Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

vag25

Well-Known Member
Aν και εγω δεν τον θεωρω ωραιο τον statham, κατι τετοιοι τυποι(αφου αρεσουν) βοηθουν για να ξεπεραστει το προτυπο...''μαλλι μεχρι τα 100'' που αναγκαζει τους ηθοποιους να βαζουν προσθετα και εν τελη να περναει και στον κοσμο αυτο το ''μοντελο''.

Η συγκεκριμενη τυπισσα θα κοιταει καραφλους στανταρακι ομως, λογο statham.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ρε πας καλά?θα μας τρελανεις τελείως?μαζέψου λίγο..καραφλοsite είναι όχι gaysite..άντε να πούμε ένας ένας ..δεν μας ενδιαφέρει τι και ποιος σε ερεθίζει αγορινα μου..ρε με τον κάθε λακαμα εδώ πέρα..κοίτα μην στείλεις μήνυμα σαν απάντηση καν..είμαι ρατσιστής ομοφοβικος να ξέρεις και αντιδρώ πολύ άσχημα.
o statham παντως είναι παιδαράς. Και ο Λο δεν πάει πίσω, αλλά ο άλλος μου βγάζει κάτι πολύ άγριο
 

tasos33

Well-Known Member
ρε πας καλά?θα μας τρελανεις τελείως?μαζέψου λίγο..καραφλοsite είναι όχι gaysite..άντε να πούμε ένας ένας ..δεν μας ενδιαφέρει τι και ποιος σε ερεθίζει αγορινα μου..ρε με τον κάθε λακαμα εδώ πέρα..κοίτα μην στείλεις μήνυμα σαν απάντηση καν..είμαι ρατσιστής ομοφοβικος να ξέρεις και αντιδρώ πολύ άσχημα.
δεν υπαρχεις λεμε χαχαχα....αερατε μου ελεγε καποτε ενας γνωστος
η κορη μου θα παντρευτει ενα καλο παιδι...
πως τον λενε ρωτησα....
μου λεει τζινο...
καλα του λεω αμα τον λενε τζινο θα ειναι αδερφη του ελεους...
οχι μου λεει καλο παιδι ειναι λιγο μοντερνος ειναι μονο...
αα καλα τοτε λεω...
τον βλεπω μετα απο ενα χρονο πιανουμε την κουβεντα και φτανουμε στην κορη..
τη κανει η κορη καλα ειναι?ρωταω
ασε μου λεει χωρισε...
γιατι του λεω...
αδερφη ο τζινο μου λεει
αχαχχααχχα επεσα κατω ,αναρροφηφη απο τα γελια επαθα..
καλα να παθεις του ειπα, ποιο αρσενικο θα ειχε τετοιο ονομα του ειπα
 

SinsemillaGR

New Member
δεν υπαρχεις λεμε χαχαχα....αερατε μου ελεγε καποτε ενας γνωστος
η κορη μου θα παντρευτει ενα καλο παιδι...
πως τον λενε ρωτησα....
μου λεει τζινο...
καλα του λεω αμα τον λενε τζινο θα ειναι αδερφη του ελεους...
οχι μου λεει καλο παιδι ειναι λιγο μοντερνος ειναι μονο...
αα καλα τοτε λεω...
τον βλεπω μετα απο ενα χρονο πιανουμε την κουβεντα και φτανουμε στην κορη..
τη κανει η κορη καλα ειναι?ρωταω
ασε μου λεει χωρισε...
γιατι του λεω...
αδερφη ο τζινο μου λεει
αχαχχααχχα επεσα κατω ,αναρροφηφη απο τα γελια επαθα..
καλα να παθεις του ειπα, ποιο αρσενικο θα ειχε τετοιο ονομα του ειπα

Μπραβο Τασο κανε και μια τουμπα τωρα
 

aeratos28

Just aeratos
ρε τι έπαθε η κόρη του φίλου σου..!! αααμμμααααανν!!:eek:κανε και εσύ SinsemillaGR μία τούμπα παρέα με την κόρη του φίλου του tasos33..θιχτηκες,ήταν προσβλητικό αυτό που είπε ο tasos33 ε?? την κόρη του φίλου του τασου γιατί δεν την βρίζεις που το χώρισε το παλικαρι τον τζίνο?? ρατσιστρια και αυτή έτσι?σα δεν ντρέπεται λιγάκι και αυτή...άντε μοντέρνοι και καλά όλοι σας και αντιρατσιστες του κ@λου.!
Μπραβο Τασο κανε και μια τουμπα τωρα
 

aeratos28

Just aeratos
θα του πω να πάρει το δρόμο του μακριά από μένα δυστηχως και θα ξεκοψω κάθε επαφη.. όπως κάνει κάθε γονιός..98 στους 100 γονείς αυτό κάνουν..δυστυχώς η ευτυχώς ..εγώ είμαι από επαρχία και επειδή η κοινωνία καταλαβαίνεις ότι είναι κάπως,τα αρνητικά σχόλια δεν θα τα αντεχα ,θα καταστρεφόταν η ψυχολογία μου και ίσως κυριολεκτικά να με σκότωναν αυτά τα σχόλια και η ντροπή μου.οπότε στο καλό θα του έλεγα και κάνε ότι θες αρκεί να μην προσβαλεις τον εαυτό σου και την οικογένειά σου και τέλος.αυτό vag25..εσύ δηλαδή θα έκανες κάτι άλλο?θα τον είχες κοριτσάκι στο σπίτι να γελαει ο κόσμος και να σε ταπεινώνουν?εγώ οχι
 

pithikas

Well-Known Member
Μη γράφετε μαλακίες το χαλάσατε το νήμα. Αεράτε στάματα να βρίζεις γενικώς έχεις καταντήσει αηδία.
 

vag25

Well-Known Member
Φυσικα και θα τον αποδεχομουν. Δεν μου καιγεται καρφι για το τι λεει ο κοσμος και θα τον προστατευα οσο μπορουσα. Ετσι γεννηθηκε, δεν προσβαλλει κανεναν. Εγω ειμαι ο μονος που θα τον προσβαλλω αν τον διωξω η τον κανω να νιωσει μειονεκτικά. Τοτε ειναι πουδεν θα εχω μουτρα ουτε στον καθρεπτη να με κοιταξω.

Νιωθω δυνατος για να αντεξω καθε ανασφαλη τυπο που θα εχει την αναγκη να τον κοροιδεψει, οποτε δεν θα ειχα καποιο προβλημα. Οι δυνατοι εσωτερικα ανθρωποι δεν εχουν αναγκη να ανηκουν σε ομαδες η να την λενε σε αλλες ομαδες. Ειτε μιλαμε για gay, ειτε για ποδοσφαιρο ειτε δεν ξερω γω τι. Οποτε γιατι να εχω προβλημα με αυτους? Αυτοι εχουν προβλημα με τον εαυτο τους.

Εχω γνωστους gay, bi, λεσβιες τα παντα ολα.

Η κολλητη μου ειναι bisexual. Οποτε οχι δεν θα ειχα κανενα προβλημα με τον γιο μου, κορη μου , το μονο που με νοιαζει ειναι να ειναι γερος-γερη.


Τελος παντων ας επιστρεψουμε στις γυναικες:p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nostimos

New Member
Ρε αεράτε εγώ απλά είπα ότι είναι ωραίοι άνδρες. Και να σου πω και κάτι, από το να παντρευτώ μία κοντόχοντρη 35αρα ελληνίδα, προτιμώ να βγαίνω με έναν ωραίο άνδρα. Εσυ δηλαδή θα προτίμουσες το πρώτο;
 

aeratos28

Just aeratos
καλά όλο αυτό που έγραψες το αφήνω ασχολιαστο..για ευνόητους λογους..εσωτερική δύναμη κτλ..ότι πιο συνηθισμένο χωρίς πραγματική ουσία..γνωστούς όλοι έχουν gay bi κτλ αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που με ρωτησες και σου απαντησα...anyway να το πω αλλιως..αν ας πουμε ο πατέρας σου ήταν gay θα το συζηταγες ανοιχτά με όλους και θα ένιωθες άνετα?θα σου άρεσε να τον έβλεπες να έχετε με γκομενο σπίτι ,να ντύνεται γυναικεία και να τον βλέπεις να φιλιετε με τον άντρα του φίλε vag25??εμένα πάντως όχι και τέλος γιατί βγαινω πάλι κακός που χαλάει νηματα
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε αεράτε εγώ απλά είπα ότι είναι ωραίοι άνδρες. Και να σου πω και κάτι, από το να παντρευτώ μία κοντόχοντρη 35αρα ελληνίδα, προτιμώ να βγαίνω με έναν ωραίο άνδρα. Εσυ δηλαδή θα προτίμουσες το πρώτο;
Το ενδεχόμενο να παντρευτείς καμια ψηλό λεπτή 35 ελληνιδα δεν παιζει? Το χεις αποκλεισει εντελως ? Η σε εχει παρει το κυμα προς τα δεξια και ψαχνεις δικαολογιες?Προσωπικά αν δεν εβρισκα ελληνίδα της προκοπής θα πήγαιναν μοναχός στο άγιο ορος
 

aeratos28

Just aeratos
καλά αυτό το έχουμε καταλαβει
τωρα θα δείτε για πότε γίνεστε όλοι gay. Εγώ προτιμώ με άνδρα πάντως
xristodoulopoulou_988039272.jpg
 

vag25

Well-Known Member
καλά όλο αυτό που έγραψες το αφήνω ασχολιαστο..για ευνόητους λογους..εσωτερική δύναμη κτλ..ότι πιο συνηθισμένο χωρίς πραγματική ουσία..
Mα η πραγματικη ουσια ειναι αυτο που εγραψα.
Αν εισαι δυνατος, δεν εισαι ρατσιστης. Δεν το εχεις αναγκη πια. Αν δεν θες να ακουσεις εμενα μπορεις να διαβασεις βιβλια ψυχολογιας-κοινωνιολογιας απο που πηγαζει ο ρατσισμος. Επιστημονικα οχι απλα εδω που απλα μιλαμε.

anyway να το πω αλλιως..αν ας πουμε ο πατέρας σου ήταν gay θα το συζηταγες ανοιχτά με όλους και θα ένιωθες άνετα?θα σου άρεσε να τον έβλεπες να έχετε με γκομενο σπίτι ,να ντύνεται γυναικεία και να τον βλέπεις να φιλιετε με τον άντρα του φίλε vag25??εμένα πάντως όχι και τέλος γιατί βγαινω πάλι κακός που χαλάει νηματα

Καποτε θα ειχα για να ειμαι ειλικρινης, τωρα οχι δεν θα ειχα κανενα προβλημα. Ισα ισα αν τον εβλεπα να στεναχωριεται θα τον παροτρυνα να κανει σχεση.

Πραγματικα το μονο προβλημα του πατερα μου φιλε αερατε μακαρι να ηταν αυτο που περιγραφεις...
 

vag25

Well-Known Member
Ακη το δευτερο βιντεο εχει ενδιαφερον γιατι ουσιαστικα ειπε ψεμματα σε ολες(εδειχνε φωτογραφιες με μαλλια) και απο οτι καταλαβα μονο μια τον απερριψε. Η κοντουλα...
Αυτη που δεν θα διαλεγα εγω δλδ γιατι μου αρεσουν οι ψηλες χαχα


ΥΓ. Ο νοστιμος προφανως τρολαρει τι τσιμπατε?
 
Μπλουζα