Εκτιμηση, γνωμη, καθοδηγηση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tenten1908

Member
Μόνο εγώ δεν ξέρω τι είναι τα fast movement προιοντα;
Ότι και αν είναι πάντως μπράβο σου!!!!

ahahaha όχι βρε... είναι αυτά τα προιόντα που παίρνεις τουλάχιστον μια φορά ή και δυο το μήνα από τα super Market. Δηλαδη τα αναλώσιμα. Μπορεις να τα πείς και ειδη πρώτης ανάγκης καπως.
 

crossfire

Well-Known Member
Ευχαριστώ, ρωτώντας πας στη πολη χρόνια τώρα ;). Μακάρι να είχα τα λεφτά και το χρόνο να φύγω αυριο εξωτερικό.
Αυτό που θέλω να πω στα νεα μέλη που είναι εδώ και σε αυτά που θα έρθουν είναι: To σαιτ αυτό υπάρχει κυριως για να
  • μην σας κοροϊδέψουν οι κλινικές που προσφέρουν ΜΜ
  • σας πουν εάν αυτά που ακούσατε στεκουν
  • να ακουσετε την εμπειρη γνωμη πολλων εδώ μέσα διοτι κάποιοι έπαθαν και έμαθαν(παθόν μαθόν) και απλόχερα σας βοηθούν μεταφέροντας σας την εμπειρία τους χωρις καμία ανταμοιβή. Το μονο που ζητανε είναι μια φωτο :)
Σιγουρα προσφερει εκατοντάδες αλλα πράματα αλλα κυρίως αυτά που ανέφερα παραπάνω ( κατ'εμέ) είναι τα πιο σημαντικά. Τα υπόλοιπα έρχονται ...

Σε αυτό το σημειο θα ήθελα να ευχαριστήσω το καθένα ξεχωριστά που ασχολήθηκε με το θέμα μου και σας εύχομαι υγεια και πολλα μαλλιάαααα :)

Τις καλημέρες μου και πολλα μπραβο στους διαχειριστες για την εξαιρετικη δουλεια.

PS: Δουλευω σε πολυεθνική εταιρεια με fast movement προιοντα. Εχω εκπτωση 50% για οποιον θέλει που μπορω να πάιρνω μια φορά το μηνα στο ονομα μου. Με αυτό το τρόπο θα ήθελα να βοηθήσω αυτές τις δύσκολες μερες οποιον έχει αναγκη. Αν καποιος ενδιαφέρετε pm ;););)

Μπράβο ρε μάγκα.
Μπράβο και για το υστερόγραφο.
Δεν σε φοβάμαι......Θα κάνεις σωστή επιλογή
 

tenten1908

Member
Καλησπέρα και παλι

Επειδή βλέπω να αργει το πράμα της μμ για εμένα λέω να αρχίσω με regain spray από το φαρμακείο για τους πρώτους μήνες στις περιοχες που είναι αδύνατη η τριχα μπας και κάνω κάτι. Να αρχίσω και μινο παράλληλα?

Ευχαριστώ
 

naruto

Well-Known Member
Χαχαχαχα και κατι αλλο παραλληλα ηθελα να γραψω
Γεια σου φιλε,
σε διεθνη φορουμ διαβασα ερευνες που ισχυρηζοντε πως η μινοξ μενει στον οργανισμο 20-22 ωρες.Οποτε η χρηση 2 φορες την ημερα ειναι ψιλοασκοπη,αν ισχυουν βεβαια αυτα που διαβασα.
Εγω εδω κ μια εβδομαδα εχω συνδηασει regain με folligen,με το οποιο ο kappa ειπε πως ειδε καλα αποτελεσματα,εως και το 50% της μινοξ.
Το κακο ειναι πως το παραγγελνεις μονο απο ebay αλλα ευκαιρεια ειναι να βγαλεις καρτα για online αγορες,μιας κ στο internet βρισκεις κ την μινοξ μισοτιμης σε σχεση με τα ''φαρμακεια'' εδω.
Το σκευτεσε και για φινα?
 

tenten1908

Member
Γεια σου φιλε,
σε διεθνη φορουμ διαβασα ερευνες που ισχυρηζοντε πως η μινοξ μενει στον οργανισμο 20-22 ωρες.Οποτε η χρηση 2 φορες την ημερα ειναι ψιλοασκοπη,αν ισχυουν βεβαια αυτα που διαβασα.
Εγω εδω κ μια εβδομαδα εχω συνδηασει regain με folligen,με το οποιο ο kappa ειπε πως ειδε καλα αποτελεσματα,εως και το 50% της μινοξ.
Το κακο ειναι πως το παραγγελνεις μονο απο ebay αλλα ευκαιρεια ειναι να βγαλεις καρτα για online αγορες,μιας κ στο internet βρισκεις κ την μινοξ μισοτιμης σε σχεση με τα ''φαρμακεια'' εδω.
Το σκευτεσε και για φινα?

Στις θεραπειες ειμαι πολυ rookie. Τωρα αρχιζω να τα μαθαινω. Οποτε αρχικα σκεφτομαι το regain. Ψωνιζω γενικα απο ebay. Εαν εχεις καλους πωλητες στειλε κανα λινκ. Το φινα τι ειναι? Για ξηγα!!!φιναστερίδη? Μπορω να τα παιρνω μαζι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

naruto

Well-Known Member
Στις θεραπειες ειμαι πολυ rookie. Τωρα αρχιζω να τα μαθαινω. Οποτε αρχικα σκεφτομαι το regain. Ψωνιζω γενικα απο ebay. Εαν εχεις καλους πωλητες στειλε κανα λινκ. Το φινα τι ειναι? Για ξηγα!!!
Αν ψωνιζεις γενικα απο ebay τοτε εισαι κομπλε.
συνηθως πωλητες με 98%+ θετικη αξιολογηση ειναι κομπλε.Ψαξε στο ebay μινοξ με την ονομασια rogaine.Ειναι το αντιστοιχο αμερικανικο με το δικο μας το regaine αλλα στη μιση τιμη απο τα δικα μας τα φαρμακεια.Υπαρχει υγρο κ αφρος.Την ιδια δουλεια κανουν αλλα ο αφρος ειναι πολυ πιο καλυντικος σε σχεση με τη λαδιλα του υγρου.Εγω μονο αφρο πλεον γιατι η λαδιλα του υγρου δεν παλευετε.
Κ το folligen στο ebay το βρισκεις.Ειναι ακριβουτσικο αλλα θα σε βγαλει πολυ καιρο.
Η φινα ειναι το βασικο και το πιο αποτελεσματικο χαπι-φαρμακο για την καραφλα.Καθως κ το μονο που εχει μακροχρονια δραση,ολα τα τοπικα μετα απο καποιο καιρο τα συνηθιζει ο οργανισμος.Η φινα κραταει αποτελεσματα για πολλα χροννια.
Αλλα εχει παρενεργειες παναθεματη,σεξουαλικου τυπου.Αλλους τους πειραζει αλλους οχι.Για παραδειγμα η συνηστωμενη δοση των 1mg ημερησιως εμενα με πειραζε.Το εριξα στο o,5mg ημερησιως,ακομα με πειραζε.Πλεον παιρνω 0,25mg ημερησιως και προς το παρον δεν εχω παρενεργειες
Συμβουλεψω εναν καλο γιατρο πριν σκευτεις να την ξεκινησεις.Οχι τοσο δερματολογο,κυριως ενδοκρινολογο
 

tasos33

Well-Known Member
Εισαι μίνι ακόμα θα μάθεις Χαχαχα,δε σε φοβαμαι
Στις θεραπειες ειμαι πολυ rookie. Τωρα αρχιζω να τα μαθαινω. Οποτε αρχικα σκεφτομαι το regain. Ψωνιζω γενικα απο ebay. αν εχεις καλους πωλητες στειλε κανα λινκ. Το φινα τι ειναι? Για ξηγα!!!φιναστερίδη? Μπορω να τα παιρνω μαζι?
 

tenten1908

Member
Καλησπέρα σε όλους.

Μετα απο πολυετή αποχή (~3χρόνια) και μιας και η ζωη μου τα έφερε καλά στον επαγγελματικό τομέα πλεον μπορώ να πω οτι έχω τα χρήματα και αποφάσισα να αρχίσω να το ξανασκέφτομαι.
Ομολογώ οτι δεν παρακαλουθούσα και πολύ το forum αλλα το τελευταιο χρόνο διαβάζω καποια αποτελέσματα τα οποια με βάλανε ξανα σε σκέψη. . .

Ερωτηση 1: Εαν εχεις τα λεφτά: Εξωτερικό που και ποιοι συμφωνα με τα σημερινα δεδομένα?
Ερωτηση 2: Την Ελλάδα να την αποφυγω 100%?
Ερώτηση 3: Εαν για τον οποιαδήποτε λόγο δεν αποφασίσω το εξωτερικό και βάση των εμπειριων σας/αποτελεσμάτων κτλ ολα αυτα τα χρόνια εδω μέσα, ποιος ειναι ο ποιο επιτυχημένος στην Ελλαδα με το μικρότερο συνατο ρίσκο?

Ευχαριστω εκ των προτέρων για το χρόνο σας

Γιωργος 40 χρονών
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tenten1908

Member
Καλησπέρα και πάλι, σε οτι αφορά τα g. και το επισυναπτόμενο, συμφωνειται?
 

Συνημμένα

  • InkedInkedΑΑΑ_LI.jpg
    InkedInkedΑΑΑ_LI.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 44
  • ββββ.jpg
    ββββ.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 54

tenten1908

Member
Στο σημειο αυτο θα ήθελα να ενημερώσω επίσης οτι βρίσκομαι σε επαφη με κλινικη του εξωτερικου. Δεν ξέρω αν ειναι σωστο να επισυνάψω εδω την επικοινωνια μου μαζί τους. ????
 

manly_Man

Well-Known Member
Στο σημειο αυτο θα ήθελα να ενημερώσω επίσης οτι βρίσκομαι σε επαφη με κλινικη του εξωτερικου. Δεν ξέρω αν ειναι σωστο να επισυνάψω εδω την επικοινωνια μου μαζί τους. ????
καλησπερα φιλε..ναι βαλτην δεν νομιζω να εχει θεμα καποιος..το εχουν κανει πολλοι στο παρελθον..οποτε προχωρα
 

tenten1908

Member
Το μπροστά κομμάτι έχεις υπολογίσει λάθος αρκετά θα έλεγα.

Καλησπέρα

Ο υπολογισμος ειναι του γιατρου, οχι δικός μου. Επίσης ειναι υπολογισμος from distance, δεν έχω πάει ακόμα. The hairline will be designed by Dr. during your consultation
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα