Kirkland minoxidil 5% (υγρη μορφη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pat13

New Member
Παιδια εκανα την πρωτη μου παραγγελια απο το http://www.minoxidil-direct.co.uk/ πριν κανα δεκαημερο και χθες με την παραλαβη καταλαβα πως εκανα την χαζομαρα αντι για αφρο να παραγγειλω την υγρη μινοξιδιλη.Μου κοστισε 23 ευρο αλλα επειδη δεν ψηνομαι να την χρησιμοποιεισω την δινω ενα 10ευρο για οποιο παιδι ενδιαφερεται.Ειμαι απο Θεσσαλονικη αλλα δεν εχω προβλημα να την στειλω οπουδηποτε με ελτα αρκει να καλυψει τα εξοδα ο παραληπτης(φανταζομαι πως το ποσο δεν θα ειναι μεγαλο).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pat13

New Member
Οντως ξεχασα να το αναφερω..Ειναι 3 τα μπουκαλακια και εννοειται αθικτα και τα τρια..Ακριβως οπως τα παρελαβα προχθες!
 

pat13

New Member
Τα 3 ευρω μου φαινονται αρκετα ,μιας και τα μπουκαλακια ειναι πολυ ελαφρια, αλλα και παλι νομιζω συμφερει αρκετα..
 

pat13

New Member
Να πω πως ο spartacom10 μου ειπε πως ενδιαφερεται οποτε αρχικα το κραταω για τον φιλο..Αν κατι παει στραβα 2ος ειναι ο nick71..Νομιζω πως θα δωθει σε ενα απο τα 2 παιδια.Οταν φυγει οριστικα απο μενα θα ενημερωσω.
 

spartacom10

New Member
pat13 είπε:
Να πω πως ο spartacom10 μου ειπε πως ενδιαφερεται οποτε αρχικα το κραταω για τον φιλο..Αν κατι παει στραβα 2ος ειναι ο nick71..Νομιζω πως θα δωθει σε ενα απο τα 2 παιδια.Οταν φυγει οριστικα απο μενα θα ενημερωσω.

Σου έχω στείλει ένα προσωπικό μήνυμα! Ευχαριστώ!
 

pat13

New Member
Σου απαντησα φιλε μου απλα τα pm σου ειναι κλειστα οποτε πατησα αποστολη mail και το στειλα εκει..Αν δεν το λαβες ανοιξε τα pm σου να σου ξαναστειλω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spartacom10

New Member
pat13 είπε:
Σου απαντησα φιλε μου απλα τα pm σου ειναι κλειστα οποτε πατησα αποστολη mail και το στειλα εκει..Αν δεν το λαβες ανοιξε τα pm σου να σου ξαναστειλω!

Το άνοιξα πατ13! Στείλε αν μπορείς ξανά προσωπικό μήνυμα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα