FULFIX

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

γεια σας παιδια ειμαι καινουριος εδω κ οπως καταλαβαινετε εχω κ εγω τα προβληματα μου.εδω και 3 χρονια εχει αρχισει η τριχοπτωση και ενω εφαγα ενα χρονο ψαχνοντας τλκ πηγα σε ενα γνωστο δερματολογο και εδω και 2 πρπ χρονια βαζω μια φορα το βραδυ το regaine 5% και καθε πρωι το propecia.κατι εχει κανει αλλα απο την δεξια πλευρα εχουν αρχισει και πεφτουν για τα καλα.οποιος εχει χρησιμοποιησει κατι αναλογο ας μ πει κ μενα τα αποτελεσματα.thanks και αν ξερετε τπτ για αυτο το fulfix που γραφει το παιδι πανω πειτε κ εδω.δεν εχω να χασω κ τπτ να τ δοκιμασω εκτος απο τριχες φσκ.χαχα
 

cdrak

New Member
Το fulfix πρέπει να είναι μεγάλη απάτη... Ψάξτε λίγο πριν παραγγείλετε. Πάντως γέλασα με την καρδιά μου! Παραθέτω παρακάτω τα links της ελληνικής και της ιταλικής έκδοσης.
Οι μαρτυρίες είναι όλα τα λεφτά. Έχουν μεταφράσει μέχρι και τα ονόματα!
www.healthycounselor.com/gr2ZsIuRt/
www.hair-medicine.com/it2XZauyR/
Η "Κατερίνα Αναστασίου" είναι πλέον η "Carolina Giannini" ενώ παρακάτω ο "Νίκος Τζόλας" είναι ο "Guglielmo Arri"
Τα συμπεράσματα δικά σας!
LOL
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kostas

Member
Τι πάτε και πετάτε τα χρήματα σας και τους κάνετε μάγκες. Αν διαβάσει κάνεις τις απαντήσεις στις συχνές ερωτήσεις θα καταλάβει ότι είναι απάτη.
Παραθέτω δυο που μου έκαναν εντύπωση.

Πόσο συχνά πρέπει να χρησιμοποιώ το προϊόν για βέλτιστα αποτελέσματα;

Θα πρέπει να εφαρμόζεται, 2-3 φορές την εβδομάδα σε καθαρά, υγρά μαλλιά, ψεκάζοντας και τρίβοντας απαλά στο κεφάλι.

Τα μαλλιά μου θα πέσουν αν σταματήσω να χρησιμοποιώ το προϊόν;
Όχι, δεν θα πέσουν. Αντίθετα, μόλις έχετε χρησιμοποιήσει αυτή τη μοναδική φόρμουλα για 3-4 μήνες, τα μαλλιά σας θα έχουν γίνει πιο δυνατά, πιο πυκνά και γεμάτη ζωή. Αυτό το θρεπτικό συμπλήρωμα εξασφαλίζει ότι τα πρόσφατα αναπτυγμένα μαλλιά θα είναι υγιή. Ως εκ τούτου, τα μαλλιά σας δεν θα πέσουν γιατί οι ρίζες θα έχουν ήδη τραφεί και εμπλουτιστεί.

Εδώ βάζουμε πρωί βράδυ μινοξιδίλη κ.τ.λ. και δεν βλέπουμε τίποτα με 2-3 φορες την εβδομάδα πως είναι δυνατόν να δεις κάτι. Αν έχεις αα πως είναι δυνατόν να διακόψεις και να μην πέσουν να μαλλιά που θα βγάλεις.
 

jimys

Member
αν καποιος απο μας εδω μεσα αποφασιζε να πουλησει φιδελαιο θα το εκανε πολυ πιο πειστικα απο αυτους!! δεν εχουν ιδεα τι εστει φαλακρα!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
jimys είπε:
δεν εχουν ιδεα τι εστει φαλακρα!!

Did i ever tell you the definition.. of insanity?

Did i ever tell you the definition.. of karafla?

Vaas.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα