Revivogen....ταχυτατη εξυπηρετηση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nakis

New Member
Μολις παρελαβα στα χερια μου το πακετο απο FedEx με την τριμηνη θεαπεια μαζι με sampoo και conditioner.Απλα θα ηθελα να ενημερωσω οτι δεν εχω ξαναδει πιο γρηγορη εξυπηρετηση απο το ιδιο το καταστμα.Παρασκευη βραδυ εκανα την παραγγελια Δευτερα στην 1 το μεσημερι ηταν εδω.(Βεβαια FedEX 25 $)αλλα αξιζε.
Τωρα περιμενω και 12αμη Κirkland απο ebuy και ξεκιναμε....
Οποτε παιδια μην δισταζεται για revivogen απο το επισημο site ολα μια χαρα
Cheers 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen....ταχυτατη εξυπηρετηση

Όντως το επίσημο site εκτός ότι τα στέλνει με χαμηλά ταχυδρομικά, σε ταχύτητα αποστολής δεν παίζεται.
 

nakis

New Member
Απ: Revivogen....ταχυτατη εξυπηρετηση

Eδωσα για revivogen 119$ +25$ τα μεταφορικα συνολο 144$ δηλαδη 99ευρω και για το kirkland που περιμενω 33$ 12αμηνο +22,45$ μεταφορικα 55.45$ η περιπου 38ευρω.(ελπιζω μονο το kirkland να ειναι εξισου καλο με το regain παρα την διαφορα τιμης του) :-\ αμα ψαξει κανεις βρικσει ευκαιριες αν και στο ebuy βαζουνε κατι παραπανω στα μεταφορικα για να βγαλουνε και απο εκει κερδος , συφερει παντα σε σχεση με την εκμεταλευση της ελληνικης αγορας.Παντως στο revivogen.com οι ανθρωποι ειναι επαγγλματιες και μαλιστα τους ειχα στειλει και mail για καθε ενδεχομενο αν γινεται να μου το στειλουν ως "δωρο" ωστε να αποφυγουμε εστω και την παραμικρη πιθανοτητα extra χρεωσης σε τελωνεια κλπ.
Ολα μια χαρα...να δουμε και τα απουελεσματα τωρα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα