Επιλογή κλινικής

mkonst

New Member
Συνάδελφοι,

Τελικά για Ελλάδα ποιες κλινικές θεωρείτε την καλύτερη επιλογή για ΜΜ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
αφιέρωσε λίγο χρόνο να διαβάσεις τα υπέρ και τα κατά της κάθε κλινικής και θα κρίνεις μόνος σου ποια είναι η καλύτερη επιλογή για μμ .
 

felaini

Active Member
Laserline cliniks...xaxaxa..οχι ρε πλακα κανω...διαβασε κ αποφασισε στην κατηγορια μεταμοσχευσεις..ολοι οι υποψηφιοι προσπαθουμε να καταληξουμε στην (για τον καθενα ξεχωριστα) καταλληλη επιλογη..
 

athenian

Well-Known Member
Για μενα,αν θες καποια στιγμη να εχεις την δυνατοτητα να τα κοψεις πολυ κοντα μονο dhi.Αν δεν σε ενδιαφερει αυτο ahc.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μολις ξεκινησαν και τα figur* μεταμοσχευσεις μαλλιων. Εχουν να καταστραφουν πολλα κεφαλια δυστυχως.
Φιλε δες τα περιστατικα που υπαρχουν στις παρουσιασεις που ειναι αρκετα. Θα παρεις μια ιδεα τι παιζει. Αν θες να δουμε την περιπτωση σου βαλε κ καμια φωτο να δουμε πως εισαι.
 

mkonst

New Member
Μολις ξεκινησαν και τα figur* μεταμοσχευσεις μαλλιων. Εχουν να καταστραφουν πολλα κεφαλια δυστυχως.
Φιλε δες τα περιστατικα που υπαρχουν στις παρουσιασεις που ειναι αρκετα. Θα παρεις μια ιδεα τι παιζει. Αν θες να δουμε την περιπτωση σου βαλε κ καμια φωτο να δουμε πως εισαι.

Δημήτρη καλησπέρα φίλε, επισυνάπτω την φωτό
 

Συνημμένα

  • Αρχείο_000 (1).jpeg
    Αρχείο_000 (1).jpeg
    1.8 MB · Προβολές: 101

piros75

Well-Known Member
Δύσκολη η περίπτωσή σου φίλε μου. 6άρης καθαρός, το μόνο πλεονέκτημα που έχεις είναι ότι οι πτερύγές σου στα πλαϊνά είναι σχετικά ψηλά, αλλά η κορυφή πίσω είναι δράμα. Για μένα θα προχωρούσα σε 1 μμ μόνο για τις ζώνες Α και Β (δηλαδή μπροστά μέχρι μέση) και θα άφηνα την κορυφή για μετά (ή και καθόλου, ανάλογα με το πόσο καλή δότρια έχεις). Για κλινικές δύο φαίνεται πως είναι οι καλύτερες στην Ελλάδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
έχεις κάνει μέτρηση στη δότρια περιοχή ?



ποια κλινική είναι αυτή ?
Βαλε στο αστερακι το γραμμα αλφα :)

mkonst η κατασταση σου διορθωνεται να ξερεις. Η δοτρια σου οπως και να ειναι 5000 μοσχευματα θα μπορει να δωσει. Καπου εκει χρειαζεσαι κατα τη γνωμη μου. Η και λιγο λιγοτερα αναλογα την καλυψη που θες να πετυχεις.
Γυρω στις 11000 τριχες ειναι χονδρικα τα 5000 grafts. Ψαξτο που θες να κανεις και προχωρα. ;)
 

mkonst

New Member
Δύσκολη η περίπτωσή σου φίλε μου. 6άρης καθαρός, το μόνο πλεονέκτημα που έχεις είναι ότι οι πτερύγές σου στα πλαϊνά είναι σχετικά ψηλά, αλλά η κορυφή πίσω είναι δράμα. Για μένα θα προχωρούσα σε 1 μμ μόνο για τις ζώνες Α και Β (δηλαδή μπροστά μέχρι μέση) και θα άφηνα την κορυφή για μετά (ή και καθόλου, ανάλογα με το πόσο καλή δότρια έχεις). Για κλινικές δύο φαίνεται πως είναι οι καλύτερες στην Ελλάδα.

Piros, ευχαριστώ για την απάντησή σου φίλε μου. Οι δύο κλινικές που εννοείς-πάντα για Ελλάδα- είναι η D*I και Α*C βάση των όσων έχω διαβάσει και καταλάβει?
 

mkonst

New Member
Τι ηλικία είσαι φίλε? Έχεις κάνει ποτέ τπτ από θεραπεία?

Καλησπέρα Κώστα, είμαι 39 και το μόνο που έχω κάνει ως τώρα είναι βούρτσισμα και μινοξιδίλη 5% αλλά κατα μικρά διαστήματα...Λούσιμο... με Revivogen σχεδόν καθημερινά το οποίο παρά το κόστος του οφείλω να πω ότι μου κρατούσε τα λιγοστά μαλλιά χωρίς λαδίλα και σε καλή κατάσταση...τον τελευταίο χρόνο λόγω κάποιου προβλήματος υγείας τα μαλλιά είχαν περάσει σε 2η μοίρα και τώρα είμαι στη φάση που είδες στην φωτό...

Βαλε στο αστερακι το γραμμα αλφα :)

mkonst η κατασταση σου διορθωνεται να ξερεις. Η δοτρια σου οπως και να ειναι 5000 μοσχευματα θα μπορει να δωσει. Καπου εκει χρειαζεσαι κατα τη γνωμη μου. Η και λιγο λιγοτερα αναλογα την καλυψη που θες να πετυχεις.
Γυρω στις 11000 τριχες ειναι χονδρικα τα 5000 grafts. Ψαξτο που θες να κανεις και προχωρα. ;)[/QUOTE

Δημήτρη, χωρίς να σε φέρω σε δύσκολή θέση θα ήθελα αν μπορείς την πρόταση σου....
 

Kostas99

Member
Οι επιλογές Ελλάδα από ότι φαίνεται είναι 2
DHI και Βεκρης. Άμεσα ραντεβού και στους δύο. Η HDC διάβασα θα ναι Αθήνα τον Οκτώβριο για συναντήσεις.
 
Μπλουζα