Intercytex

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Intercytex

και να πουληθει ρε παιδια θα αλλαξει κατι?η μεθοδος της εχει αποτυχει...!!απο intercytex μην περιμενει καποιος κατι!το κακο ειναι οτι κ η aderans εχει σιωπησει πολυ....!παει για αποσυρση και αυτη για ακομα μια φορα!!
 

Maria

New Member
Απ: Intercytex

Η δερματολόγος μου είπε ότι σε λίγα χρόνια θα έχουν εφαρμογή τα βλαστοκύτταρα, κυρίως στην αναγέννηση του δέρματος αλλά και των μαλλιών όμως δεν προσδιόρισε το χρονικό διάστημα στο οποίο θα εφαρμοστεί. Μάλιστα την επόμενη μέρα έφευγε στο εξωτερικό για ένα συνέδριο που αφορούσε αυτό το θέμα. Την επόμενη φορά που θα πάω θα τη ρωτήσω σχετικά με αυτό.
Μακάρι να γίνει κάποια πρόοδος σε αυτόν τον τομέα, νομίζω άλλωστε και η εταιρεία που θα τα καταφέρει πρώτη θα έχει τεράστια οικονομικά οφέλη...ή κάνω λάθος;
 
Απ: Intercytex

ναι maria το σε λιγα χρονια για τα μαλλια εχει καταντησει σε λιγες δεκαετιες....!!!σε ποιο συνεδριο πηγε?αφου δεν υπαρχει κανα συνεδριο(γνωστο τουλαχιστον)αυτη την περιοδο! :chinscratch
 

Maria

New Member
Απ: Intercytex

Δεν ξέρω να σου πω, υπάρχει κάποιος τρόπος να ενημερώνεσαι για το ποια συνέδρια γίνονται αυτό τον καιρό; Πώς ξέρεις τι συνέδρια γίνονται; είναι κάτι στο οποίο μπορούμε να έχουμε πρόσβαση όλοι, όπως π.χ. να ξέρουμε τι παίζεται στους κινηματογράφους αυτό τον καιρό;
Έχω την εντύπωση ότι θα αφορούσε τα βλαστοκύτταρα πάντως αυτό στο οποίο θα πήγαινε... Αν μάθω νεότερα θα ενημερώσω μετά την επόμενη επίσκεψη.
 
Απ: Intercytex

χαχα!maria δεν ξερω τι παιζεται στους κινηματογραφους αυτο τον καιρο!!ξερω ομως τι εργο παιζεται στα συνεδριο!το ιδιο βαρετο...'τιποτα καλυτερο...καμια ουσιαστικη θεραπεια'!!!ενα μεγαλο συνδρειο που ξερω οτι θα γινει ειναι στην Boston τον Οκτωβριο του 2010!αλλα απο τωρα ξερουμε τα νεα που θα εχουμε απο αυτο....!!! :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα