Βραβευση για την advanced hair clinic

dimitris50423

Well-Known Member
Την πρωτη θεση ως international hair clinic για το 2017 πηρε η κλινικη για 2η συνεχομενη χρονια απο τον παγκοσμιο φορεα ιατρικου τουρισμου. Ο διαγωνισμος εγινε στην κροατια πριν λιγες μερες και ειδα τη σχετικη αναρτηση στο facebook.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dim10

Active Member
@dimitris50423 παρολλο που δε συμφωνώ με μερικα Παιδιά που σε κράζουν οτι προωθεις και supportαρεις την AHC ,δινεις πολυ τροφη αδερφε γι αυτο, οταν ανεβαζεις συνεχως Νέα για την συγκεκριμενη κλινικη. Μεχρι και τους πιο καχυποπτους τους, τους επιβεβαιωνεις.
Φιλικά
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πρωτη φορα γραφω για νεο της Advanced h@ir clinic. Για την προηγουμενη βραβευση γραφτηκε απο αλλα μελη και μετα απο καιρο.
Το ειδα στο fb και σκεφτηκα να το γραψω.
Υπαρχουν αλλοι που ενημερωνουν καθε φορα για το ποτε ερχονται οι κυπριακες για ραντεβου και δεν κουνιεται φυλλο. Μην εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα.
 

Dim10

Active Member
Πρωτη φορα γραφω για νεο της Advanced h@ir clinic. Για την προηγουμενη βραβευση γραφτηκε απο αλλα μελη και μετα απο καιρο.
Το ειδα στο fb και σκεφτηκα να το γραψω.
Υπαρχουν αλλοι που ενημερωνουν καθε φορα για το ποτε ερχονται οι κυπριακες για ραντεβου και δεν κουνιεται φυλλο. Μην εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα.
Επειδη ειχες γράψει και την ερευνα φινας κλπ απο την AHC
 

P70

Active Member
Αυτο πρεπει να ειναι σεβαστο νομιζω, ποσο μάλλον που δεν ειναι ποστ για να κλεισουν ραντεβου αλλα ειδηση μιας βραβευσης. Δεν γνωριζω αν πληρωνονται αυτοι οι ανθρωποι με τις κυπριακες, οπως και ο Δημητρης το ιδιο, ομως δεν ειμαι η εφορια για να μου δωσουν και το Ε9 τους.
Υπαρχουν αλλοι που ενημερωνουν καθε φορα για το ποτε ερχονται οι κυπριακες για ραντεβου και δεν κουνιεται φυλλο. Μην εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα.

Σε αλλα νεα ήμουν εκει χτες για κατι καλωπισμους που κανει η γυναικα μου και το μερος συνεχιζει ιδια λογικη, αυτη της Μπουτικ.
Μονο νεαρες κοπελες, με ντυσιμο βαψιμο πενα και αλλες 50 ειδικοτητες σαν κλινικη (δοντια, νυχια, ακμη, λιπαναροφηση, αποτριχωση κ.α). Σαν επιχειρηση ειναι πολυ καλα στημενη αλλα καθαρα για μεταμοσχευση χανει ποντους.
Κριμα παντως γιατι εχει καλα στοιχεια και με λιγη προσοχη θα μπορουσε να ειναι μια αξιολογη λυση για εδω, Ελλαδα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γεια σου ρε μητσο.
Επισης βραβειο χρονιας περνεις και εσυ σαν ο πιο φανατικος οπαδος εαν οχι μισθοφορος του βεκρ.
:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@dimitris50423 παρολλο που δε συμφωνώ με μερικα Παιδιά που σε κράζουν οτι προωθεις και supportαρεις την AHC ,δινεις πολυ τροφη αδερφε γι αυτο, οταν ανεβαζεις συνεχως Νέα για την συγκεκριμενη κλινικη. Μεχρι και τους πιο καχυποπτους τους, τους επιβεβαιωνεις.
Φιλικά

δηλαδη δε συμφωνεις με εμενα που κραζω? δωστε τροφη στον λαο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πρωτη φορα γραφω για νεο της Advanced h@ir clinic. Για την προηγουμενη βραβευση γραφτηκε απο αλλα μελη και μετα απο καιρο.
Το ειδα στο fb και σκεφτηκα να το γραψω.
Υπαρχουν αλλοι που ενημερωνουν καθε φορα για το ποτε ερχονται οι κυπριακες για ραντεβου και δεν κουνιεται φυλλο. Μην εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα.

Μια χαρα φυλλο κουνιετε οταν μιλαω και εγω.Και οχι μονο.και ο dance ετρωγε κραξιμο και πολλοι αλλοι απο κυπριακες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Επειδη ειχες γράψει και την ερευνα φινας κλπ απο την AHC

Dim αυτο ηταν ενα ενδιαφερον αρθρο για τη φινα με στατιστικα για παρενεργειες. δεν ειχε να κανει με την κλινικη. απλα αυτοι το δημοσιευσαν στη σελιδα τους και ετσι το ειδα.

Γεια σου ρε μητσο.
Επισης βραβειο χρονιας περνεις και εσυ σαν ο πιο φανατικος οπαδος εαν οχι μισθοφορος του βεκρ.

Μια χαρα φυλλο κουνιετε οταν μιλαω και εγω.Και οχι μονο.και ο dance ετρωγε κραξιμο και πολλοι αλλοι απο κυπριακες

Γιαννη ο καθενας μας εχει τις προτιμησεις του και τις αποψεις του για την καθε κλινικη και ειναι γνωστο πλεον αυτο.
Δεν πιστεψα φυσικα οτι δεν θα υπαρξει δυσαρεσκεια οταν ανοιξα το θεμα αυτο αλλα και παλι οπως ειπε και ο p70 αλλοι ενημερωνουν καθε φορα ποτε ερχεται η καθε κυπριακη και ποσες θεσεις εχουν μεινει.

Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει ουτε αυτο καλα κανετε και ενημερωνετε, ο καθε ενας πρεπει να εχει τη δυνατοτητα να επιλεξει συμφωνα με την κριση του.
Γενικα αυτες οι κοντρες αποτρεπουν κοσμο απο το να γραφει τη γνωμη του στο φορουμ. ακομη και εσυ και ο αερατος ειδικα που εγραφε συχνα αραιωσατε. ;)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δημητρη δεν με ενοχλει ουτε εμενα αυτο που κανεις πιστεψε με.
Εγω αραιωσα λιγακι γιατι δεν εχω κουραγιο να γραψω 7 μερες δουλεια σε 2 δουλειες πλεον μπηκε η σεζον με γαμους βαφτισια και εχω τρεξιμο.
Anyway ολα καλα.κοντρες θα υπαρχουν αλλα σε πιο χαλαρους ρυθμους μην ξεφευγουμε κιολας.
Οι χυδαιοι στυλ ζοτριξ,πιθικας τα ισοπεδωναν λιγο αλλα πηραν ποδι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ο αερατος κραταει τουπε λιγο,εχει και τρεχαματα καλοκαιρακι τωρα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω αραιωσα λιγακι γιατι δεν εχω κουραγιο να γραψω 7 μερες δουλεια σε 2 δουλειες πλεον μπηκε η σεζον με γαμους βαφτισια και εχω τρεξιμο.

Καλα ειναι να υπαρχει δουλεια Γιαννη. αν εισαι και καλος να σε φωναξουμε και στο γαμο μας. :p

ο αερατος κραταει τουπε λιγο,εχει και τρεχαματα καλοκαιρακι τωρα.

τι τρεχαματα εχει? εχει χαθει παντως εκει που εγραφε σχεδον καθημερινα.
 

Tsek

Well-Known Member
Δημήτρης 50423 πως τα λες έτσι αυτά;;; Πρώτα εμείς θα εγκρίνουμε εαν αξίζει η κλινική το βραβείο και μετά θα το πάρει. . Πες τους να το γυρίσουν πίσω μέχρι νεοτέρας..
 
Μπλουζα