Τελευταία δραστηριότητα

  • bobby
    bobby reacted to Marios1982's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Έτσι είναι. Απλα καλύτερο αποτέλεσμα. Φετφα ότι να ναι. Καλύτερα να μην έκανε. Η να περίμενε μετά το τέλος καριέρας κ να το συνδύαζε με...
  • Larioso1976
    Larioso1976 απάντησε στο νήμα Φιναστερίδη μετά τα 50.
    Εγω ειμαι 48 και περνω εδω και 4 μηνες φινα . Εχει πεσει η λιμπιντο , και το εργαλειο γυρισε σε λειτουργια ντεκαβλε ..δηλαδη δεν...
  • D
    Σας ευχαριστώ..
  • D
    Καλή επιτυχία εύχομαι. Υπομονή και ολα θα πάνε καλά. θα μας πεις ποσο κόστισε η επέμβαση σου ;
  • D
    Σας ευχαριστώ.. Η πρόταση που είχα από την κλινική, αφορούσε μονοήμερη συνέδρια με κόστος 2500€.
  • D
    David155 reacted to LoverBoy's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Εξακολουθεί να μη με χαλάει εμένα αλλά όπως έχω ξαναπεί είναι θέμα γούστου!Πιστεύω όταν μακρύνουν και δέσουν με τα υπόλοιπα θα έχει ένα...
  • D
    David155 reacted to Sansiro's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Εδώ ειναι το βίντεο που εμφανίστηκε σε σημερινή εκπομπή...Πάντως εμένα μου φαινεται πολυ καλό το αποτέλεσμα του Τζιόβα...
  • D
    David155 reacted to LoverBoy's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Τζίοβας πολύ καλή δουλειά!Του πέτυχε!Και σε ένα youtuber που έκανε ο συγκεκριμένος γιατρός μου φάνηκε πολύ καλή!Αν δεν κάνω λάθος έκανε...
  • Gianney
    Gianney απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Ο Φετφατζίδης χτύπησε μμ στον Αν@....;
  • M
    Marios1982 απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Έτσι είναι. Απλα καλύτερο αποτέλεσμα. Φετφα ότι να ναι. Καλύτερα να μην έκανε. Η να περίμενε μετά το τέλος καριέρας κ να το συνδύαζε με...
  • navajo49
    navajo49 reacted to JimKan1's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Εχει κανει μμ 100%
  • navajo49
    navajo49 reacted to bobby's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Όσο περνάει η ώρα και δυναμώνουν οι προβολείς πέφτει και η κάλυψη…. :p :p :p :p :p :p Είναι δύσκολη περίπτωση πάντως και σίγουρα...
  • navajo49
    navajo49 reacted to bobby's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Και ο Μάντζιος φαίνεται να έχει κάνει κάτι…
  • C
    Chris34 reacted to cristiano's post in the thread Επιλογή Κλινικής with Like Like.
    Φίλε μη περιμένεις μασημένη τροφή. Όλη η βοηθεια που ζητάς είναι σε αυτό το forum. Διάβασε λίγο το forum και θα καταλάβεις ποιες είναι...
  • C
    Ναι γίνεται. Εγώ ζήτησα την Ανδρικοπουλου συγκεκριμένα. Ήταν λίγο γεμάτο το πρόγραμμα της αλλά κανόνισα την άδεια μου και βρέθηκε χρόνος.
Μπλουζα