Herbal-H

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

papakis

New Member
Απλά το είδα και το αναφέρω. Μάλλον για απ@τη μου φαίνεται ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ που λέει με 3 μήνες θεραπεία ΜΟΝΙΜΑ αποτελεσμάτα με 2% Μινοξ. Το έχει δοκιμάσει κανείς?

http://www.herbal-h.gr/index.html
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Herbal-H

Aν δεν κανω λαθος πρεπει να εχει ξαναμπεί και εχουμε ξανα γελάσει ;D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Herbal-H

ANAR είπε:
Aν δεν κανω λαθος πρεπει να εχει ξαναμπεί και εχουμε ξανα γελάσει ;D

ναι!!! που έλεγε για "natural minoxidil" ( :D ), αλλά... ποιός να το είχε πει...? :chinscratch :chinscratch :chinscratch
 

gelisva

New Member
Απ: Herbal-H

ναι και μετα βγαζεις αστραπες απο τον κ**λο και πετας λυνεις και το κυκλοφοριακο..εδω παμε να γινοθμε ουγκ απο τα φαρμακα και οι αλητες παιζουν με τα λεφτα μας και την ελπιδα να μην γινουμε ξεβρακοκεφαλοι..γαμω την καραφλα μου.. :down
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Herbal-H

gelisva είπε:
ναι και μετα βγαζεις αστραπες απο τον κ**λο και πετας λυνεις και το κυκλοφοριακο..εδω παμε να γινοθμε ουγκ απο τα φαρμακα και οι αλητες παιζουν με τα λεφτα μας και την ελπιδα να μην γινουμε ξεβρακοκεφαλοι..γαμω την καραφλα μου.. :down

@gelisva έτσι είναι δυστηχώς... :mad: , αλλά από την άλλη πρέπει να θεωρούμαστε τυχεροί που έχουμε ενημερωθεί και ξέρουμε και τα ξεχωρίζουμε..., εγώ προσωπικά πριν γνωρίσω το συγκεκριμένο site δεν είχα ακούσει για κανένα από τα προιόντα που κάνουν δουλειά. ούτε ένα!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα