενη μμ...συνεχισε την προσπαθεια σου!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Baggio κανε του μια ερωτηση ρε φιλε μεσω mail αν δεν θες να του μιλησεις γιατι ανεβασε φωτογραφιες σου αφου σου εβαλε τοπικ ετσι απο περιεργεια να δεις τι θα σου απαντησει. Πιθανο να σου πει οτι στο 12μηνο θα εισαι ετσι χωρις τοπικ
 

Baggio

New Member
Μάντης εισαι ? Αυτο ακριβως μου είπε εκείνη την ημέρα. Ότι έτσι θα ειμαι στο 12 μηνο που θα ξαναπάω και πως θα ειμαι ικανοποιημένος.
 

Stripar

Established Member
Σήμερα έπεσα σε μία διαφήμιση , και με έβγαλε στις τιμές του Αναστασάκη , όπου έπαθα ΣΟΚ !

FUT : 2,20 / graft
FUE : 2,70 / graft

Πάμε καλά?

1.jpg

2.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Baggio

New Member
Κουρεύτηκα σήμερα δείτε κ μια φωτο από ουλή. Φαίνεται αρκετά. Στο δεξί μέρος είναι πιο παχιά. Ελπίζω να καλυτερεύσει. Υποτίθεται στα 5 χιλιοστά θα ήταν αόρατη
 

Συνημμένα

  • WP_20171017_11_42_43_Selfie.jpg
    WP_20171017_11_42_43_Selfie.jpg
    998.8 KB · Προβολές: 225

makis25

Well-Known Member
Κουρεύτηκα σήμερα δείτε κ μια φωτο από ουλή. Φαίνεται αρκετά. Στο δεξί μέρος είναι πιο παχιά. Ελπίζω να καλυτερεύσει. Υποτίθεται στα 5 χιλιοστά θα ήταν αόρατη

εισαι στους 7 μηνες . Θα υποχωρησει λιγο η κοκκινίλα. Ισως να ειναι μονιμο το σοκ λος στο κατω χειλος της ουλης . Αν δεν αλλαξει τιποτα το επομενο δίμηνο η τομη για εμενα ειναι αποτυχια .
 

makis25

Well-Known Member
Και οριστε αλλη μια ουλη καλη οπως αυτες που υποσχεται ο αναστασακης , διχως το σοκ λος του αναστασακη , με παχος οντως 1-2 mm
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν Μπεις στο νήμα μου θα δεις το δικο μου στριπ που ναι παρόμοιο το οποιο χαρακτηρίζεται απο τους ειδικούς καλη τομή σύμφωνα με τα ελληνικα δεδομένα ...φυσικα εγω δεν εχω την ιδια αποψη .
 

makis25

Well-Known Member
Αν Μπεις στο νήμα μου θα δεις το δικο μου στριπ που ναι παρόμοιο το οποιο χαρακτηρίζεται απο τους ειδικούς καλη τομή σύμφωνα με τα ελληνικα δεδομένα ...φυσικα εγω δεν εχω την ιδια αποψη .

giorgos-3 το δικο σου το στριπ ειναι καλο . Η τομη σου ειναι πολυ καλυτερη απο αυτη του Baggio. Εσυ δεν εχεις σοκ λος γυρω απο την τομη και η δικη σου ειναι σε παχος το 1/4 της δικης του .
 
ακόμα την εχει την φώτο του φιλου ο αναστασακης..

ισως χρειάζεται να μεταφερθει στην ενότητα με τις άλλες εταιρίες κλινικές γιατι χάνεται στη γενική..
μηπως γλυτώσει κανείς.

γενικα ειναι μεγάλη η αγνοια.
από τα πρώτα ονοματα που θα ακουσεις οτι σκεφτονται / ξέρουν πολλοί ειναι Αναστασακης medijeunesse γκουρας bergman kord. Και σου λενε αυτοι οι ιδιοι οτι πλεον ειναι πολυ απλο και σίγουρο, γινεται ευκολα κτλ

αυτος τόσα λεφτα εβγαλε με το τοπικ δεν του φτάνανε ;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα