HDC Hair Clinic 19/09/2019 - Dr.Christina Vrionidou - 2753 Grafts FUE - 27 ετών,Nw 3.

nick90

Well-Known Member
Πραγματικά εξαιρετικό αποτέλεσμα! Μπράβο στην HDC. Μήπως η Χριστίνα έχει καταγωγή από Ισπανία, @John_John1 ? :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Aν δεν είχε το κεντρο ορεο ,δεν θα του έβαζαν 2750 θα του έβαζαν 3500 γεμάτα...δεν αστειεύονται οι Κύπριοι
Ναι το ξερω, εγω μιλάω για τα παιδι΄΄α που βάζουν τα ίδια grafts σε γυμνή περιοχή και περιμένουν ανάλογο αποτέλεσμα
 

vlafo

Well-Known Member
Aυτό είναι ένα επιτυχημένο dense packing με ανάλογο αποτέλεσμα.
Σωστός αριθμός g,αλλά με extended forlock που κάνει την τεράστια διαφορά.
Σε γυμνή περιοχή και με 3500 δεν θα είχε το ίδιο αποτέλεσμα,γιατί δεν θα είχε τη μαμά πυκνότητα στο forlock που έχει τώρα.
 

Harris_G

Well-Known Member
Πάρα πολύ ωραίο, απλά η μόνη μου ένσταση είναι ότι παίρνει όλη τη δόξα η γιατρός (ή ο γιατρός όταν είναι ο Μάρας) ενώ με το μοντέλο που δουλεύουν (pre-made incisions) την τοποθέτηση την κάνουν οι technicians. Εϊναι σταθερό το σχήμα τους και αξίζουν και αυτοί συγχαρητήρια.
 

oreo

Well-Known Member
Πάρα πολύ ωραίο, απλά η μόνη μου ένσταση είναι ότι παίρνει όλη τη δόξα η γιατρός (ή ο γιατρός όταν είναι ο Μάρας) ενώ με το μοντέλο που δουλεύουν (pre-made incisions) την τοποθέτηση την κάνουν οι technicians. Εϊναι σταθερό το σχήμα τους και αξίζουν και αυτοί συγχαρητήρια.
Eίσαι gentleman :cool:
 

jersey

Well-Known Member
Πολύ όμορφο αποτέλεσμα από την Dr Βρυωνιδου. Εν έτει 2021 πετυχημένο θα πρέπει να θεωρείται ένα αποτέλεσμα μόνο όταν είναι και πυκνό και φυσικό, και σίγουρα το να είναι μόνο φυσικό αλλά αραιό δεν το κάνει πετυχημένο αλλά μέτριο.
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ προσωπικά χωρίς μεγάλη πείρα αλλά με αυτά που βλέπω, πιστεύω σχετικά με την πορεία της εν λόγω κυρίας οτι η φράση ο μαθητής ξεπέρασε τον δάσκαλο δεν είναι είναι και τόσο μακριά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παρατηρήστε λόγω σχήμα κεφαλιού τι τεράστια έκταση δότριας έχει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωραίο αποτέλεσμα.
Υψηλός αριθμός graft σε όχι και τόσο μεγάλη περιοχή, γι αυτό πέτυχε και τόσο δυνατό αποτέλεσμα πιστεύω.

Χρειαζόταν πυκνότητα για να δέσουν με τα πίσω μαλλιά του να μην φαίνεται αραιός μπροστά και τούμπανο πίσω, να υπάρχει ομοιογένεια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εξαιρετικό! Ξέρουμε την επιφάνεια που κάλυψε σε cm2?

Δεν γνωρίζω bobby δεν έχω λεπτομέρειες και αναλυτικά όλα τα στοιχεία μπροστά μου. Φωτογραφίες καθαρές,γιατρό,μοσχεύματα και λόγο μου δίνουν συνήθως και καμιά φορά και κάποια στοιχεία περιληπτικά για την στρατηγική. Αυτό που είναι να πετύχουν στον κάθε ασθενή ανάλογα τα χαρακτηριστικά του αυτό και θα ακολουθήσουν. Επίσης ο ασθενής στην κάθε επέμβαση έχει το δικαίωμα τα ζητήσει από την κλινική.
Σίγουρα σωστό είναι θα γνωρίζουμε όλα τα χαρακτηριστικά τις επέμβασης τους καθενός αποτελέσματος για να μας βοηθήσει σε σύγκριση με εμάς αν όπως και είπα παραπάνω το κάθε κεφάλι είναι διαφορετικό.
 
Μπλουζα